CTB Locker

Sākumlapa Forumi Software Windows CTB Locker

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #314879
    nevertell
    Participant

    Samuraj un citi admini, man dos brīdinājumu, ja es tagad teikšu razpizģec ?

    Cilvēkam taču nav nojēgas par to, kā dropbox strādā un kas tas ir.

    Dropboksī ir tāda lieta kā file versioning. Kā arī backup’s nav backup’s, ja tas nav offsite backup’s. Sync’ošana nav backup’s.

    Un izsargāties no šitām lietām var tikai un vienīgi izpildot to kodu, ko tev vajag izpildīt. As in, nebūt mudakam, lietot pareizo softu un neapdeito javu tāpēc, ka kautkāda reklāma iekš xvideos.com teica, ka tava java ir baigi veca, yo. Apdeitot javu vajag vai nu no savas distribūcijas softvāres repozitorija vai pa taisno no izstrādātāja, un tad visas brīvās sievietes jūdzes attālumā tevi atradīs un jūs varēsiet iestāties dzimumsakaros.

    No antivīrusiem tikai aktīvie spēs pasargāt- tie kas aktīvi skenē visus failus, ko lādē, instalē. Man šķiet niknākie vienkārši bija sevi ievietojuši pa virsu visiem faildeskriptoriem.

    Visi ‘brīvie’ tikai skenē failus, kad tie jau ir novilkti un brēc, kad ierauga kautko nelabu izpildamies. Bet kad šitie sāk izpildīties, nereti ir jau par vēlu.

    #314880
    cesedy
    Participant

    Ja svarīgie faili ir sistēmas partīcijā (tajā pašā diskā, kur Windows), tad vari uztaisīt šai partīcijai VHD, pārinstalēt Windows, virtuālajā vidē atvērt saglabāto VHD un ar ShadowExplorer atjaunot svarīgos failus. Un tad pārsūtīt uz fizisko disku.

    Būs drošāk, ja CTB būs vēl kaut kur noslēpies.

    #314881
    dexsters
    Participant

    Nezinu kā Dropbox bet Googledrive dīvainā veidā visu bija nosargājis,pat faili kas datora Googledrive mapē nebija skārti.Kādam ir pieredze ar citiem mākoņiem?Piemēram Onedrive?Ir doma speciāli inficēt vienu PC un skatīties kas kurā mākonī darās,diemžēl nesanāk laika.

    #314882
    E-500
    Participant

    Quote:

    P.S. Parasti spēlejot flash spēlītes inficēt ar šo vīrusu NEVAR!


    Flašam bieži ir drošības caurumi, tā kā var gan. Labāk ir lietot Flashblock/NoScript vai atslēgt Flash vispār. Tagad pārlūki arī sākuši ieviest Click-to-play kā iebūvētu iespēju.

    Quote:

    bet tur tiek pielietots mahten labs šifrāciju veids un ja tev nav pie rokas kāds superdators, tad vaļā varbūt dabūs tik pēc pāris gadiem(atkarīgs no datu apjoma)…


    Pāris gadiem? Lol.

    #314883
    janculis
    Participant

    Es no inficētā datora izrāvu hdd, pieslēdzu pie cita un ar ShadowExplorer dabūju atpakaļ. Lietotājs bija ļoti apmierināts.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā