Budžeta austiņu izvēle

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Budžeta austiņu izvēle

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158695
    pear
    Participant

    Sveiki, meklēju pieklājīgas budžeta austiņas ar mikrofonu līdz apmēram 20Ls.

    Pārsvarā tiks izmantotas VoIP zvaniem, dažreiz paklausoties arī mūziku un uzspēlējot spēles.

    Ko labu variet ieteikt?

    #300921
    Crow
    Participant

    SQNY DR-GA100

    #300922
    pear
    Participant

    Diezgan maz apskati pieejami tieši par šo modeli

    Viens no maniem variantiem bija:

    https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/creative_fatal1ty_gaming ,

    bet neesmu rokās turējis, tāpēc nezinu kādas būs

    Vai ir vēl kādi citi varianti?

    #300923
    Wuu
    Participant
    #300924
    RicoPico
    Participant

    Sennheiser

    Audio-Technica

    Behringer

    Visi augstākminētie brendi ražo dārgas ausis studijas vajadzībām, un nav pirmo dienu ar pīpi uz jumta. Visiem trim ir arī low-end lētās ausis pārdošanā. Š…em jebkuru modeli un nezini bēdu. Ļoti laba skaņa.

    Un mans pēdējā laika jaukākais atklājums:

    https://www.thomann.de/gb/superlux_hd_669.htm

    Tipiska slēgto austiņu skaņa studijas monitoringam un miksēšanai. Apbrīnojami laba kvalitāte.

    Pārējiem audiofīliem un ideālās skaņas meklētājiem uz šejieni:

    https://eastern-europe.beyerdynamic.com/shop/hah/headphones-and-headsets.html

    #300925
    Crow
    Participant

    Tev ar ko galva izmazgāta? Pat betons raksta jēdzīgākus tekstus pēdējā laikā.

    #300926
    pear
    Participant

    Jā tikai žēl, ka kvalitatīvāko firmu modeļus LV netirgo vai arī ar trīskāršu uzcenojumu…

    #300927
    RicoPico
    Participant

    Ko Tu tur murkšķi? Uzskati, ka SQNY DR-GA100 ir labas ausis? Sony? Srysly?! Ok, piekrītu, ka Behringer ir ar jēzu uz pusēm. Bet kā budžetnieces, tās skan labi anywayz. SONY ražo visu ko nav slinkums. Ar attiecīgi dalītu kvalitāti.

    #300928
    RicoPico
    Participant

    Nav tik traki. Reku var Sennheiser dabūt:

    https://tehnoshop.lv/?c=856&id=855741

    #300929
    Crow
    Participant

    A kur aprēķināts uzdevumā prasītais mikrofons?

    #300930
    Crow
    Participant

    Minētās Sony nav labas, bet paciešamas. Ērtas, vieglas. Lēta plastmasa, protams. Vērtēju no pieredzes, nevis “es esmu klausījies visas Sony un visas Sony sucks”. Var atrast, var uzrauties. Varbūt ir palīdzējis fakts, ka jamās tika nākušas no Amazon, nevis Elkor, kur tiešām puse varētu būt SQNY.

    Tu, cienītais, sevi pilnībā sakompromitēji, kad pateici, ka Rādiotehnika ūber alles un ekvalaizeri vispār ir priekš kaķiem. Savukārt šai topikā neredzu nevienu konkrētu modeli kā prasīts (+ ar mikrofonu) un kur dabūt, vienīgi izplātījies, ka zini trīs markas, kurām atsevišķi modeļi maksā 2 vai 3 minimālās mēnešalgas. Aizmirsi vēl Denon, Koss un Grado. Un AKG.

    P.S. aftaram – viss, kas ir ar Fatal1ty brendu, sucks.

    #300931
    shadow118
    Participant

    Š odien nopirku šitādas https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/acme_ha07 itkā nekāda vaina 😛

    #300932
    pear
    Participant

    Jā, īstenībā būtu jau paņēmis, bet problēma tajā, ka noteikti nepieciešams mikrofons. Protams, ir iespējams atsevišķi nopirkt stacionāro mikrofonu, bet tad stabili neiekļaušos budžetā, jo man nav pārāk laba pieredze ar lētā gala stacionārajiem mikrofoniem.

    Pirms kāda laika biju noskatījis Logitech mikrofonu, par kuru atradu diezgan labas atsauksmes, bet tagad tas mistiskā kārtā vispār pazudis no LV veikaliem.

    #300933
    RicoPico
    Participant

    Stundu tādās pasēdi un pēc tam skrien uz aptieku pēc ibumetīna, jo galva + ausis sāpēs ļoti dikti. Tādās ausīs no ergonomijas un ērtuma nav ne smakas.

    Ja gribi ērtas ausis, tad jāskatās uz cokola formu. Tai jābūt ovālai, vai vismaz pietiekami apaļai, tā lai auss pilnā izmērā ielīstu un netiktu nospiesta ar austiņas malu. Un stīpai galvvidus daļā jābūt mazliet polsterētai. Ja nē, tad stīpa nedrīkst skarties pie galvas. Ja šie divi faktori netiek ievēroti, tad var aizmirst par 8 stundas-no-vietas-hardcore-gaming.

    Ok, es pazūdu no šī topika. Jūtu, ka publikas relativitāte mani tulīt zakidajet kakaškami. Cik ausu, tik viedokļu. Ä€men.

    #300934
    RicoPico
    Participant

    …un KRK. Un vēl sazinkas… Es vērtēju no pieredzes nevis staipu krānu kategorijā “cik ausu ražotājus zinu”. Zinu daudz, bet ne par to ir stāsts. Nosaucu ražotājus, kuru ausīs pats esmu sēdējis un konkrētus modeļus, protams, neatceros.

    Rādiotehnikai patiesi nav ne vainas. Un ekvalizācija tiešām ir priekš kakiem. Un arī tiem, kuri grib izspiest sulīgāku pļarkšķi no Acme audio tehnikas. Ekvalizācija nav nepieciešama, ja ir atbilstoša tehnika. Ok, visur, protams, ir izņēmumi, bet arī par to nav stāsts. Es runāju in general. Ekvalaizera bakstīšana ir elementāra necieņa par čali, kurš miksējis konkrēto audio gabalu.

    Arī par 3 mēnešalgām Tev taisnība, bet es taču teicu, ka visi manis nosauktie ražotāji laiž tirgū labas budžetnieces, sākot no 9 Ls/gab Sennheiser gadijumā.

    Your argument is invalid.

    #300935
    RicoPico
    Participant

    Nakuj mikrofonu. Labas budžeta ausis + labs miķis īsti neiet kopā. Tur prasās kaut kas no gaming kategorijas, kas maksā ooover 20 Ls. Protams, jēdziens “Labs” ir stipri relatīvs. Tāpēc- visu ko gribēju teikt par ausīm, esmu pateicis. Mikrofoni ir atsevišķa tēma.

    #300936
    shadow118
    Participant

    tik traki nav, vakar pāris stundas nosēdēju, ausis bik nospiež, bet ne tik traki, kā ar ieprekšējām ausīm. Galva gan nesāpēja, tā stīpa ir polsterēta (tā daļa, kas skarās galvai klāt ir lokana un no auduma)

    #300937
    pear
    Participant

    Bet ja es teorētiski budžetu paceļu uz līdz pieņemsim 30 Ls, tad būtu pieejama kāda laba mikrofona + austiņu kombinācija?

    Un labi, ja mikrofoni ir atsevišķa tēma, tad vai ir zināmi kādi labi stacionārie PC mikrofoni, teiksim ap +- 10Ls? Jo tāds variants man arī der, tikai LV redzu vai nu pilnīgi lētos vai dārgos studijas gala mikrofonus, kas man nav vajadzīgi jo VoIP klienti tādu kvalitāti tāpat nepārraida.

    #300938
    RicoPico
    Participant

    Piedod, es nespēju domāt 3.5mm jack mikrofonu līmenī. Uzreiz kaut kur pa vidu grib iesprausties ārējais audio interfeiss ar normālu mikrofonu. Anyways- līdz 10 Ls mikrofonu nav. Ir līdz 5 Ls un virs 50 Ls. Tie kuri līdz 5- pats saproti, ka nav jēgas izvēlēties. Š…em jebkuru, un skanēs pēc sūda. Tumīgākai skaņai vari uz mikrofona uzvilkt vates gabalu.

    Emergency variantam, pašam mājās kaut kur mētājas šitāda lamata. Š ņāc, čarkst, pirž, gaudo. Principā miķis uztur dialogu Tavā vietā.

    #300939
    ruukjis
    Participant

    Mana rekomendācija Logitech H390, jā austiņas ir vienkāršas, nē, nav paredzētas geiming sesijām, bet priekš neilgām VoIP sarunām un mazliet geiminga būs OK.

    Ja patiešām vajag ausis nopietnām geiming sesijām 8h+, tad aizmirsti – es tev kā pieredzējis hardcore geimeris saku: zem 50Ls pat nav vērts sākt meklēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā