Datorpirātisms – programmu laušana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Datorpirātisms – programmu laušana

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #165489
    shady
    Participant

    Varbūt laiks sākt atradināties?

    #164167
    deivs001
    Participant

    Cenšos! Cenšos! Bet nevar jau visu uzreiz.

    #165491
    deivs001
    Participant

    Cenšos! Cenšos! Bet nevar jau visu uzreiz.

    #164168
    Mad182
    Participant

    Nu nez, man arī skola mācīja win vidē strādāt, bet tas neliedz lietot GNU/Linux

    deivs001 wrote:

    …konkursa dalībniekiem tika nosūtītas Microsoft Frontpage softs, lai veidotu savas mājas lapas.

    Ar to tā pat neviens netaisa vairāk, kā skolas majasdarbu 🙂

    #165493
    Mad182
    Participant

    Nu nez, man arī skola mācīja win vidē strādāt, bet tas neliedz lietot GNU/Linux

    deivs001 wrote:

    …konkursa dalībniekiem tika nosūtītas Microsoft Frontpage softs, lai veidotu savas mājas lapas.

    Ar to tā pat neviens netaisa vairāk, kā skolas majasdarbu 🙂

    #164169
    Foxsk8
    Participant

    Vai cik tas nožēlojami neskanētu, arī es reiz sen lietoju fronpage. Sākumam jau der. Tagad lietoju notepad 2 un Editplus

    #165495
    Foxsk8
    Participant

    Vai cik tas nožēlojami neskanētu, arī es reiz sen lietoju fronpage. Sākumam jau der. Tagad lietoju notepad 2 un Editplus

    #164170
    deivs001
    Participant

    Mad182 wrote:

    Nu nez, man arī skola mācīja win vidē strādāt, bet tas neliedz lietot GNU/Linux

    Bet lieta tāda, ka par GNU/Linux uzzināju pirms gadiem diviem. Skolotāja teica: “Ir arī citas os, bet tās nav populāras”. Kā tad var rasties inetrese, pirmais kas nak prata, ja nav populāra, ir daudz un dažādas problēmas.

    #165498
    deivs001
    Participant

    Mad182 wrote:

    Nu nez, man arī skola mācīja win vidē strādāt, bet tas neliedz lietot GNU/Linux

    Bet lieta tāda, ka par GNU/Linux uzzināju pirms gadiem diviem. Skolotāja teica: “Ir arī citas os, bet tās nav populāras”. Kā tad var rasties inetrese, pirmais kas nak prata, ja nav populāra, ir daudz un dažādas problēmas.

    #164171
    usins
    Participant

    Ja atradināšos no maksas progām, tad tiešām kādu gadiņu būšu pēdējais pokemons daķos 😀 (neko tajā nejēgšu, būs jāmācās viss no jauna). Bet laikam kkad nopietni jāpievēršas tiem bezmaksas softiem un OS. Līdz skolas beigām, būs 100% jāpāriet uz Linux, vai ko līdzīgu.

    #165500
    usins
    Participant

    Ja atradināšos no maksas progām, tad tiešām kādu gadiņu būšu pēdējais pokemons daķos 😀 (neko tajā nejēgšu, būs jāmācās viss no jauna). Bet laikam kkad nopietni jāpievēršas tiem bezmaksas softiem un OS. Līdz skolas beigām, būs 100% jāpāriet uz Linux, vai ko līdzīgu.

    #164172
    shady
    Participant

    Š ajā visā iederās viens teiciens:

    Quote:

    Tas, ka Microsoft domā, ka Windows ir vienīgā OS – tas ir mārketings.

    Bet, ja to domā lietotjas, tad tas ir stulbuma koeficients.


    Sorry, ja aizskaršu kādu informātikas skolotāju, bet viņa vnk ir kaza;)

    #165502
    shady
    Participant

    Š ajā visā iederās viens teiciens:

    Quote:

    Tas, ka Microsoft domā, ka Windows ir vienīgā OS – tas ir mārketings.

    Bet, ja to domā lietotjas, tad tas ir stulbuma koeficients.


    Sorry, ja aizskaršu kādu informātikas skolotāju, bet viņa vnk ir kaza;)

    #164173
    Sid
    Participant

    deivs001 wrote:


    Bet lieta tāda, ka par GNU/Linux uzzināju pirms gadiem diviem. Skolotāja teica: “Ir arī citas os, bet tās nav populāras”. Kā tad var rasties inetrese, pirmais kas nak prata, ja nav populāra, ir daudz un dažādas problēmas.

    Um. tad jums patizla skolotāja bijusi, mums viņa mācīja arī par to, ka ir tāda lieta kā “linux”, kgan es neuzskatu, ka īpaši pareizi ir izcelt tikai linux, ir taču arī BSD un mac os x.

    #165504
    Sid
    Participant

    deivs001 wrote:


    Bet lieta tāda, ka par GNU/Linux uzzināju pirms gadiem diviem. Skolotāja teica: “Ir arī citas os, bet tās nav populāras”. Kā tad var rasties inetrese, pirmais kas nak prata, ja nav populāra, ir daudz un dažādas problēmas.

    Um. tad jums patizla skolotāja bijusi, mums viņa mācīja arī par to, ka ir tāda lieta kā “linux”, kgan es neuzskatu, ka īpaši pareizi ir izcelt tikai linux, ir taču arī BSD un mac os x.

    #164174
    deivs001
    Participant

    Nu par mac’iem varetu mazāk runāt, jo tomēr prasa specifiskus dzelžus. Nu varbut ne tik traki, bet uz parastajiem neuzliksi mac’u.

    #165506
    deivs001
    Participant

    Nu par mac’iem varetu mazāk runāt, jo tomēr prasa specifiskus dzelžus. Nu varbut ne tik traki, bet uz parastajiem neuzliksi mac’u.

    #164175
    usins
    Participant

    Njā saki ko gribi, bet mac ir bikucīt prasīgāks par BSD un Linux.. 🙂

    Un tagad jau itkā ir savietojami ar PC, bet tas nav tas.. 🙂

    #165509
    usins
    Participant

    Njā saki ko gribi, bet mac ir bikucīt prasīgāks par BSD un Linux.. 🙂

    Un tagad jau itkā ir savietojami ar PC, bet tas nav tas.. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā