Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #184987
    deivs001
    Participant

    Kašķis te nav ne tuvu. Man arī pret tevi personīgi nekādu pretenziju nav, bet tagad pirms teikšu, ka esi padarījis labu darbu, gribēsies pārliecināties vai nav kopēts. Katram ir dota otrā iespēja, vismaz šeit.

    Parasti cilvēki lūdz lai tādu dod, bet šoreiz gandrīz “atsakās”. 😀

    #184988
    marr
    Participant

    Es arī piekrītu, ka kašķa nekāda nav.

    Piekrītu arī tam, ka Tu biji reāls pretendents uz uzvarētāja titulu, taču pat ja tikai attiecīgais raksts tiktu “diskvalificēts” – manu balsi tik un tā Tu neiegūtu, tikai tāpēc, ka šajā konkursā šaubu ēna paliktu.

    No kļūdām taču mācās, tieši tāpēc Tev ir iespēja laboties un pierādīt, ka tas bija tikai izņēmums, neuzmanības, paviršības dēļ radusies nesaprašanās. Lai tas kalpo ne tikai par mācību Tev bet arī visiem pārējiem esošiem un topošajiem rakstu autoriem.

    Augstskolā, piekrītu shady – tas var beigties ļoti vienkārši – ar ātru izlidošanu (protams, atkarīgs no dažādiem faktoriem, bet kārtīgās augstskolās tā notiek).

    Un Tev, linx, noteikti izredzes nākamajā konkursā nav 0!

    #184989
    izredzētais
    Participant

    es būtu balsojis par linx…

    nobalsoju par loading.

    #184990
    izredzētais
    Participant

    btw, man visiem komentāriem ir aizsegta kreisā puse.. gan ar chrome, gan ar IE

    #184991
    deivs001
    Participant

    izredzētais wrote:

    btw, man visiem komentāriem ir aizsegta kreisā puse.. gan ar chrome, gan ar IE


    Neesi vienīgais, Operai no manu skatu punkta nav labās puses gali.

    #184992
    memorex
    Participant

    Ja jau panesās runa par demokrātiju, tad jau adminus arī vajag pašiem lietotājiem izvēlēties…. 😀

    #184993
    marr
    Participant

    ja Tu neatbalstītu nevienu adminu kā adminu šeit, tad Tu šeit neatrastos – arī Tava klātbūtne šeit ir brīvprātīga un demokrātiska, remember? ;.

    #184994
    samurajs
    Participant

    izredzētais wrote:

    btw, man visiem komentāriem ir aizsegta kreisā puse.. gan ar chrome, gan ar IE

    Man nekas nav aizsegts ne ar vienu pārlūku, lūdzu ekrānattēlus studijā! Bet nespamo šeit, uztaisi jaunu tēmu par lapas gļukiem!

    #184995
    Foxsk8
    Participant

    Ir ir. Shady bik pārcenties ar ====== ir zīmēm. Izlabots.

    #184996
    memorex
    Participant

    marr wrote:

    ja Tu neatbalstītu nevienu adminu kā adminu šeit, tad Tu šeit neatrastos – arī Tava klātbūtne šeit ir brīvprātīga un demokrātiska, remember? ;.


    Tu man apniki, neatbildi ar vel stūlbākām atbildēm nekā jautājums :duno:

    Tas bija vairāk kā joks un nekur netika minēts ka es kādu atbalstu/neatbalstu, bija runa par demokrātiju, lūdzu vairāk nekomentē manus komentārus vai vel labāk nelasi :party: :win: :suck:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Tēma ‘Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā