catch up funkcija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana catch up funkcija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146359
    marr
    Participant

    Vai mums šeit forumā ir catch up all iespēja?

    Kaut kā acīs nekrīt, kur, ja vispār, ir iespējams padarīt visus rakstus par “lasītiem”, ne tikai attiecīgās foruma sadaļas, bet visa foruma kopā?

    Manuprāt, nepieciešama lieta, īpaši tādiem, kas kādu laiku šeit iegriežas regulāri, tad kādu laiku vispār ne, tad atkal regulāri utt.

    #173660
    Tvinky
    Participant

    Jā, es arī nebiju atradis. Runājot ar fox, viņš teica, ka domā ieviest. Nu tur principā vienu linku vajag, kurš konkrētajam user’im pēc nospiešanas visām neizlasītajām tēmām saliks 1 (tb, ka izlasījis).

    P.S Ja negribas gaidīt, tad nāksies ar roku katru linku atvērt ;(

    #173661
    osh
    Participant

    Jā, mani arī kaitina, ka, nospiežot “neizlasītās tēmas”, tur parādās huj viņzin cik lapas ar tādām, jo es te nebiju iegriezies krietnu laiku.

    To pogu “atzīmēt kā izlasītus” es atradu, bet kaut kā nedarbojās, varbūt es līki nospiedu.

    #173662
    Foxsk8
    Participant

    Tāda fīča ir, tikai nav izcelta:

    To linku var atrast pašā foruma pakašā:

    https://notepad.lv/index.php?mark=forums

    bet links ir līks, neesmu vēl no index.php uz forums.php pārlabojis.

    Tātad lai nodzēstu visus ziņojumus

    https://notepad.lv/forums.php?mark=forums

    Pagaidām lietojiet šo linku. Kamēr es pārlikšu kaut kur uz augšu, vai ielikšu sākuma lapā, zem view unread posts.

    #173663
    Foxsk8
    Participant

    Uzlabojums veikts. Tagad, lai nodzēstu tos jaunākos ziņojumus visā forumā, izmantojam linku:

    Atzīmēt visus forumus kā izlasītus

    To varam atrast sākuma lapā, zem profila bildes.

    #173664
    marr
    Participant

    Manuprāt, šai funkcijai būtu jāatrodas tajā sadaļā, kur ir redzami neizlasītie komentāri, nevis pirmajā lapā. Varētu arī citi šīs funkcijas interesenti izteikt savas domas 🙂

    Tāpat beidzot arī pamanīju, kur oriģināli šī funkcija atrodas 😀 jāteic, ka galīgi neredzama vieta. Manuprāt, tā būtu ok, ja būtu novietota augšā turpat zem

    Quote:

    View unread posts

    Skatīt savus ziņojumus

    Skatīt neatbildētos ziņojumus

    #173665
    Foxsk8
    Participant

    Ielikšu arī tur vēlāk. Paldies par ieteikumu.

    #173666
    osh
    Participant

    Manuprāt, ir baigi ok, ka ir pirmajā lapā..

    #173667
    Foxsk8
    Participant

    Nedrīkst tik aizmirst jaunajā versijā arī salikt visu.

    #173668
    shady
    Participant

    Zem profila:

    Quote:


    Pēdējo reizi šeit bijāt Sestdiena Decembris 29, 2007 1:55 pm

    Rādīt jaunos ziņojumus

    Atzīmēt visus forumus kā izlasītus

    Tagad ir Sestdiena Decembris 29, 2007 4:36 pm

    Visi laiki norādīti GMT + 3 stundas


    => Nu tos abus nekādigi nevar pamanīt, ja nezin! Es viņus te izcēlu, bet es vēl 100 gadus nezinātu, ka tur kas tāds atrodas, jo tas viss saplūst kopā ar to pārējo tekstu, kuru neviens nelasa.

    #173669
    Foxsk8
    Participant

    Nu tagad vajadzētu būt labāk. Varbūt kādu zaļu krāsu vēl uzmest? Sarkana būtu pārāk spilgta.

    #173670
    shady
    Participant

    Nu es biju domājis – kaut kā smuki noformēt..nevis vnk boldā izcelt, bet lai nu paliek – par to padomā iekš jaunās versijas, kuru ceru arī drīzumā sagaidīt.

    #173671
    Foxsk8
    Participant

    Visa kodēšanās notiek priekš Jaunās versijas. Nav jau vairs vērts šo versiju kodēt. Viss jāvelta jaunajai versijai. Man vēl tik palicis, video; phpbb; debian sadaļas, kā arī nelieli visuālie uzlabojumi, pēc tam varēsim testēt.

    #173672
    samurajs
    Participant

    Nu, rupji rēķinot – tagad svētki, tad brauciens uz Fāterlandi, tad vispārējā pohu lāpīšana un atiešana, un janvāris beidzies.

    Tātad – laika kodēšanai palicis pavisam maz!

    #173673
    Foxsk8
    Participant

    Viss būs pabeigts. Ja nu kas, pēc tam fīčas salikt vēl laiku likām būs.

    #173674
    Tvinky
    Participant

    Uzliec vismaz JS apstiprinājumu Ok or Cancel. Imho netīšām uzspiedīs “Ka viss ir izlasīts” un pēc tam nožēlos 😉

    https://w3schools.com/js/tryit.asp?filename=tryjs_confirm – vari tiaki no INPUT par LINKU satāisīt un viss.

    #173675
    Foxsk8
    Participant

    Nav slikta doma. Jaunā versijā to iespējams uzlikšu. Tagad notiek intensīva kodēšana, lai uz februāri, notepad gada jubileju varētu laist gaisā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā