Darba piedāvājums programmeriem un ne tikai.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darba piedāvājums programmeriem un ne tikai.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204339
    WerNeo
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Baidos, ka arī par dokumentācijas izstrādāšanu jums ir pārāk utopiski un miglaini priekšstati.

    WerNeo – velti ceri; par nākamajiem – ņemšu vērā, bet par visiem iepriekšējiem jau ir sakrājies daudz Brenguļu alus 🙂

    khm.. khm… un kas tad ir simboliska samaksa?

    #204340
    KaNeiet
    Participant

    WerNeo – tas bija par t.s. dokumentāciju, nevis komentāriem.

    Simboliska samaksa ir konkrētā darba apjomam neatbilstoši zema.

    #204341
    WerNeo
    Participant

    KaNeiet wrote:

    WerNeo – tas bija par t.s. dokumentāciju, nevis komentāriem.

    Ehs. Piedod par neveiksmīgo pajokošanu par nopietnām lietām. 🙁

    P.S. Nu nekas…vismaz pats pasmaidīju.

    #204342
    ob1
    Participant

    Es jau tā domāju, ka krīze valstī nozīmē programmētāju pārslodzi. Uz M$ SQL adminu un testētāju tā arī neviens nepiesakās…

    #204343
    WerNeo
    Participant

    Par “profesionālo idiotu” varētu es pieteikties. 🙂 Bet увы…

    #204344
    Mr.Death
    Participant

    ob1 wrote:

    Es jau tā domāju, ka krīze valstī nozīmē programmētāju pārslodzi. Uz M$ SQL adminu un testētāju tā arī neviens nepiesakās…

    Atkarīgs no tā, kas tur būs jātestē :>

    #204345
    ob1
    Participant

    Būs jātestē programma.

    #204346
    WerNeo
    Participant

    Mr.Death wrote:

    ob1 wrote:

    Es jau tā domāju, ka krīze valstī nozīmē programmētāju pārslodzi. Uz M$ SQL adminu un testētāju tā arī neviens nepiesakās…

    Atkarīgs no tā, kas tur būs jātestē :>

    Nezini kas ir “profesionāls idiots”(datoru pasaulē tā tos sauc)? 🙂 Š…em un tēlo idiotu, kas darīs visneiedomājamākās kļūdas un nokārs softu.

    #204347
    drunk_lizard
    Participant

    tikai jaatceras, ko dariiji :>

    #204348
    KaNeiet
    Participant

    Priekš kam? Raksti videokamerā, pēc tam vajadzības gadījumā pētīsi 🙂

    #204349
    ob1
    Participant

    Aha, ja uzsēžas ar pakaļu uz klavieres, tad ej zīlē kuri taustiņi kādā secībā nospiedās…

    #204350
    TokRa
    Participant

    WerNeo wrote:

    A ja ķirzaku “novāc”? 😀


    Ciktāl d_l ir nemirstīgs, tas būtu pa spēkam tikai ÄŒakam Norisam, ar kuru ķirzaciņam ir visnotaļ labas attiecības.

    Tā ka nespīd.

    #204351
    WerNeo
    Participant

    Stāsts no dzīves.. Kādreiz uzsēdos uz klaviatūras vecam datoram (klaviatūras normālā atrašanās vieta bija uz krēsla). Ja pareizi atceros parametrus 100mb HDD, 4mb RAM un 33mhz procesors. Uzsēžoties uz klaviatūras, es uzliku biosa paroli. 🙂

    Turpinājumu? Aber lūdzu! Tad jau nebija nonullējami biosi tik vienkārši, ka izņemam bateriju. Tad bija akumulatoriņi, kas pielodēti. Un biosi, kas izņemami. 🙂 Izņēmu un ieliku atpakaļ – otrādi! 😀

    #204352
    KaNeiet
    Participant

    Visai ievērojama daļa vietējo “speciālistu” tic, ka to arī šobrīd varot darīt jebkuram datoram.

    Pavisam nesen vienam kaķis bija bradājies pa klaviatūru. Sekas nebija gluži letālas, bet nepatīkamas gan.

    #204353
    drunk_lizard
    Participant

    nu redz, tas saucaas caur pakalju uzlikta parole :>

    muuslaikos vairums caur pakalju liek izmantojot no taas augosjaas rokas un tajaa atrodosjaas smadzenes….

    #204354
    ob1
    Participant

    … un tas vēl ir paveicies, ja smadzenes ir vismaz pakaļā …

    #204355
    Mr.Death
    Participant

    Tokra, cjaks noriss ir suuds! drunk_lizard, pietiktu tikai uz vinju paskatiities un pateikt ‘mhhhhhh’, sjis jau buutu atstiepis kaatus 😀

    #204356
    Foxsk8
    Participant

    OB1: Dod testēt.

    #204357
    ob1
    Participant

    fox, aizūtīju PM.

    Datubāzes adminam vēl joprojām nav neviens pieteicies. (Manuprāt tā ir vissiltākā vietiņa.)

    #204358
    Mr.Death
    Participant

    ja tu mani kaut vai caur PM noinstruētu, ar ko tieši izpaužās amats “DB admins”, tad es varbūt padomātu pieteikties :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā