Battlefield 3 [Oficiālā Tēma]

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Battlefield 3 [Oficiālā Tēma]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264377
    nevertell
    Participant

    Ko ieteiks spēlēt ? Amnesia: The Dark Descent.

    #264378
    Kon
    Participant

    Breathe of Fire 4, tad vagrant story un front mission 3 .. tāds ir mans sarakstiņš uz nākamo pusgadu

    #264379
    Brutto
    Participant

    zivs wrote:

    Tas absolūti nemaina faktu, ka tās ir konveijera spēles, kuras aizmirsīs pēc <1 gada, ...


    Ja priekš BF3 uztaisīs mod tūļus, tad tik ātri neaizmirsīs gan. Domāju, ka pat bez modu rīkiem BF3 tiks diezgan ilgi atbalstīts. Cik tur reižu lielāka izstrādātāju komanda salīdzinājumā ar BC2?

    Tā kā pieiet viņi tā diezgan pamatīgi šitai lietai.

    #264380
    Crow
    Participant

    *Updated* Pieliku trešo daļu pie treileriem, ja nu kādam krata :>

    #264381
    nevertell
    Participant

    Katrs pats sev kratītājs.

    #264382
    Wuu
    Participant

    Pārsteidzoši ko viņi dara ar motion capture un ar kameru, kustības ir vienkārši augstākajā līmeni, neko tamlīdzīgu vel neesmu redzējis nevienā spēlē.

    #264383
    RicoPico
    Participant

    Nez kā pārējie, es gaidu, kad varēšu nopirkt jaudīgaku kompi, lai varētu nopētīt par ko jūs te tā jūsmojat/kratat. 😀

    Uz min settingiem šitās spēles dzenāt tač nav aršan’!

    #264384
    nevertell
    Participant

    Tieši otrādi. Spēlei pašai par sevi ir jābūt izcilai, lai būtu bauda to spēlēt arī uz 640×480 uz low.

    #264385
    RicoPico
    Participant

    Esmu jau sācis pierast, ka pēdējā laikā izstrādātājiem ir tendence spiest uz vizuālo, nevis saturisko. Grūti atrast spēli, kur šīs pozīcijas būtu vienlīdz augstā līmenī. Tas pats Crysis-saturiski- nothing special, bet kaaaada grafika. Tas pats ar CoD Black Ops- iesāku grābstīties, bet saturs klibo (nepamet sajūta, ka tas viss jau kaut kur ir redzēts…).

    Gaidu kad iznāks Mass Effect 3. Pirmā daļa nelika vilties. Otrā- švakāka par pirmo, bet arī ne vainas. Trešā- gaidam.

    #264386
    Evers
    Participant

    RicoPico wrote:

    Tas pats ar CoD Black Ops- iesāku grābstīties, bet saturs klibo (nepamet sajūta, ka tas viss jau kaut kur ir redzēts…).


    Man tas pats, arī ar jaunāko Medal of Honor tā pati problēma, paspēlēju dažas misijas, nu galīgi nasing spešal.

    #264387
    nevertell
    Participant

    Nepareizās spēles spēlējiet :>

    #264388
    RicoPico
    Participant

    @nevertell, nu ta netur takš to svec zem pūr’!

    btw, vakar izskrēju kādu līkumu ar Crysis2. Zin, ka neko- man pat iepatikās. Biju pārsteigts, ka mans vecais labais GT9500 spēj izspiest skaistu Dx-11 grafiku.

    #264389
    Wuu
    Participant

    To RicoPico, Evers lai secinātu par spēles kvalitāti, spēli vajag iegādāties. Tam pašam COD:BO, pirātiska versija satur labi ja 25% no spēles saturā, ne jums MP, ne jums kooperatīvs zombiju mods, ne jums steam atbalst, ne jums achivmenti utt…

    RicoPico wrote:

    Biju pārsteigts, ka mans vecais labais GT9500 spēj izspiest skaistu Dx-11 grafiku.


    Ne Crysis 2, ne GT9500, nav DirectX 11 atbalsta.

    #264390
    zivs
    Participant

    Wuu wrote:

    lai secinātu par spēles kvalitāti, spēli vajag iegādāties. Tam pašam COD:BO, pirātiska versija satur labi ja 25% no spēles saturā, ne jums MP, ne jums kooperatīvs zombiju mods, ne jums steam atbalst, ne jums achivmenti utt…

    Cik nu man zinaams, tad ne BO, ne BF nepiedaavaa nekaadus super unikaalus un nepraatiigi aizraujoshus daudzspeeleetaaja rezhiimus. Acchievmenti tagad ir kaa neatnjemama sastaavdalja 90% speelees (kas vispaar ir uzskataams kaa peedeejais salminjsh, lai kaut nedaudz ilgaak notureetu aatri vien nogarlaikotos speeleetaajus, vaacot bezjeedziigus e-vimpeljus).

    Vienspeeleetaaja rezhiims tagad eksistee vairaak kaa tikai “paskat, kaadu mees cmuku grafiku sataisiijaam!” aizbildinaajums, nevis kaa pilnveertiiga speeles sastaavdalja.

    #264391
    Wuu
    Participant

    zivs, cool story bro…

    Ne tu esi spēlējis, ne tu esi redzējis.

    #264392
    RicoPico
    Participant

    Ok, my bad. Anyway turpinu būt pārsteigts, ka savulaik pa 15 Ls iepirktā karte tik labi štancē.

    Un vēl- MP, arhivmenti un cits stuff ir kā eglītes rotājums. Ja pati eglīte ir šķidra, tad ar rotājumiem vien būs par īsu.

    #264393
    Wuu
    Participant

    RicoPico wrote:

    Un vēl- MP, arhivmenti un cits stuff ir kā eglītes rotājums. Ja pati eglīte ir šķidra, tad ar rotājumiem vien būs par īsu.


    Tu nevari spriest par eglītes kopējo skatu, ja redzi tikai pliku stumbru! 😀

    EDIT: Tiko paņēmu vel vienu 23cm garu videokarti, Cros-fire mazafaka, cerams ka beidzot Cryisis varēs uz max spēlēt :>

    #264394
    Kon
    Participant

    Ko Tu bāz acīs, ne Tu Esi spēlējis, ne redzējis, tas nav arguments.

    Man patīk šī bilde : https://leblackdragon.com/images/fps-map.jpg

    Ne visiem ir svarīgs MP, kas ir tikai sastāvdaļa no spēles, un ne tā lielākā (vismaz nevajadzētu būt)

    Ja tagad kā rozīnīte skaitās lidostā nogalināt ap 80 cilvēkiem, kuri nespēj aizsargāties, tad kmon .. 😀

    Tu vnk Esi prasts konterstraikists, kam fragot ir spēlēšānas mērķis :>

    #264395
    nevertell
    Participant

    Es jau kautkur esmu minējis Amnesia. Pirmais FEAR, otrais arī, bet sūkā vairāk.

    Spēle, kas mani pārsteidza bija Osmos.

    #264396
    RicoPico
    Participant

    A es ta domāju, ko tik pazīstams nosaukums… Omos, Omos, Omos… Hmm!!! Jopcik, cik n-stundas savulaik nav pavadātas pie tiem burbuļiem. OMG, ku lielisks laika kvēklis iznīcinātājs! [woot] Pār sētu visus tos dusmīgos putnus. Lai dzīvo Omos!

    Bet par FEAR un Amnesia… nez- man bail no tādām spēlēm. Mūžīgi visu alu izšļakstu…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā