Diskusija: kuru Linux/NIX distru izvēlēties?

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Diskusija: kuru Linux/NIX distru izvēlēties?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168413
    Uubuntais
    Participant

    Nez ubuntu 7.04 mani apmierina…

    #168414
    Tvinky
    Participant

    Uubuntais wrote:

    Nez ubuntu 7.04 mani apmierina…

    Mani arī, bet gaidu Guisty Gibbon, tb 7.10 – palasīju daudzus priekšlikumus no cilvēku puses ko varētu ieviest jaunajā un domāju, ka tā būs vēl labāka 😉 Kā galvenā home use linux sistēma man laikam tā arī paliks Ubuntu, bet pārējās testiem/zināšanām. (Kā serveri gan es Ubuntu neliktu).

    #168415
    samurajs
    Participant

    Lai viņas radniecīgas, tomēr Debian stipri ātrāka OS par ubuntu. pagaidām turu abas… redzēs kas rudenī ar to jauno būs…

    #168416
    osh
    Participant

    Varat gaidīt rudeni, ziemu vai, hoķ, pavasari. Ubuntu *NEKAD* nebūs ātrāks un stabilāks par Debian.

    #168417
    Mr.Death
    Participant

    Da ko jūs variet ņemties… Windows ir visātrākais un miers 😀

    #168418
    Tvinky
    Participant

    osh wrote:

    Varat gaidīt rudeni, ziemu vai, hoķ, pavasari. Ubuntu *NEKAD* nebūs ātrāks un stabilāks par Debian.

    Nu tur jau jāpierkrīt, bet vai Debian iesācējs neapjuks, ja viņam skaņas karti neuzķers, ar vienu klikšķi draiverus videokartei neuzliks? Apjuks… Ja grib vairāk funkciju un ērtāku lietošanu, tad protams tas viss prasa resursus. “Atšķirība Doom vai Doom 3 tomēr ir ;)”, tas pats arī ar distribūtiem.

    Ja es serveri turtētu, es noteikti liktu Debian, ātrums, stabilitāte etc… Bet kā mājās lietot, tad labāk ir Ubuntu. Mājās augstākas prasības, gribās jaunāku softu, tas prasa jaunās pakas, debian tās ir testing/unstable, ubuntu savukārt bez runas laiž. Tas pats Ubuntu (ar diezgan rijošo GNOME) ēd mazāk nekā WinXP – vismaz man labāk gāja.

    #168419
    Mr.Death
    Participant

    Koo tu tur muldi tagad, “Gnome ar Ubuntu rij mazāk par xp”, es pats viņu esmu testējis, kad uzliku – viss vilkās tā kā gadiem netīrīts pārlādēts XP….. Gnome + Ubuntu toč sūds :duno: kur nu vēl tādu mājās lietot… :duno:

    #168420
    Tvinky
    Participant

    Tu antivīrusu/firewall lieto? Man nācās, kad lietoju Win un mDSL un tās programmas man šķiet pats zini kā piebremzē visu padarīšanu. Uz Ubuntu man tādu antivīrusu nevajag, un tur pietiek ar IPtables. (Protams var arī uzlikt firewall, bet tik un tā būs mazāk lagu nekā Win dotajā piemērā). Lieto ko gribi, es tev nekā neuzspiežu.

    #168421
    osh
    Participant

    Da fuflo visi tie Hujuntu ir.

    95% no tiem cilvēkiem, kuri nopietni izdomājuši pāriet uz Linux un sākuši ar Ubuntu, pēc kāda mēneša jau sāk interesēties par alternatīvām. Un maksimums pēc diviem mēnešiem jau ir tālēs zilajās kopā ar Gentoo, Debian, Arch vai citām normālām distrām.

    Es šeit, protams, domāju tos lietotājus, kurus māte un daba ir apveltījusi ar smadzenēm, nevis tos, kuri sēž pusgadu uz Ubuntu un vēl joprojām nemāk uzinstalēt Firefox bez manuāļa.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā