Battlefield 3 [Oficiālā Tēma]

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Battlefield 3 [Oficiālā Tēma]

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264397
    zivs
    Participant

    Atvainojos, bet zemaak redzamais video [manupraat] spilgti paraada, cik ljoti Wuu ir objektiivs veerteetaajs par speeleem:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5k-YTRlbghI[/youtube]

    Atvainojos, bet “dziivajaa” pat otrklasnieks vareetu labaak izteikties un par speeli pastaastiit vairaak “no pirmaa acu uzmetiena”, bez “omfg visi peerk sms!11, jo es nevienam netraapu!” 🙂

    Peec taadiem “live” apskatiem arii neshaubos, ka Tavupraat BF/CoD speeles ir tik superduperiigas, proti – brainless shuuteri, bez jebkaadiem domaashanas attiistoshiem aizmetnjiem. 😉

    Bet ja srsly [bro], tad neviens jau Tevi nevaino, ka Tavas ziniibas [par veesturi/karu] ir tik truli seklas, ka semi-realistic tankus nosauc par fufeli, jo nekas nepaarvietojas ar 300km/h, neshauj hiperplazmas reaalistiskos BF ierochus un nav ar reaalistiskaam kareivju animaacijaam … oh wait, tankos nav kareivju. :lala:

    #264398
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/lket1hacxlru0ql7xhov.png[/img]

    Loltraktors… “te laikam kartupeļus jāber iekšā” 😀

    “Vakar baigi dzērām”… vispār tāds arī fīlings, ka vairāk to tēju vajadzētu moš.

    Bet nu tas ir Wuu… savā “fun factor” elementā?! 😀

    #264399
    Stat1CX
    Participant

    Noskatījos wuu video un gandrīz no smiekliem apmīzos, pok3m0ns vistiešākajā vārda nozīmē, kuram smadzeņu nav ne kripatiņas un vajag tikai bezsmadzeņu cod spēlēt, kurā smadzeņu pielietošanas prasības ir nulle 😀 Man personīgi spēles kurās smadzeni pielietot neprasa liekas garlaicīgas drazas kuras pēc 30 min apnīk. Veco labo deus ex vēl nekas nav pārspējis – p0k3es nemaz nezinās kas tas pa zvēru.

    #264400
    Wuu
    Participant

    Vakar pamocīju vel tos tankus, viedoklis nemainās, spēle sūds pa pilnu programmu. Ja nav naudiņas normālam datoram un nevar atļauties normālās spēlēs iegādāties, tad laikam var arī ko tādu mocīt. 😀

    #264401
    Kon
    Participant

    Ir tikai viens cilvēks uz šīs planētas, kurš taisa skatāmus spēļu review – AVGN.

    #264402
    Aldis
    Participant

    Piekrītu KoJanam 🙂

    Vēl irate gamer dažus labus klipus izdevis. 🙂

    Un vietējais man šķiet ziwe ir labākais! 🙂

    #264403
    zemith
    Participant

    Mle, kārtējā spēle, kuru mans mīļais Pentium 4 un Fx5200 nevilks :)))))))

    #264404
    nevertell
    Participant

    Kojāni, tu laikam par tādu Ed Peduzzi neesi dzirdējis, jūtūbā viņu var atrast kā acornfilms.

    #264405
    Aldis
    Participant

    nevertell – nu AVGN man labāk patīk 😀

    #264406
    Wuu
    Participant

    KoЯn wrote:

    Ir tikai viens cilvēks uz šīs planētas, kurš taisa skatāmus spēļu review – AVGN.


    Vel ir ļoti labs un populārs zero punctuation

    #264407
    Kon
    Participant

    nevertell wrote:

    Kojāni, tu laikam par tādu Ed Peduzzi neesi dzirdējis, jūtūbā viņu var atrast kā acornfilms.

    mani neinteresē spēles, kuras izlaistas pēc 2001. gada

    #264408
    Crow
    Participant

    Atpakaļ pie Battlefield oficiālās (bez)tēmas:

    Ir pilnībā palaidies Battlefield Play4Free MMO.

    https://battlefield.play4free.com/en/

    Kā no nosaukuma redzams, var spēlēt nemaksājot. Protams, kā tagad pasaulē pieņemts, viens pats headšotskillz neko nedod, jāpērk visādi apgrejdi, lai turētu līdzi.

    Geimpleja ziņā tiek solīts vecā labā BF2 cienīgs. Arī BF2 kartes, mazliet piešpaktelēts.

    #264409
    Crow
    Participant

    *Update-bump* Pieliku nelielu čupiņu 1920×1080 screenshotu no IGN, ja nu kādam krata :>

    #264410
    Crow
    Participant

    *Update-bump* 3 Fault Line treileri aizvietoti ar vienu lielu 12 minūšu Fault Line kluci.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā