Bildei likt darīt kaut ko citu

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Bildei likt darīt kaut ko citu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149796
    remarco
    Participant

    Izmeklējos pa googli bet neko sakarīgu nesameklēju:(

    Pareizāk sakot pat nezinu ko es pats meklēju un vai tas ir izdarāms.

    Tātad gribas lai piemēram kad atver bildi lielā izmērā tad tevi aizsūta uz citu lapu.

    saprotu ka html , bet tas nederēs šai gadijumā.

    Doma ir piemēram visiem zināmā saitā galerijā iemest bildi kas pie pilnizmēra apskates tev atver nevis pašu bildi bet aizsūta uz noteiktu vietu piemēram uz manu lapeli 🙂

    Vai vispār šāds ir iespējams?

    Bildēs tak ir kaut kāda infa , piemēram meta dati utt….

    Ceru ka sapratāt ko es īsti gribu un varbūt kādam ir jau pieredze šajā pasācienā.

    P.s Neko ļaunu pagaidām tiešām negribu darīt :)))

    #215012
    WerNeo
    Participant

    [a href=”lapa.lv”] [img src=”bilde.jpg”][/a] Ķipa šo Tu gribi?[/img]

    #215013
    remarco
    Participant

    nē šo nofiltrēs 🙁

    gribu augšuplādēt bildi normālā parastā veidā.

    kad uz viņas uzspiež viņa neatveras bet pārsviež spiedēju uz manu lapu.

    kods nekāds nederēs tikai kaut kas kas ir paša’bildē 🙁 liekas ka es runāju par zinātnisko fantastiku. bet nu esmu optimists 🙂

    #215014
    drono
    Participant

    Ko tad tu tiešām domā, ka “visiem zināmu saitu” web programmētāji ir tik lieli ampļi, ka viņi atļautu tev darīt ar viņu sistēmu praktiski jebko? 😀

    Bilde ir un paliek bilde un metadati tu ņepričom. Pats savā lapā tu to protams, varētu izveidot bez problēmām, kaut vai pēc tā principa, ka WerNeo minēja, bet ne jau svešā lapā.

    #215015
    KaNeiet
    Participant

    remarco wrote:

    liekas ka es runāju par zinātnisko fantastiku. bet nu esmu optimists 🙂


    Nē – par nezinātnisko. Aizmirsti. Arī ar optimismu tam nav nekāda sakara.

    Palasi par steganogrāfiju, ieliec bildē savas lapas adresi un aprakstā to piemini – nav izslēgts, ka daži intereses pēc tajā arī nonāks.

    #215016
    WerNeo
    Participant

    Paga, paga. kas Tev viņu nofiltrēs? Tu to gribi darīt lapā, kuru pats netaisi, jeb.. es Tavu domu nesapratu.

    Tagad sapratu. Nū, ja Tev lapas administrācija ļauj pievienot flash failus, tad tas nav nekas neiespējams. 🙂

    #215017
    remarco
    Participant

    WerNeo saprati pareizi 😀 nu protams ka ne savā lapā .. savā tak nebūtu problēmu 🙂 tik liels nuubs jau neesmu.

    Drono nē es negribu svešai lapai kaitēt un neko ar viņu lapu negribu darīt vienkārši ievietot bildi un viss….

    #215018
    drono
    Participant

    Ja tu būtu publiskas lapas admins, vai tu atļautu ko tādu tikai tāpēc, ka kāds lietotājs “remarco” no notepad.lv ir apņēmies to neizmantot ļaunprātīgos nolūkos? 😀

    #215019
    remarco
    Participant

    Hmmm Varbūt es kā publiskas lapas admins kas ir izveidojis lietotājiem pieejamas galerijas nebūtu šādu iespēju paredzējis. Nedomāju ka katrs admin domā ka viņiem nāks lietoāji ar šādām idejām .

    #215020
    WerNeo
    Participant

    Nu lūk, Tu vari būt pirmais lietotājs, kas iet pie lapas veidotājiem un piedāvāt savu ideju. 🙂

    #215021
    remarco
    Participant

    Labi aizmirstam… Izskatās ka tas ko gribu nav īpaši godīgs paņēmiens. Kaut no otras puses itkā jau nekas traks, jo serveris un attiecīgais skripts neskatās bildes to dara lietotāji uz saviem datnīšiem un brīdī kad atver bildi tā vairs nav adminu problēma. Ja vien tas neklūst par nekontrolējamu vīrusu izplatības pasākumu. un lietotāji nesāk linčot adminus.

    #215022
    daGrevis
    Participant

    lapa…

    Neesmu drošs vai ies… 😀

    #215023
    daGrevis
    Participant

    Ak šis notepad.lv v2… 😀

    https://codepad.org/cjdOUALK

    #215024
    remarco
    Participant

    daGrevis es jau teicu ka tas nav manā lapā…. Tas ir domāts publiskā lapā bilžu galerijā izvietot bildi. nekādi kodi.

    #215025
    daGrevis
    Participant

    Oi, pārsrēju visam ar acīm, nepamanīju… Sanāk, ka teiksim no draugiem.lv albūma mazbildīte klikša tu topi nevis draugiem.lv, apskatot lielo bildi, bet gan apskatot lielu bildi un tad uz savas lapas? Tas nav iespējams, nekaitējos draugiem.lv sistēmai…

    #215026
    remarco
    Participant

    O! tiko iedomājos par avatar… hmmm… būs jāpamēģina:DDDD

    #215027
    remarco
    Participant

    daGrevis kapeč kaitēt ? ja var nekaitēt. lielā bilde jau var arī rādīties… es domāju ka ir iespējams .

    aizliegts nekur nav piemērma tiem pašiem draugiem. parasti bilžu prasības ir skopi aprakstītas tā ka saita noteikumus noteikti es nepārkāptu vismaz man tā liekas .

    #215028
    daGrevis
    Participant

    Tikai lūgšu neko nešpikot, es cenšos būt oriģināls. 😛

    #215029
    daGrevis
    Participant

    Nu, remarco, bet kā tu dabūsi lai lapa pāradresējās pēc leilās bildes apskates uz citu? PHP nevari izmantot, jo tā ir servera puse, JS nevari, jo ta ie klienta puse, bet tu esi klients… 😀 Tatad no sakuma. Tev ir jāmaina kas serverī, kas liktu vai nu ar PHP vai nu ar JS veikt redirect’u, bet ta jau ir servera failu mainīšana, un tā ir hackošana, un tas nav labi… 😀

    // Laikam ko samurgoju… 😀

    #215030
    remarco
    Participant

    Es vel nezinu k;a bet noteikti var… avatar nederēs jo ja bildes nevar no citām vvietām likt tad neder. a kā likt .. teotētiski kad bilde tiek parādīta klientam tā jau vairs nav servera puse un tur jau es varu brauzerim likt darīt ko es gribu … vismaz es tā domāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā