Demokrātisku cenu hostings nelielam projektam

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Demokrātisku cenu hostings nelielam projektam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #277843
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja, nu ja…

    Daudz vairāk var “sagaidīt” no pajola kurš neko nezin un atkārto dzeltenajā presē dzirdēto.

    #277844
    Foxsk8
    Participant

    Labi beton, visi interesenti var par tevi vēlreiz palasīt, ja ir tāda velme:

    Liepajniekiem.lv raksts par Betonu

    Paskatoties, nekas no tā visa nav mainījies.

    #277845
    Mad182
    Participant

    Pirms pāris gadiem vairākus gadus lietoju proweb, līdz shared hostings palika par šauru un tika iegādāta sava kaste. Varu teikt tikai labus vārdus, nav bijušas problēmas ne ar darbību, ne kaut ko paprasot izdarīt, un viss cenā norādītais arī tikai piedāvāts. Toreiz gan cenas bija lielākas, 3 GB laikam maksāja piečuku, bet tas arī bija 4-5 gadus atpakaļ.

    #277846
    Andron MacBeton
    Participant

    Varbūt izskaidrosi savu anālloģiku ar tā “raksta” atgādināšanu?

    Jo realitāte ir tāda, ka TU NEKO NEZINI, bet taka papagailis atkarkalē dzeltenajā presē dzirdēto.

    Tāds liepajniekiem.lv vispār ir divkošu un mudaku kantoris. Viens intervē, otrs pēc tam ieraksta nomelnojošu rakstu.

    Par nosaukšanu par teroristu vien jau varētu iepirst to mūjābeļu kantori tiesā. Bet kam man tas? Birokrātiju pabalstīt?

    #277847
    Foxsk8
    Participant

    Labi beton, beidz uzvesties kā mazs bērns, ja nekas nemainīsies, uzliksim tev “Psihozes” ārstēšanas laiku, varēsi padomāt par dzīvi, paskriet pa “Raiņa” parku un izvēdināt savas “pārgudrās” smadzenes.

    Par to rakstu: Nu ja tu pats nebūtu “kūlies” visādās ķezās, tad arī nebūtu šāda raksta, pats vien esi vainīgs pie “dzeltenās” preses raksta, rakstiem. Nemeklē vainu citur, paskaties taču vienreiz uz sevi.

    #277848
    Mad182
    Participant

    Serverim tak ir kaut kāds afiliate brīnums. Tāpēc jau par šamo te stāv un krīt 😀

    #277849
    Andron MacBeton
    Participant

    STOP! Uzmanīg! (c) Ē.Miezis

    Tātad ko mēs te tagad varam secināt… tu kā weblapu izstrādātājs (vai wannabe?) atbalsti lažainus pajolu serverus!

    #277850
    Evol
    Participant

    Beton-ja tu nezini,tad lūdzu nedirs.Es piemēram arī nezinu,kurš serveris ir labākais un tā un šitā,bet es te nebļauju tur,tas ir s*ds,tas ir tas un šitas.

    #277851
    Mad182
    Participant

    Nu man arī ir kaste nano, un es neteiktu, ka tur viss ir tik labi. Š ad un tad monitorings nobļaujas, ka kādu brīdi serveris nav bijis sasniedzams, lai arī ar pašu kasti viss ir ok. Citos datucentros izvietotiem serveriem, ar ko sanāk strādāt, šādu parādību neesmu novērojis.

    #277852
    Andron MacBeton
    Participant

    Sūdu var atšķirt pēc pajolorientētām reklāmām. Atver to lapu ko iemeta Wuu un mēģini lasīt. Ja proti lasīt un domāt – spēsi izsecināt kapēc tas ir slikts hostings.

    #277853
    Foxsk8
    Participant

    Tu lohs vai kā, kur es tev esmu pieminējis kādu kakta kantori, ja tāva uztverē serveris.lv ir kaktu kantoris, tad tā jau ir tikai un vienīgi tava problēma.

    #277854
    Andron MacBeton
    Participant

    Es nesaku neko sliktu par serveris.lv, es runāju par to ka tu aizstāvi melojošu perdeļu serverus.

    Vel pieļauju, ka tev nav ne mazākās nojēgas kuri ir tie pajoli, kas skrēja uz policiju rakstīt par mani iesniegumus. Tādā gadijumā nesaprotu kapēc tu gvelz par lietām kuras nezini? Atreferē kaukādas “patversmes”, “zoodārzus”, “hakerus” bet nav nekādas nojausmas ko tas vispār nozīmē un kas ir bijis. Nerunājot nemaz par JĒGU.

    Ja tev vel nav skaidrs, tad pēc manām darbībām vairs nevar nozagt preci no 1 interneta veikala un nevar lasīt infu kas nav paredzēta publiskai apskatei. Pirms tam varēja! Tagad padomā, ja tev ir ar ko!

    #277855
    Foxsk8
    Participant

    No kurienes tu rāvi, ka aiztāvu kaut kādus ļevos serverus, hostingus? Es nekur to šajā diskusijā neesmu pieminējis, kā tikai pausto informāciju par serveris.lv pakalpojumiem. Izfiltrē par ko iet runa, pirms izdari kaut kādus secinājumus.

    Kas attiecās uz to tavu “ģēlu”, tur jau tev gaiši un skaidri atbildēju jau ātrāk. Ja nepatīk atbilde vai paustais viedoklis, nav mana problēma.

    #277856
    Andron MacBeton
    Participant

    Manas krimināllietas kladzināšana = tirliņhostu slavināšana.

    #277857
    Aldis
    Participant

    Pēdējā laikā tikai ir bijuši pārtraukumi servera (serveris.lv) darbībā, vasarā – kad kaut ko deac nolaida pa burbuli vienās brīvdienās (Cik sapratu, tā bij gadijies pirmo reizi 4cu gadu laikā), un pagājušo piektdien – kad kaut ko modernizēja – atsūtija mailu, ar paskaidrojumu, ka darbi tiks veikti. 🙂 Protams, nav jau patīkami ka tā sadarās – bet, piektdienas vakarā cilvēki pārsvarā internetā nesēž. 🙂

    #277858
    Anonīms
    Neaktīvs

    un ko var tik bieži naktīs hostam jautāt? es regulāri redzu, ka noutpad pazūd, bet nebiju domājis, ka tik bieži problēmas rodas… 😀

    #277859
    Anonīms
    Neaktīvs

    MySQL un PHP pieejams plānam “Minimal” par 2Ls – http://www.hostnet.lv

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā