Dievs šodien runāja ar mani…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani…

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305220
    VaiEsiLabs
    Participant

    Jā.

    #305221
    VaiEsiLabs
    Participant

    Nē, tas ir par patiesību. Tu vari pielūgt kaut ko, kas patiesībā nav Dievs. Mūsdienās šī ideja par patiesību ir vispār izzudusi. Kas ir patiesība? Vai mēs varam zināt kas ir patiesība? Jā mēs varam, jo Dievs mums to ir atklājis savādak mēs nezinātu.

    Vēlos jautāt, vai esi 100% pārliecināts, ka Dieva nav? Un JA eksistē Dievs, kurš ir mūs radījis, vai Viņš spētu mums atklāt patiesību par sevi, lai mēs to bez šaubām varētu zināt?

    #305222
    ruukjis
    Participant

    Iespējams nevis nekompetenti, bet gluži vienkārši tas čalis viņus aptina ap pirkstu – kā jau teicu veikls runātājs, izmantoja tīri cilvēciskas psiholoģiskās vājibas, turklāt pats to lieliski demonstrēja ar “Shop” jociņu.

    Kāpēc nevarēja dot nevienu pierādījumu? Jo to viņiem nemaz neprasīja, viņiem prasīja uzrādīt reālu eksistējošu piemēru, ka viena suga pārtop citā! Tas pat 3 gadīgam bērnam skaidrs, ka to nav iespējams izdarīt, jo gluži vienkārši laika nepietiek. Evolūcijas teorijai ir nepilni 200 gadi, pats par sevi saprotams, ka tas ir noželojami pret 3,5 bilioniem gadu, kas tika doti pašai evolūcijai – ir mazliet starpība ne? Vēl vairāk, nekur jau nav teikts, ka evolūcija nenotiek arī patreiz, cilvēks tak nespēj novērot katru radījumu uz šīs planētas.

    Lai cik tas dīvaini nebūtu es neesmu ateists, es tikai ciest nevaru reliģiju, jo īpaši kristietību.

    #305223
    ruukjis
    Participant

    No kurienes tu esi izrāvis, ka lielais sprādziens notika pats no sevis?! Neviena teorija neko tādu nevēsta, tas vairāk izklausās pēc kaut kādiem no konteksta izrautiem-bezargumentu-kristiešu-murgiem. Citēju: “Saskaņā ar Lielā Sprādziena teoriju sākumā Visumu veidoja enerģija, kas bija koncentrējusies vienā punktā. Dažās sekundes daļās šī enerģija pārtapa par matēriju un Visums sāka izplesties…”

    Kā un kāpēc radās šī koncentrētā enerģija, to tu vari norakstīt uz Dievu, ja tev tā tīk, mana teorija – cikls sākās no jauna.

    #305224
    dexsters
    Participant

    Nu kaut kur jau varēja saglabāties vismaz kāds pusziloņa skelets.

    Un kā tad ar dinozauriem?tie ir evolūcijas gaitā pārēdušās peles?

    Tā īsti neiebraucu kāds sakars radīšanai ar reliģiju?Reliģijas tikai pauž atbalstu radīšanas teorijai un to skaidro pēc savas saprašanas.Ja notikusi kāda radīšana tad notikusi,reliģija un bībeles darīšanas ir tikai karnevāltipa stāsts par lietām.

    #305225
    ruukjis
    Participant

    Tev acīmredzami nav ne mazākās nojēgas par to, kas ir evolūcija. Kas tev liek domāt, ka nav saglabājušies ziloņu skeleti?

    Un nē dinozauri nav pārēdušās peles (to starpcitu arī zin 3 gadīgi bērni), jo pa priekšu bija dinozauri un tikai pēc tam zīdītāji, nevis otrādi.

    #305226
    jezus
    Participant

    “Ateistiem (cilvēks, kurš ienīst Dievu), es vēlos uzdod pāris jautājumu. “

    Atvaino, bet pēc šī teikuma vairs nespēju ņemt par pilnu to, ko esi rakstījis.

    Zinu, ka citi jau to minēja, bet sākumā palasi, kas vispār ir Ateisms. Nevar ienīst to, kas neeksistē (No Ateistu skatu punkta).

    ****

    Tu arī nevari pierādīt, ka nepastāv Betmens, Supermens, Spaidermens.

    Es vienmēr cenšos būt neitrāls šajā jautājumā, tomēr neciešu, ka cilvēki uzskata, ka zina to vienīgo patiesību un citi ir stulbeņi.

    Un, ja tiešām kāds aukstāks spēks pastāv, bet ja tas nav tādā veida augstāks spēks kā Tu to interpretē, bet tas nicina tos, kas nepārtraukti lūdzas, kaut ko grib, jautā, baksta vietā un nevietā, tēlo tik ļoti ticīgos, bet reāli tāpat nepārtraukti “grēko”, ko tad? Ne bez iemesla mēs neko nezinām, mums vienkārši nav jābāž deguns, kur nevajag. Nav ko sludināt to, ko paši nezina.

    Es labāk izvēlos dzīvot neitrāli attiecībā uz šo jautājumu, dzīvot normālu dzīvi un “grēkot” ne vairāk kā vidējais Kristietis.

    P.S. Tāāādi brīnumi redzēti, ko pastrādājuši cilvēki, kas staigā katru Svētdienu uz baznīcu…

    Apskatot to lapu, kas Tev parakstā nonācu līdz “Cilvēku Zvejniekiem”. Viens no video. https://www.youtube.com/watch?v=1Q65-vEW_WA Vai tas neliekas smieklīgi? Visu zina, ne par ko nav šaubu, jau pasaka, ka saņemsim sodu, kas “Nepazīst Jēzu”…? Saprotu, ka cilvēkiem vajag, kam ticēt, bet tas jau ir par traku.

    Bez tam… “Cilvēku Zvejnieki” jau nosaukums liek iedomāties, ka biedrības augša, kas gūst labumu no šī visa pasākuma ir “Zvejnieki”, bet, ko sanāk iepīt tajā visā ir zivis, kas tiek nozvejotas savam labumam.

    Nešķiet arī tas mazliet ironiski, ka paši ticīgākie cilvēki parasti ir bezpajumtnieki? Sevišķi citās valstīs, ja iedod kādu $, tad vienmēr kaut kas pretī dzirdams par Dievu, Jēzu… Nu ja tik ticīgi cilvēki, kādēļ, tad viņiem tik ļoti dzīvē neveicās?

    #305227
    dexsters
    Participant

    Ziloņu skeleti jau jā bet dzīvnieka skelets kas ir pārejas posmā no kaut kāda radījuma uz ziloni.Tieši tad šī arī ir vājā vieta evolūcijas teorijai jo nav atrodami skeleti kur būtu skaidri redzams evolūcijas ceļš.

    Tas par tām pārēdušamies pelēm jau bija joks tikai.

    #305228
    Participant

    Beidz kladzināt vienu teikumu uz riņķi, kā jūs visi kristieši to darat nepārtraukti.

    Š e, ēd, vājais posm. Ar bildēm. Nebūs daudz jālasa, neuztraucies, mļe.

    https://dinosaurs.about.com/od/mesozoicmammals/a/elephants.htm

    #305229
    Ralfie
    Participant

    Epic trolling, Crow! 😀

    Visu cieņu, laba izklaide!

    #305230
    dexsters
    Participant

    Nu neesmu es nekāds kristietis un vispār neesmu reliģiozs,arī sektās neesmu.Nesaprotu tikai vienu,kāpēc tiek uzskatīts ka lielus sprādzienus neviens nevar radīt?Tie var rasties tikai paši.Kur te ir kāda loģika?

    Starp citu ir dzirdēta arī otra evolūcijas teorija ka dievs radīja cilvēku bet mērkaķi radās no cilvēka evolūcijas gaitā degradējoties.Š itas liekas ticamāks jo piemēru apkārt daudz un ir vairāk kā pārliecinoši.

    #305231
    ruukjis
    Participant

    Beidz jaukt divas dažādas lietas – Lielais sprādziens un evolūcija ir pilnīgi atšķirīgas zinātnes – astronomija un bioloģija. Un es tev jau dažus komentus augstāk (tieši virs aomas komenta) rakstīju par Lielo sprādzienu – nu nav tā, ka uzsparāga tukšums.

    #305232
    RicoPico
    Participant

    Jums nevienam nav skaidrs kas ir Evolūcija.

    Neapnīk klaviatūru bezjēgā karsēt? 😀

    #305233
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    Kāpēc nevarēja dot nevienu pierādījumu? Jo to viņiem nemaz neprasīja, viņiem prasīja uzrādīt reālu eksistējošu piemēru, ka viena suga pārtop citā! Tas pat 3 gadīgam bērnam skaidrs, ka to nav iespējams izdarīt, jo gluži vienkārši laika nepietiek. Evolūcijas teorijai ir nepilni 200 gadi, pats par sevi saprotams, ka tas ir noželojami pret 3,5 bilioniem gadu, kas tika doti pašai evolūcijai – ir mazliet starpība ne? Vēl vairāk, nekur jau nav teikts, ka evolūcija nenotiek arī patreiz, cilvēks tak nespēj novērot katru radījumu uz šīs planētas.

    Tad tu nevari teikt, ka evolūcija ir zinātniski pierādāma, jo zinātniskā metode ir novērošana un atkārtota testēšana. Kā tu to vari izdarīt ar evolūcijas teoriju? Tu nevari, tāpēc arī tā nav zinātniska. Tev ir nepieciešama ticība, lai tu tai noticētu. Man tik daudz ticības (iztēles) nav.

    Quote:

    Lai cik tas dīvaini nebūtu es neesmu ateists, es tikai ciest nevaru reliģiju, jo īpaši kristietību.

    Es pilnīgi tevi saprotu, es arī nevarēju ciest kristietību, jo kristietība saka, ka mēs esam grēkojuši pret Dievu un esam pelnījuši saņemt sodu par to. Mēs labāk iebāžam galvu smiltīs un izliekamies, ka viss ir kārtībā. Dievs pieprasa, ka mums jāmainās un mēs to negribam.

    #305234
    Participant

    Paklau, cilvēk ar spamera niku – jau teicu, ka makroevolūcija ir atkārtota. Ar baktērijām. Bībeli izlasīt proti, bet komentārus nē.

    #305235
    VaiEsiLabs
    Participant

    un par ko kļuva šīs baktērijas? kaķi? suni? zirgu? 😀

    #305236
    piwchix
    Participant

    Par rozā vienradzi, kam no pakaļas šaujas varavīksne. Un pierādi ar savu Dieva teoriju, ka man nav taisnība.

    #305237
    VaiEsiLabs
    Participant

    Lūk ateisma loģika. Tagad gan pierādījumu sniegšana gulstas uz taviem pleciem, bet mēs redzam, kad atesitiem vairs nav argumentu mēs ķeramies pie pēdējā salmiņa…

    #305238
    dexsters
    Participant

    Tātad,šī enerģija radīja visumu un ietvēra sevī informāciju par to kas notiks tālāk?Tā?

    #305239
    ruukjis
    Participant

    Varu gan. Jo novērojumi ir veikti un atsevišķi teorijas posmi ir pierādīti, līdz ar to ir pamats uzskatīt, ka ilgākā laika periodā vērētu arī notikt nopietnākas mutācijs. Ar taviem uzskatiem zinātne vispār nebūtu iespējama, jo ļoti daudz lietas ir balstītas uz teorijām un matemātiskiem aprēķiniem, kurus dabā izmērīt nevar, piemēram, ir zināma Zemes masa, bet mēs taču viņu nesvērām! Interesanti, ka tev nepietiek iztēles, lai noticētu, ka cilvēks radies no pērtiķa, bet pietiek iztēles, ka cilvēku radījis kāds neredzams spēks, kura eksistenci pat teorētiski nav iespējams pierādīt.

    O, nē man ir pavisam citi iemesli nicināt kristietību, galu galā man morāles normas iemācīja vecāki un vecvecāki, kuri visi kā viens ir pārliecināti ateisti.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Tēma ‘Dievs šodien runāja ar mani…’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā