Datora bremzēšana un iespējamie risinājumi

Sākumlapa Forumi Software Windows Datora bremzēšana un iespējamie risinājumi

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #314961
    ruukjis
    Participant

    Touché. Naida karstumā to komentu biju palaidis garām. Apskatīju kā tas kompis izskatās izjauktā veidā un jāsaka, lai kā man negribētos atzīt, zināma taisnība Haiduk ir. Tiesa gan no Haiduk puses, bez autora iepostētiem skrīniem ar t rādījumiem, tie ir tikai minējumi. Tāpēc varbūt ir jēga patrenkāt putekļus konkrētajam modeli.

    Bet otrs fakts – Haiduk kunjasbērna līmenis neko daudz neatpaliek no Betona. Tā kā Haiduk neesi sevišķi pārsteigts, ka pat tad, kad tev būs 100% taisnība, šeit tevi tāpat lamās par pinpi.

    #314962
    Haiduk
    Participant

    lamās mani pa pimpi, jo tie kuri to dara nav ne saprašanas par lietu.

    sokoladeq vispar iesparda. vnk – zelts! 😀 Tādam stulbenim da jebko var pateikt, lai nomaina neatrisinot problēmas cēloni.

    #314963
    3Dklucis
    Participant

    Tavs dators vāķ updates…..preks jūsu smadzenu tūskām:D!

    #314964
    Foxsk8
    Participant

    Man bija tā pat, vecais build ar kernel pači, lai ietu 8GB rams uz 32bit sistēmu nokalpoja smagus 5 gadus. Pēdējā pusgadā sāka bemzēt, veicu visu sistēmas clean, failus, defragmentāciju, dažādus twīkus, servisus atslēdzu, utt.. nedaudz situācija uzlabojās un tad pēķšņi arī tas pats, fonā procesu nav nekādu, 4 kodolieks ar visu ko rāda mazu noslodzi, bet fonā visu laiku dzirdu, ka HDD kaut ko raksta, lasa, nekas itkā nenotiek, uzķert nevar, bet tirkšņkā velns. Paņēmu uzliku ubuntu, un nosviedu visu nost, situācija uzlabojās, bet kā jau ar linux, tai skaitā ubuntu, atklājās, kā mans onboard ati nesuportējās ne ar oficiāliem draiveriem, ne open driver, kā tikai kaut kāda 12 versija un tā nu atkal laikam līdz nākošai nobeigšanai apmēram 5 gadus nepāriešu uz linux 😀

    Situācija uz Win atrisinājās ar visu sistēmas reinstall un pats galvenais, daudz man tur failu, daudz mazu failu, atslēdzu search (arī pirms tam bija atslēgts), un viss šobrīd ir kedā.

    Droši vien kaut kāds zvērs mums abiem bija, ir ieperinājies.

    #314965
    ruukjis
    Participant

    Skatos atkal pie grādīgā esi ticis…

    #314966
    Foxsk8
    Participant

    Nē, caur telefonu drukāju 🙂

    #314967
    ruukjis
    Participant

    Es ne par grmatiskajām kļūdām, es par to, ka tevis rakstītajam NAV vispār nekāda sakara ar šo topiku.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā