Dievs šodien runāja ar mani…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani…

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305240
    piwchix
    Participant

    Ja nesaprati zemtekstu, tad, lūdzu, sniedz man neapgāžamus pierādījumus Dieva eksistencei. Kaut vienu neapgāžamu pierādījumu!?

    Kaut vienu loģisku argumentu, kāpēc lai rozā vienradzis vai Optimus Praims būtu mazāk ticams, kā Dievs? Pasaki, kā var cilvēks, kurš tic izdomātam/nepierādāmam tēlam, runāt par loģiku un kaut kādu jel citu lietu neiespējamību???Kristietība un kristieši…nevienā citā reliģijā nav tik daudz pretstatu, kā kristietībā…

    Jo kas gan ir reliģija???

    Tā ir pieaugušu cilvēku sacensība, kuram ir “krutāks” iedomu draugs.

    Es pat nezinu vai skaitu sevi pie ateistiem, neesmu par to pat aizdomājies. Es vairāk pievienotos rūķa viedoklim, ka ne īpaši panesu kristietību un tās sludinātājus. Jo grozies kā gribi – kristieši un radikālie musulmaņi – tie ir kā strausi ar galvu smiltīs. Paskatieties šeit uz mūsu VaiEsiLabs…pilnīgs strauss ar galvu zemē, bet mēs runājam ar viņa pakaļu – pilnīgi nekādas jēgas…

    #305241
    Nelabojams
    Participant

    Nu gan cepiens panesās. Piwcix, hominīd – nestrīdieties ar, khmm, cietpauri… var izrādīties, ka viņš šobrīd dara to pašu…

    P.s. Man evolūcija ir acīmredzams FAKTS, kura pastāvēšanu teorētiski pamato nelīdzsvaroto stāvokļu termodinamika. Lielais Sprādziens? Tas gan ne tik ļoti. Kaut gan pierādījumi ir visai vērā ņemami (piemēram, reliktstarojuma pastāvēšanas fakts), taču man ir sajūta, ka Visums attīstās un ir uzbūvēts “mazliet” sarežģītāk, nekā skaidro šamējais modelis. Dieva pastāvēšana? Es negribu kategoriski noliegt, ka kāda no Visuma dabiskajām sastāvdaļa nav traktējama tādā veidā, kā Dievu saprot izglītoti ticīgie. Tiesa gan, ar reliģiju tam nav nekāda sakara, reliģija ir kultūras mantojums un tikai; sliktākajā gadījumā šarlatānu instruments savas varaskāres realizēšanai vai vienkārši diagnoze.

    #305242
    Crow
    Participant

    Grandma, what was it like to be on that holiday site…

    #305243
    piwchix
    Participant

    Atstāj 1/3 zupas katlu ar uzliktu vāku. Pēc 2-3 nedēļām pacel vāku un pasaki vēlreiz, ka evolūcijas nav! 😀

    #305244
    VaiEsiLabs
    Participant

    Censties pierādīt ateistam, ka Dievs eksistē ir tāpat kā censties pierādīt gaidu kādam kurš netic, ka gaiss eksistē. Tu paskaties apkārt un redzi radību. Radība savukārt norāda uz Radītāju. Pulkstenim ir ražotājs, mašīnai ir kāds kurš to uztaisija, ēkai ir celtnieks, gleznai ir kāds kurš to uzzīmēja, taču cilvēkas radās no zila gaisa?

    Es nevaru tev pierādīt, ka Dievs ir vairāk kā es varu pierādīt, ka gaiss ir kādām kurš netic gaisam. Tu zini, ka Dievs ir, taču tu viņu ienīsti, negribi to atzīt, jo tu vēlies turpināt dzīvot grēkā. Un visi pierādījumi, kurus es tev sniegtu un jau esmu sniedzis tevi nepārliecinās. Tu vari neticēt, ka gaiss nav, taču tu nevarētu nemaz veikt šo apgalvojumu, ja gaisa nebūtu. Tāpat tu nevarētu teikt, ka Dieva nav, ja Dievs nebūtu.

    #305245
    VaiEsiLabs
    Participant

    Vai tu varētu man parādīt kaut vienu acīmredzamu pierādījumu evolūcijai, ja tas ir fakts?

    #305246
    Crow
    Participant

    Kas radīja dievu?

    #305247
    VaiEsiLabs
    Participant

    Neviens neradīja Dievu. Dievs ir mūžīgs. Viņš vienmēr ir bijis, ir un būs. Pēc definīcijas Dievs nav radīts. Tas ir nepareizs jautājums, kurš radīja neradīto?

    #305248
    Nelabojams
    Participant

    Acīm papriekš ir jāredz. Bet tas nav iespējams, neizvelkot galvu no smiltīm, vai sliktākajā gadījumā, sev no pakaļas. Es nemēdzu strīdēties ar tiem, kuriem acis ir, bet neredz, ausis ir, bet nedzird.

    #305249
    VaiEsiLabs
    Participant

    Klausos, ja tev ir pierādījumi. Kāpēc, kad es prasu pierādījumus neviens man nekad tos vēl nav iedevis?

    #305250
    Crow
    Participant

    Nē, ser, tas ir perfekti pareizs jautājums, turklāt izskan atkārtoti, jo tur ir acīmredzama pretruna no tevis paša vārdiem.

    Quote:

    Tas pats par sevi ir zinātniski neiespējami, jo ne no kā nevar rasties kaut kas.


    Quote:

    Dievs pēc definīcijas nav radīts. Viņš vienkārši IR.

    #305251
    Crow
    Participant
    #305252
    piwchix
    Participant

    Kas radīja Dieva definīciju?

    Kas teica, ka Dievs ir mūžīgs?

    Dievs pats teica, ka viņš nav radīts?

    Kristieša arguments – tā ir, jo – tā ir!

    Man tomēr ticāmāks liekas rozā vienradzis, viņam vismaz ir maģiskais rags, kas to visu padara ticamāku! Un gaiss ir vai nav? 😀

    #305253
    piwchix
    Participant

    Atstāj 1/3 zupas katlu ar uzliktu vāku. Pēc 2-3 nedēļām pacel vāku un pasaki vēlreiz, ka evolūcijas nav!

    #305254
    ruukjis
    Participant

    Es tev uzrakstīju, bet tevi mani skaidrojumi neapmierina…

    #305255
    VaiEsiLabs
    Participant

    es prasīju pierādījumus nevis kā-būtu-ja-būtu teorijas. Kāpēc man jātic, ka kaut kādu onkuļu apreiķiniem?

    #305256
    VaiEsiLabs
    Participant

    Ja kaut kas būtu radījis Dievu, tad tu varētu jautāt, bet kas radīja to, kurš radīja Dievu un kurš radīja viņu utt. Mēs zinām, ka ne no kā nevar rasties kaut kas. Kaut kam bija jābūt sākumā. Kas bija sākumā?

    #305257
    APOC
    Participant

    Sāku lasīt visu šito sviestu. Palika žēl laika un tālāk nemaz neturpināšu.

    Quote:

    Nu kaut kur jau varēja saglabāties vismaz kāds pusziloņa skelets.

    Un kā tad ar dinozauriem?tie ir evolūcijas gaitā pārēdušās peles?

    Dexter

    Tu pats jau esi “evolūcija”. Tāds debīliķis kā tu sapārosies ar citu debīliķi un izaugs vēl viens jums līdzīgs.

    Tā kā ir tendence un tas jau notiek, ka sabiedrībā paliek ar vien vairāk debīlu cilvēku, tad beigu beigās tas viss beigsies ar to, ka normālo cilvēku uz jūsu fona izzudīs. Lūdzu tev reāls piemērs par evolūciju.

    Over and out.

    #305258
    Crow
    Participant

    Kāpēc ne? Kāda starpība, kura pasaciņa naktī mierīgāk gulēt ļauj?

    #305259
    Crow
    Participant

    Quote:

    Ja kaut kas būtu radījis Dievu


    Quote:

    Radība savukārt norāda uz Radītāju.

    Quid est veritas? (Jāņa Ev. 18:38)

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Tēma ‘Dievs šodien runāja ar mani…’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā