Demokrātisku cenu hostings nelielam projektam

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Demokrātisku cenu hostings nelielam projektam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155269
    TrakaisKursis
    Participant

    Ierastais hosteris tikko paziņoja, ka par nieka php + mysql (1 bāze) mēnesī nāksies maksāt vairāk par 5 Ls.

    It kā ar šo hostingu biju apmierināts, tomēr 5 Ls ir mazliet par sālītu.

    Kas šobrīd no hostētājiem piedāvo kvalitatīvu hostingu par demokrātisku cenu?

    Jūsu izvēles, ieteikumi, pieredze?

    #277824
    Wuu
    Participant
    #277825
    Foxsk8
    Participant

    Š…em serveris.lv pakalpojumus, shared hostings sanāks 2.5 Ls mēnesī, Redz kur notepadā ir pat reklāma.

    Mans uzņēmums kā arī notepad.lv izmanto serveris.lv pakalpojumus.

    Ieguvumi:

    1. Sabalancēti uzturēšanas plāni jebkādam projektam, gan no vienkāršas vizītkartes, beidzot ar sociālajiem tīkliem (Virtuālo serveru risinājumi)

    2. 24/7 supports, un tāds patiešām ir. Man itin bieži sanāk strādāt pa naktīm, līdz ar to, ja man kaut ko vajag no servera, hostinga, es to droši, nekautrējoties arī rakstu 1 pa nakti.

    3. Ļoti laba attieksme, mani protams tur jau pazīst un zin kā raibu “suni – lapsu”. 😀

    4. Tieši serveris.lv ir viens no stabilākajiem un sabalancētākajiem piedāvājumiem.

    5. Ilgstošas sadarbības rezultātā, var arī šo to dabot “For free” sava veida affilitie sistēma, tu atnes klientus 3, pretī tev iedos tādu pašu kontu bez maksas. 🙂

    Vēl varu piebilst, ka man tomēr ši ir specifika, un ar lapām, programmēšanu darbojos ik dienu, līdz ar to, man patīk strādāt ar vienotu sistēmu, kur visi klienti lielākā vai mazākā mērā ir tieši piesaistīti vienā vietā, nevis tagad man ir jāraksta kaut kāds mails uz citu firmu, jāburās caur viņu paneļiem cauri, un vēl nezinu vai man tiks atbildēts savlaicīgi. Tāpēc lai nebūtu nekādu problēmu, vienmēr izvēlos vienu hostinga sniedzēju.

    Kas attiecās arī uz cenām, hostings nekad par papildus fīčam, standarta nevar palikt dārgāks, bet gan otrādi, jāpaliek plāniem ir lētākiem, pieejamākiem. Protams, ja tu gribi radikāli uzlabot savus hostinga apjomus, tad gan ir jāpāriet uz citu plānu.

    Kurši, ja gribi hostēt vairāk nekā vienu projektu, tad ir vērts apsvērt domu par Virtuāliem serveriem. Bet šeit gan esi uzmanīgs, jo piemēram VPN 1 tev īsti nederēs, pat arī uz vienkāršam lapām, jo viss ir atkarīgs šajā aspkektā no servera jaudas, nevis no HDD, jeb diska vietas apjoma. Jāpievērš uzmanība arī tam, ka virtuālo serveri sanāks vairāk konfigurēt pašam, nekā tas ir shared hostinga variantā, kur tik uzraksti un visu izdara tāvā vietā. 🙂

    Nu tāds neliels ieskats manā izvēlnē, un no reālas ikdienas lietošanas.

    #277826
    TrakaisKursis
    Participant

    Jā, paldies, izskatās, ka šis man der.

    Norādīju tevi kā ieteicēju !

    #277827
    Aldis
    Participant

    Jap, mana uzņēmuma lapas arī griežas uz serveris.lv 😉 Nav bijušas nekādas problēmas.

    Paši – savā sulā arī uzturam savu serveri. Bet tas tā, visādiem projektiņiem kur pa šauru ar parastu web hostingu 🙂

    #277828
    Puskač
    Participant

    Kautko tādu var ieteikt tikai latvietelis, kurš pats uzrāvies uz tāda lohatrona.

    #277829
    usins
    Participant

    emz ir tāds kantoris 10GB par 99sant mēnesī… Lietojam 4 gadus. No problemo. Viss griežas.

    proweb.lv

    #277830
    Foxsk8
    Participant

    Šªsiņ: Ne jau Gigās un sviestmaizes cenā ir hostinga sniedzēja spēks, bet gan viss kopumā. Padomā ļogiski, cik izmaksā supports, vidēji mēnesī džekiem tev jāsuportē, es pats esmu palietojis terehost, jeb hostnet, vai kā nu viņiem tur bija, nekas iepriecinošs nav, serviss viduvējs, es savus datus labāk uzticu tur, kur man ja “Kaut kas aizies pa tuflu” būs iespēja dabot rezerves kopijas un visu pārējo.

    Ha skaties, ka hosteri arī nesaks pacelt savas cenas deļ HDD resursiem, kas vajadzīgi priekš webiem 😀

    #277831
    Foxsk8
    Participant

    Beton: Tavus krutos web hostinga risinājumus jau zin visa Latvija 😀 Ak jā, kā vispār beidzās tev tā “Policijas” lieta.?

    #277832
    Andron MacBeton
    Participant

    Tavi teksti izklausās pēc skolas daunīšiem kuri piedraud ar vecāko brāli.

    Tu nespēj minēt nekādus piemērus, tikai tukši muldēt par lietam kuras pats neizproti.

    Vienīgā bēda, tu esi vairojies. Tas ir mīnuss visai valstij.

    #277833
    Wuu
    Participant

    Ja runa iet par to serveris.lv uz kura stāv notepad.lv, tad varu teikt tikai vienu. Nekad neņemtu, imho bieži gļuči un lēni strādā. Un negribu būt negatīvs, bet mani drīz sagaida tā pats ceļš, pāriešana no īsta servera uz hostingu 🙁

    #277834
    migors
    Participant

    Vispār Betons ir visnotaļ pozitīvs tēls, kā viņš parādās tā kļūst interesantāk un jautrāk.

    #277835
    Andron MacBeton
    Participant

    Pag pag pag…

    Es neesmu serveris.lv fans, bet tu noteikti neesi tas spec, kura neattaisnotā kritika būtu jāņem vērā. Nesaprotu kā tu vispār vari būt lēmējs par hostingu kautkādai firmai vai “prodžektam”. Tas ir paradokss!

    Serveris.lv ir dārgs mazajām lapām, mazajām firmām. Un problēma var (varbūt labots pa šiem gadiem) rasties ar datu apjoma “quota” sasniegšanu. Nekādu citu mīnusu viņiem nav. Varbūt tu jauc ar Graudu ielas kantori? Tādā gadijumā nesaprotu par ko tu algu saņem.

    #277836
    Foxsk8
    Participant

    Notepad izmanto virtuālo serveri, nevis shared hostingu, ātrums, jauda ir jau atkarīga no virtuālā servera jaudas, drīzumā plānojam uzlaboties uz labāku kasti, piemest vhostam klāt ramu, optimizēt pašas lapas kodus, ielādes ātrumus.

    #277837
    Foxsk8
    Participant

    Katra paša ziņā ir, kur viņš hostējās, cilvēks prasīja lai iesaka, un iesaka pēc pašu pieredzes, nevis atkal beton, tev pieredzes nav, bet viedoklis ir.

    #277838
    Andron MacBeton
    Participant

    Man nav pieredzes? Mans viedoklis par hostingiem ir nepareizs? Tu ko lieto? Neesi apnarkojies?

    #277839
    Wuu
    Participant

    Ä€trumam nav ne vainas, vienk ir citreiz tā ka notepad.lv lādējas un ladējas un lādejas. Man ir nano.lv kaste un man nekad tā nav noticis. Iespējams serveris.lv nets glučī?

    #277840
    Wuu
    Participant

    foxsk8, kam Tev diskutēt ar zemākas kastas interneta pārstāvjiem? Es piemēram ar bomžiem uz ielas nekontaktējos un urlām, tas pats attiecas uz diskusijām internetā. Kam tev to vajag, tev tiešam liekas ka no cilvēka, kas dzīvnieku patversmes uzlauzis var sagaidīt kaut cik noderīgu informāciju?

    #277841
    Foxsk8
    Participant

    Labi meistar, hostinga sniedzēj, datormeistar utt… apnika man ar tevi diskutēt, man ir sava nostāja tev ir sava, samierinies.

    Vispār, ja gribi vēl diskutēt, izveido uzskatāmu savu hostera topu, ar +/- salīdzinājumiem vs manis ieteikto hostu. Davai. Ja tu saki, ka iesaku sliktu hostu, tad pretī lūdzu salīdzinājumus ar citiem vai arī kādus ticamus, spēcīgus argumentus.

    #277842
    Foxsk8
    Participant

    Labi teikts, nebiju aizdomājies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā