CPU?!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306522
    nevertell
    Participant

    Nenjem pieree. Zinu, autora gadiijumaa nekas nebuus, bet man ir vairaaki stulbi gadiijumi, kad tieshi tas ir tas, kas paliidz. Un no visaam lietaam, ko tur var dariit, shii ir taa, ko autors var arii pats izdariit.

    Autor, necepies, visticamaak tas viss ir metams vai cepjams. Cept ta var, bet garantija nekaada, ka nenobeigsies. Saki korisham, lai kraaj naudu naakamajam.

    #306523
    garaisezis
    Participant

    ideāli ja tev būtu lodāmurs, izlodē ārā vienu kājiņu un atstāju uz pāris minūtēm, Vēl vari pārbaudīt vai nav nobeigusies tā baterija. Pēc tam lodē atpakaļ un testē vai iet…

    Vismaz man tā bija vecajam labajam Dell 1525, pēc kā arī aizgāja. Kādēl tā bija HVZ..

    #306524
    garaisezis
    Participant

    varēji tu neattīstītais embrij aizvērt savu kropļa muti par tēmu kas tev ir pavisam sveša. Ja nezini ko teikt, paklusē!

    #306525
    garaisezis
    Participant

    ko tu man piesienies? “Sen laikam sists neesi” /A.Berjoz/

    #306526
    ruukjis
    Participant

    Ironiski, bet arī tu esi šajā topikā… 😀

    #306527
    ruukjis
    Participant

    Ja vien tu neesi rakņājies pa kompja BIOS pirms viņš izbeidzās, Š…emt BIOS bateriju nost nav jēga – tas neko nedos. Tas par ko ezis raksta, ir viens unikāls gadījums, kam visticamāk nav nekāda sakara ar bateriju – vienkārši paveicās. Portaīvajiem, pa lielam, BIOS baterija uztur tikai RTC, ļoti retos gadījumos CMOS RAMu kā nomešana pa nullēm, šajā gadījumā, tev arī neko nedotu.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā