Dators pensionāram

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Dators pensionāram

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #280479
    Anonīms
    Neaktīvs

    Itkā pratīgi cilvēki savākušies, domāju, bet tak tik spītīgi turās pretī progresam 😀 Ja naudas maks atļauj, paņem palielāku planšeti, daudz vieglāk būs izskaidrot ka ja grib kaut ko vebā, lai ar pirkstu tur arī baksta, nevis ar peli vēl mācīt. Klavieri var nopirkt uz Bluetooth un pieslēgt tai pašai planšetei ja ir velme. Ja pats nebūtu hardcore geimeris, tad ņemtu planšeti. Jeibogu daudz vieglāk strādāt. Cik esu strādājis, tad androida planšetes man sķiet kaut kā sarežģītas, pārāk daudz tiek ļauts lietotājam. Ja ņem iPad, tur viss elementāri, atver pārlūku, pasērfo, viena poga un pārlūks aizvērts 😀 (Lūdzu nesākam par to kurš labāks, iOS vs. Android.) Runāju no lietošanas vienkāršuma skatupunkta, Piemēram ja gribi nelegalās progas, torentus, un hvz vel kādas izvirtības, tad protams jāņem android planšete.

    #280480
    BERILS
    Participant

    Betona smadzenēs dzīvo trīs vīri 😀 https://www.youtube.com/watch?v=nMEbQEixQbo

    #280481
    Loading
    Participant

    Manam opim (85) idealais variants ir stacionārais dators. Sākumā apguva pat Word un Paint. Š odien izmanto tikai i-banku.

    #280482
    samurajs
    Participant

    Nu kāpēc tādi stereotipi? 😀 Ne jau katrs pensionārs mūsdienās vairs skrien uz dāču – un tur jau nemaz nav internets!

    Planšetes LV vēl tā ritīgi nav ienākušas, arī augstās cenas dēļ. Līdz 200 Ls labu planšeti dabūt pagrūti. Tā kā to nav vērts nopietni izskatīt.

    #280483
    darklight
    Participant

    Reti tas gadās, bet šoreiz piekrītu Betonam par visiem 100%! Ja cilvēks sāk apgūt kompi, tad jāapgūst normāls, klasisks kompis, nevis visādi atvasinājumi. Un ar normālu peli, ibio! 10″ ekrāns ir par mazu, man ir 34, redze it kā kārtībā, bet vairāk kā 20 minūtes nespēju skatīties ekrānā, kurš būtu mazāks par 14″. Un kāds TVnets dārzā, c’mon?! Autors tagad spriež no sava viedokļa, ka nevar 5 minūtes bez interneta iztikt. Pensionārs to notebūku ne reizi pat no mājas neizstieps. Un dārzā normāliem cilvēkiem ir citas lietas, ko darīt, nekā tvnetu skatīties. Vienīgais, ja aizbrauc uz nedēļu vai ilgāk, tad gan…

    #280484
    budzis
    Participant

    Nez, kā tu vari spriest par konkrētu personu, ja neesi viņu pat redzējis un nezini par viņa eksistenci? Ja kāds te visu mēra pēc sevis, tad tas esi Tu!

    Skaidri un gaiši bija teikts, ka aparāts pamatā paredzēts AVĪZES nomaiņai un 100 gadus cilvēks, kam tas domāts, to neizmantos ne tekstu rakstīšanai, ne vēstuļu sūtīšanai.

    10″ ir tāds slidens izmērs. Bet man arī 3″+ OperaMini pilnīgi pietiek ziņu caurskatīšanai Readerī. Lielajai planšetei tiem burtiem būtu jābūt maķenīt lielākiem, ne?

    #280485
    samurajs
    Participant

    Kur var dabūt iPad par 200 Ls? Autors tak rakstīja= budžets < 200 Ls.

    #280486
    Andron MacBeton
    Participant

    darklight, simetriski! 🙂

    budzis = 1kārši lohs.

    #280487
    msh
    Participant

    A kur tajā planšetē vispār ir progress? Porķikam norauta nost klava un touchpads, tā vietā pielikts sitienjūtīgs ekrāns + iespēja kaut kur nesot safist ekrānu, jo nav aizverams + ir kaut kāda maziem bērniem domāta OS, kas nespēj darbināt datorindustrijas pēdējo vismaz 30 gadu radīto programmatūru – tas ir progress? Es to drīzāk par regresu sauktu… Vienīgais tiešām progress ir tas, ka tām tā saucamajām planšetēm nevienai nav īsts cietais disks, bet tad jau atkal – kāds tur brīnums, tagadējās modes planšetes ir izstiepti mobji, nekas vairāk, a cik tad mobjiem jebkad bijuši cietuči… Un par to diskdziņa vairs nav. Un man kaut kā liekas ka iespēja pieslēgt USB diskdzini pamatā arī nebija iespējama 🙂

    #280488
    Jaunzems
    Participant

    Vai tu varētu vienreiz paklusēt jautājumos par ierīcēm, kuras nekad mūžā neesi lietojis?

    #280489
    Evol
    Participant

    Betons izceļās ar savu idiotismu

    Ieteiktu tikai un vienīgi portatīvo datoru priekš pensionāra.Planšeti tas naf aizmetīs prom,jo to nosauks par miskasti,un ar lielo datoru tam būs par grūtu.Bet ar portatīvo datoru viss būs vienkārši-būs kompakts,ar to varēs internetā sēdēt un ziņas lasīt.

    #280490
    akms47
    Participant

    Es nesaprotu, ko Jūs te strīdaties.

    To Lauric Grīvans: Paklau murmuli, paņem savu pensiķi pie rokas un aizved uz dator bodi vai pat vairākām (ieskaitot elektronikas veikalus kā Tehnoland un RD – tur varāk piemēru reāli pabakstīt).

    Lai cilvēks visu apskata, papēta, pats izvēlas un beidz te cilvēkiem p..t smadzenes, sēt kašķi, un bojāt garīgo uz svētkiem. Lai visiem jauks prāts, laba veselība un viss ko vēlas piepildās.

    P.s. Ja pensiķis kāda iemesla pēc nevar uz tām bodēm tikt – nu esi tik laipns un pastāsti visu cilvēkam. Izjautā viņa vēlmes. Pats zini varāk kā viņam ar redzi utt. Neesi tak nekāds koka klucis Konstantīns. Domā ar galvu.

    #280491
    msh
    Participant

    Tu man drīksti jaunajā gadā uzdāvināt kādu planšeti šī punkta izlabošanai. Apsolu ka neizšķaidīšu 🙂

    #280492
    intrudery
    Participant

    Vēl pastāv jautājums cik viņam liela ir rocība.. Tīri energopatēriņa ziņā.

    Te ir viens variants, iekļaujoties zem 200Ls (neskaitot monitoru).

    #280493
    budzis
    Participant

    Ar tadiem pat panākumiem es tevi varu aizvest adāmadatas izvēlēties!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā