Budžeta austiņu izvēle

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Budžeta austiņu izvēle

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #300940
    APOC
    Participant

    Quote:

    Mana rekomendācija Logitech H390, jā austiņas ir vienkāršas, nē, nav paredzētas geiming sesijām, bet priekš neilgām VoIP sarunām un mazliet geiminga būs OK.


    Kādu laiku atpakaļ lietoju. Nav ne vainas.

    Neesmu īpaši saudzīgs pret tehniku, bet arī ne tas briesmīgākais. Plastmasas stiprinājums austiņām sadalījās ~1gada laikā.

    Lietoju intensīvi.

    Par geimeru ausīm zem 50Ls jāpiekrīt.

    Pēdējā laikā sēžu uz šīm (50Ls robeža). -> https://4games.lv/lv/products/details/?id=15339&pid=&mpid=349

    Lietošu šīs tik ilgi cik vien tiks ražotas, gluži kā ar Logitech UltraX tastatūru sēriju.

    “Lightweight headband suspension for maximum comfort during long sessions.” patiešām strādā. Nekāda spiediena uz ausīm.

    Kā mīnuss ir hotkey trūkums, kas ir ļoti efektīvi realizēts Logitech g35 sērijai, bet tas jau cits stāsts. No ērtuma viedokļa gan vienalga pieturētos pie SteelSeries Siberia Headset V2.

    #300941
    pear
    Participant

    Pēc izskata diezgan atgādina manas pašreizējās, kas nepavisam nav ērtas, bet iespējams šajā gadījumā izmantots daudz ērtāks materiāls.

    Patlaban nedaudz palielināju budžetu un skatos uz šīm, pēc skata jau liekas ok, bet par kvalitāti grūti ko spriest:

    https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/philips_shg_8000

    https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/creative_gaming_hs850_draco

    https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/steelseries_4h_gaming_headset

    https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/logitech_b530

    #300942
    aoma
    Participant

    Jāprasa, kas kuram skaitās budžets. Normāli jau būtu 20-60 Ls robežās.

    Tā kā ausis izmantoju ārkārtas gadījumos, (pārsvarā, lai pārbaudītu, devaisam tādam un tādam, ir skaņa vai nav), tad nopirku patiešām īstas “budžetnieces” – Defender HN-750. Cena, ja nemaldos, bija ap 3 latiem, protams, neskatoties uz parametriem, nav ne augšu, ne apakšu, bet brīnumainā kārtā, pat pēc ilgāka laika nenospiež tos 2 orgānus, ko daba mums iedalījuse galvai katrā pusē 🙂 Skaypam un līdzīgām blēņām ir pa pirmo.

    #300943
    Willis
    Participant

    Re kur “Galerijā Rīga” RD veikalā pa 20.Ls var nopirkt pa +-20.Ls normāls austiņas .

    #300944
    Jaunzems
    Participant

    Dievs pasarg

    #300945
    APOC
    Participant

    To pear:

    Quote:

    Pēc izskata diezgan atgādina manas pašreizējās, kas nepavisam nav ērtas, bet iespējams šajā gadījumā izmantots daudz ērtāks materiāls.


    Kuras? SteelSeries vai Logitech?

    Ja Logitech, tad piekrītu, ka pie ilgas lietošanas man vismaz sāka spiest uz auss malām. Kopš pārgāju uz austiņām, kas nosedz ausi pilnībā vairs uz šādiem mazajiem modeļiem vai puļķiem, kuri man vai nu krīt ārā vai spiež uz auss ejas sieniņām un rada sāpes vairs neskatos.

    Š ī ir tēma kurā negribas neko ieteikt, jo te var sanākt iegrābšanās. Jālasa vien pašam atsauksmes un jāriskē.

    IMO: Š ajā cenas kategorijā ticēt ražotāja norādītajiem parametriem nevar un pirkt vadoties pēc tiem ir pašnāvība.

    Kā arī tevis piedāvātajos variantos atšķiras pieslēguma veids. Ir gan USB, gan 3.5mm.

    Ja pieņem, ka visas slēdz pie datora, kuram ir attiecīgie konektori, tad mana izvēle būtu:

  • 1. STEELSERIES 4H GAMING HEADSET. Zemāku cenu galu par patreizējajām “Siberia Headset V2” gan neesmu baudījis, bet cik papētīju atsauksmes, tad ir gana labas. Skaņa ok. Jūtot, ka pietrūkst nedaudz basu. Mic OK. Riskētu, jo interesē ko piedāvā šis ražotājs no low/mid range.

  • 2. PHILIPS SHG 8000 – ir sanācis iegrābties ar lētā gala pilnas auss aptverošajām Philips ausīm cenu kategorijā līdz 18Ls, kas nopērkamas MAXIMA lielveikalos. Skaņa nekāda, kā no mucas. Palasot par šīm ausīm atsauksmes, tad uzsvars esot uz basiem. Es gan uzmanītos un papētītu cik stingra/elastīga ir gumija/materiāls, kurš tur ausis uz galvas, jo var gadīties ka spiež. Bet tā visumā atsauksmes laikam +/- ok. Ja nebūtu pieejamas SteelSeries, riskētu ar šīm.

  • 3. LOGITECH B530. Droši vien +/- tas pats gals kas H390. Pārbaudīta manta, mic ok, skaņa so so, cik nu tādas ne visu ausi nosedzošas var dot. Ja apkārtējajiem netraucē tas ko klausies, tad ok. USB. Uzskatu, ka šāda tipa ausis spēlēm/mūzikai neder. Tikai Voip.

  • 4. CREATIVE GAMING HS-850 DRACO – slikta pieredze ar Creative ausīm šajā cenu kategorijā. Ä€tri izjuka un skaņa kā no mucas. Iespējams, kaut kas pa X gadiem mainījies. No comments.

  • Labāk uztaisi research pats un pameklē vai šajā cenu kategorijā nav vēl kas, bet no šiem mana izvēle būtu SteelSeries.

    P.S. Nekādā gadījumā neiedvesmojies austiņu iegādei no manis rakstītā citādi vēl vainosi nekvalitatīvu austiņu iegādē 😉

    Cerams, ka te uzpeldēs kāds Guru, kas apgriezīs manis rakstīto par 180.

#300946
ruukjis
Participant

Varu tikai piebalsot APOC:

1. Par Steelseries neko nezinu, esmu uz viņiem apvainojies, tāpēc principa pēc neko no jamiem nepērku. 🙂

2. Philips – pilnīgi sūdi visās cenu kategorijās, manas ausis nav dzirdējušas labu skaņas kvalitāti no Philips, viņiem vajadzētu palikt pie gludekļu ražošanas.

3. Logitech, tas, ko APOC raksta.

4. Ar Creative ir jocīgi, mana teorija – viņiem ir milzīga ražotne, kur randomā robotiņi ņem detaļas no divām detaļu kaudzēm – sliktās detaļas un labās detaļas. Ir bijuši produkti, dēļ kuriem biju gatavs pārdot dvēseli Creative un ir bijuši tādi mēsli, ka zvērēju to kantori nodedzināt līdz zemei. Un trakākais ir tas, ka nav nekāda sakara ar cenu kategoriju.

No lētā gala var mēģnāt Creative Fatal1ty ausis – man viens draugs nu jau otro pāri iegādājies tieši šīs – viņas ir pārsteidzoši vieglas un skaņa arī OK… bet iespējams Steelseries būs daudz labāks pirkums… nezinu.

Es gan tev ieteiktu pašam izvērtēt cik ļoti tev vajag gaming ausis, kā ju mēs ar APOC minējām – zem 50Ls principā jau ir +/- vienlga, da kaut vai kādas no Willis ieteiktajām. Nemēģini tagad izžņaugt savu budžetu, nopērc kaut ko, gadu palieto un tad jau tev būs viedoklis un saprašana, ko tu gribi un cik esi gatavs investēt turpmāk, varbūt tevi pilnībā apmierinās prastākās MAXIMA ausis, varbūt gribēsies ko vairāk.

Nezinu par APOC, bet es pats arī pirmajā austiņu iegādē nopirku kaut ko, ja nemaldos, pa 10Ls. Un tā no gada uz gadu līdz esmu atradis savas ideālās austiņas.

#300947
Crow
Participant

Nu te arī viss ir pateikts. Gear slut.

#300948
LAN
Participant

Man ir šīs:

https://www.1a.lv/datortehnika/datoru_austinas/philips_shp6000

Nav mikrafona, bet es esmu apmierināts. Skaņas kvalitāte diezgan laba.

#300949
APOC
Participant

Noteikti nepērc Philips SHP2500. MAXIMÄ€ kā reiz šo modeli visiem pakaļ sviež.

#300950
pear
Participant

Jāsaka paldies par ieteikumiem, izskatās ka esmu nosliecies ņemt steelseries austiņas un visticamāk tās būs lētais gals, jeb modelis, ko minēju iepriekšejā posā (steelseries 4H).

Žēl tikai, ka ebayā pieejamās steelseries siberia v2 austiņas noteikti ir feiki, jo cenas ir pārāk ideālas…

#300951
APOC
Participant

Ja šis ir feiks, tad baigi labi piestrādāts -> Ebay – Steelseries Siberia

Iespējams, ka tas ir visai SteelSeries produkcijai, bet Siberia ausīm vads nav vienkārši apaļš (gluds), bet rievots un ja ķīnieši pat to pacentušies nospiest, tad visu cieņu… 😀

Aizsūti pārdevējam e-pastu un noskaidro kas par lietu. Varbūt tāda atlaide, jo nav “original packaging”?

Š is pārdevējs ļoti aktīvi tirgo šo modeli. Palasi atsauksmes no pircējiem. Š ī cena jau vairāk atbilst patiesībai + pārdevējs godīgi uzrakstījis “*Brand NEW Without Retail Box! But You Save Big!*” Vienīgi neredzu iekļautu specifikācijā vadu pagarinātāju 2m garumā (1m+2m), kurš orģinālam nāk līdzi -> SteelSeries Siberia v2

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā