Aunam kājas uz armiju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aunam kājas uz armiju!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201161
    ob1
    Participant

    🙂

    ES1061 perfokartes lietoja tikai studenti. Darbinieki lietoja perfokatres, lai taisītu vienreizējos pelnutraukus – labs kartons bija, tagad tādu vairs neražo.

    #201162
    Sid
    Participant

    msh wrote:

    Sid wrote:

    Quote:

    paarsvaraa kautkaadi 190m gari un 50 kilogramus sverosji akseleraati, mhhhh

    Mhh, un tādi “cilvēki” lepojas ar to, ka tādi ir, ja kas. Es nez vai atjaunot obligāto dienestu būtu labi, no vienas puses jau jā, būtu mazāk bezdarbības nomocītu klaunu, kuri savu jaunību pavada dzerot, narkojoties un sitot mašīnas riskējot ar savu un apkārtējo veselību, bet no otras – katram tomēr ir jābūt tiesībām izvēlēties, ko darīt un ko nē. Galu galā – daudzi nevēlētos aizsargāt šo valsti, un es viņus ļoti labi saprotu.


    …no otras puses – tad arī tev būtu jāiet armijā 😀

    No tā būtu jāsaprot, ka es esmu tāds, par kādiem tur runāju?

    #201163
    WerNeo
    Participant

    Sorry, ka nelasīju pārējos tekstus. Obligato militāro dienestu atjaunot – gudrākais lēmums, ko mūsu valdība izdarījusi pēdējo 4 gadu laikā. 🙂

    #201164
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    Bija man “baltā biļete”, bija, rakstīju softu krievu armijai. 🙂

    Hmm, indigo – cilvēki, kas redz saites tur, kur citi neredz?

    vo vo… šon google analitycs skatijos, lapai uz kur nav neviena linka 12 apmekletaji, visi tiešie…. Viņi ir starp mums… lol ….

    Anyway pa tēmu, pareizi ir, jasauc tik iekšā visi pēc kārtas, jalidina labakaja gadijuma uz irāku , lai iemacas citus cilvēkus cienīt pirms prasa lai ciena viņu pašu…. Pilnas ielas ar tizleņiem, ne tevu ne mati neciena, visus nah… Vo varetu vel LV ar USA vai RU vienoties, sutit savus macities kjip, riktigaa fieldaa, ka viņu karaviri mācās, atgrieztos ka mugura taisnaka butu par peterbaznicas smaili… A tagad lol… ņurņiki.,…

    #201165
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    No tā būtu jāsaprot, ka es esmu tāds, par kādiem tur runāju?


    Nē, saprast tieši :devil:

    #201166
    Evers
    Participant

    msh, bļāviens ja es spēlēju basi vai braukājos , tad es to daru no savas gribas, nevis kāda cita spiests. Un ja notrieks tad notrieks darot to ko es gribu un patīk. Jādzīvo ir tā lai neviena dzīves diena nav jānožēlo :p . Un man neviens cits nevarēs ellē ratā piespiest dienēt.

    #201167
    Mr.Death
    Participant

    Evers to es gribēšu redzēt 😀

    #201168
    Evers
    Participant

    Edgars wrote:

    Evers to es gribēšu redzēt 😀

    Ja nenotīšos pats laicīgi, tad nostādīs mani tribunāla priekšā? – Nostādīšu valsti ES cilvēktiesību tiesas priekšā, spēcīgu argumentu man netrūks , kautvai izņēmuma kārtā atlaidīs lai es liktos mierā 😀

    P.S Tak nebūs armijā jāiet, nekas tāds nav apstiprināts tikai kāds palaida runas. Bruģa metēju ar netrūktu kas pret to protestētu.

    P.P.S Par bruģi runājot – https://i632.photobucket.com/albums/uu45/evers89/redbull.jpg 😀

    #201169
    Mr.Death
    Participant

    Tu tikai pasaki man to datumu, aiziešu par piesēdētāju :> Kā man čoms vakar pateica – ja atjaunos, vai nu paraksti papīru, par iešanu obligātajā dienēt, vai arī ej cietumā, jo tu nepildi savu pilsoņa pienākumu :> es tur nekādu izeju kaut kā neredzu 😀

    P.s. ja nu vienīgi kļūt par nepieskaitāmo, noberzējot seju ar smilšpapīru un sadauzot galvu, vai salaužot roku vai kāju :>

    EDIT: Nebūs? Kā Tu vari par to spriest, vēl jau tā iespēja nav izskatīta? 😀 Un zinot mūsu debīlo koruptokrātu, no tiem visu ko var sagaidīt.

    #201170
    kuukums
    Participant

    Evers wrote:


    Ja nenotīšos pats laicīgi, tad nostādīs mani tribunāla priekšā? – Nostādīšu valsti ES cilvēktiesību tiesas priekšā, spēcīgu argumentu man netrūks , kautvai izņēmuma kārtā atlaidīs lai es liktos mierā 😀

    Kamēr kāds sāks klausīties tavos “spēcīgajos argumentos” Tu jau divreiz būsi paspējis nodienēt un varbūt no puišeļa par vīrieti beidzot kļuvis…

    #201171
    Foxsk8
    Participant

    Edgars: Tava doma jau pastāv Peintboolā, utt…. 😀

    P.S. Un ko darīs ar tiem, kas dosies prom no LV? Vedīs ar varu atpakaļ un liks atstrādāt to gadu or kā?

    #201172
    wersoo
    Participant

    Principā tagad, kad darbu dabūt ir grūti – džekiem pēc vidusskolas pat derētu iet kādu gadiņu nodienēt. Vismaz pabaros, kaut ko varbūt arī iemācīs un galu galā – budžeta vieta augstskolā garantēta (ar attiecīgajiem CE, protams) 🙂

    #201173
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    msh, bļāviens ja es spēlēju basi vai braukājos , tad es to daru no savas gribas, nevis kāda cita spiests. Un ja notrieks tad notrieks darot to ko es gribu un patīk. Jādzīvo ir tā lai neviena dzīves diena nav jānožēlo :p . Un man neviens cits nevarēs ellē ratā piespiest dienēt.


    Nu ko tur vēl teikt – vecāki savulaik everiņam pārāk lielu vaļu ļāvuši, tāpēc tagad mētā šādus tekstus “no savas gribas, no savas gribas…” – kas ir tiesības, ir iemācījuši, kas pienākums, nav. Pie manas patreizējās ikdienas ar ikdienišķām nodarbēm, kas līdzīgas tām nosauktajām bezjēdzīgajām, man pat nebūtu nekas pretī padienēt armijā, ja fiziskais to atļautu, jo no tā noteikti būtu lielāka jēga nekā no bezjēdzīgām nodarbēm “no savas gribas”.

    #201174
    deivs001
    Participant

    Evers wrote:

    msh,

    es esmu mīksts ja akli pakļaujos augstākai varai? 😀

    es esmu mīksts ja negribu būt gaļa valdības rokās un tikt nokautam zemē kura man absolūti dārga nav, kurā dzīvot vairs normāli nevar pat miera laikos – nav ne darba ne naudas?

    Izklausās pavisam savādāk ne? 😀


    Man jau liekas, ka problēmas tikai sākas dēļ šādām domām. Loģiski domājot, tagadējie seniori kaut kad aizies no valdības un atbrīvosies tā vieta, bet kas pretendē uz tām? Ja tur būs tādi kā tu, piedod, bet Latvijai klāsies vēl sliktāk. Cik saprotu no tava sacītā tad tu varētu rīkoties šādi – Kamēr labi esmu kruts, ja sanāk ziepes laižos uz Himalajiem meditēt.

    Par to obligāto dienestu runājot, nesaskatu tur neko sliktu. Protams, šādos apstākļos, kad valsts vīri jau ir sakaitinājuši tautu, gribam spuroties pretī un izrādīt savu varēšanu nepakļauties. Bet apjēgt to, ka tādā vietā kā armija ir dzīves skola, daudziem vairāk nepieciešama kā vidusskola, ir pagrūti.

    Pašam ir aizgājis garām obligātais dienests, par vēlu piedzimu. Bet, ja vajadzētu, tad ietu. Nevis, lai izpatiktu valdībai, bet, lai būtu pašam iekšā zināšanas kā rīkoties tādās situācijās.

    Kas būtu noticis, ja mūsu tēvi, nebūtu ieroci turējuši rokās pirms neatkarības atgūšanas? Kas notiku, ja visi būtu vienkārši aizmukuši uz ASV, UK, Norvēģiju? Domājams, ka turpinātu dzīvot zem kāda karoga! Lai gan šodien ir tas pats. Tikai esam zem ES karoga un labprātīgi iestājušies.

    Mazliet pārdomājot evers nepatiku garantēt valstij uzticību rodas nepatika, ka visticamāk arī tu tiki par mūsu valsts naudu izskolots, ārstēts un vēl dažādi aprūpēts.

    Cik no tēva stāstītā atceros, nekas slikts arī padomju armijā nav bijis. Tāpat atraduši veidu un laiku kā iedzert šņabi, aizlaist uz balli vai ko citu, tipisku mūsdienu jaunietim. Kā arī sliktu nav stāstījis, tikai, ka viņiem kā jaunajiem sviestiņš mazāk ticis 😀

    #201175
    Anonīms
    Neaktīvs

    pedejais kurš aizbrauc, lai izslēdz gaismu….

    #201176
    Evers
    Participant

    Ai lab nav jēgas man te strīdēties vienam indigo ar baru pelēkajiem 😀 . Bet pie sava palieku 🙂

    #201177
    Evers
    Participant

    Heh, šodien vispār izdomāju, ka varētu arī gadu prikola pēc vispār nodienēt armijā 😀

    #201178
    samurajs
    Participant

    Evers: ja tev nav darba, un nekādu cerību – tā būtu laba izeja.

    #201179
    Evers
    Participant

    Nu būtu tā kā sava veida nometne, varbūt pat pacenstos un paliktu ilgākā dienestā ja iepatiktos, 😀 . Bet fakts ka obligāta tomēr nepavisam nebūtu smuks. Plus tāds ka pabaro un izgulda par brīvu.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā