Dombrovskis izrādās kangars?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Dombrovskis izrādās kangars?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159955
    shadowmangb
    Participant

    par Dombrovski!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fJB9ASSeqBA[/youtube]

    #310084
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā es to visu zināju ,es braucu prom un teicu ka atsakos maksāt citu parādus. tāpat es braucu pelnīt sev vecumdienas citā valstī,jo latvija ar savu progresīvo pensiju sistēmu protams ir progresīva ,bet ne jau priekiš stradāmjošajiem.Tāpat es atceros to laiku ventspils tv (kāda nu tolaik bija 90 sakuma)ka apūdzētaja pats lielījās ka par personīgiem sakariem ar krieviju dīkstot ņemt procentus (respektīvi pats sevi atzina par zagli )un nav nozimes ka tāds video vairs neeksiste.no tautas atmiņas to neizdzēsīsi. NETICU NEVIENAM.

    #310085
    SFiX
    Participant

    Lembergs izrādās Lāčplēsis?

    #310086
    E-500
    Participant

    Priekšvēlēšanu aģitācija jau tik agri sākusies?

    #310087
    Barons
    Participant

    Man liekas priekšvēlēšanu aģitācija notiek 24 mēnešus gadā, visi visu laiku sevi slavē.

    #310088
    Participant

    Kad Latvija iestājās ES, jau tad cilvēki sāka izceļot, lai gan mūsu ekonomika bija zenītā. Daži mani paziņas aši vien uz UK aizmuka, lai gan mums bija labi. Un tad sākās pasaules ekonomiskā krīze. Mēs paši uzpūtām mūsu nekustamo īpašumu burbuli, sākām tērēties, jo sākām saņemt ES naudu, bet pēc krīzes iestāšanās nokritām zemāk par zāli. Tad nāca laiks, kad mums nāca virsū bankrots. Burtiski, mums naudas pietika tikai dažiem mēnešiem, ar ko varētu maksāt policistiem un skolotājiem algas. Ä€rzemes mums ieteica devalvēt valūtu, bet Dombrovska valdība atteicās, sakot, ka bez tā var iztikt. Un iztikām, par ko citi brīnījās. Bet naudas tāpat mums nebija. Un bez kredīta neiztikt. Tagad esam pati augošākā ekonomika Eiropā, tiesa, bijām arī ļoti lielā bedrē. Š obrīd mēs kāpjam no bedres ārā, dzīves līmenis ir audzis, nauda mums tagad ir, priekšā bankrots nedraud. Vārds “krīze” ir devalvēts, tāpēc uzskatu, ka īstai krīzei garām esam tikuši.

    Un vispār, pietiks ķengāt tos, kas pameta ES siltos krēslus, lai brauktu uz LV un risinātu mūsu problēmas. Tajā laikā neviens negribēja uzņemties sačakarēt savu reputāciju, vadot valsti. Zatlers zvanīja Dombrovskim un pierunāja viņu šeit glābt visu. Dombrovskis varēja to nedarīt, viņš varēja turpināt pelnīt Briselē sev lielo pensiju. Uzskatu, ka viņš ir pelnījis vairāk par nodiršanu no zagļa un oligarha puses, kurš savu tēlu nemaitā, neuzņemoties valstiskus pienākumus, viņš tik sēž Ventspilī un citus māca. Nav ko zākāt, jāņem vērā, ka bijām dziļā pakaļā un nebija ļaužu, kas piekrita mūs gaismā nest, bļin.

    #310089
    samurajs
    Participant

    Hominidae rakstīja:

    Quote:

    Tagad esam pati augošākā ekonomika Eiropā, tiesa, bijām arī ļoti lielā bedrē. Š obrīd mēs kāpjam no bedres ārā, dzīves līmenis ir audzis, nauda mums tagad ir, priekšā bankrots nedraud. Vārds “krīze” ir devalvēts, tāpēc uzskatu, ka īstai krīzei garām esam tikuši.

    ÄŒurā vietā? Tu jau atkal par visu spried pēc Rīgas. Paskaties labāk, kas reģionos darās! Cilvēki dzīvo no pabalstiem, populārākie veikali – humpalas un Maxima.

    #310090
    dexsters
    Participant

    Ekonomika bija zenītā?būšu palaidis ko garām un ja tas bija zenīts tad bail pat iedomāties ja šādi ,,zenīti,, iestātos uz ilgu laiku.

    Ja nebūtu ,,aizgājēju,, tad Dombroska veiksmes stāsts sagāztos gada laikā,pie kam lai arī tagad iestājies relatīvs finansiāls miers ar cipariem uz labu izaugsmi būtībā sākusies ilgstoša stagnācija.

    Uzpūtam paši nekustama īpašuma burbuli?ka tik ne tā,kam tad domāti finansu exsperteri kuri beiguši šim pasākumam domātas skolas?Kām domāta valsts pārvalde?Man piemēram radās jautājums,cik ilgi var tā dzīvot ņemot kredītus un tērējot lietās kas nav peļņu nesošas.Tai pat laikā exsperteri un vadoņi stāstija ka dzīvot uz kredīta ir normāli,stilīgi un tā dara visa pasaule.Tagad šie paši exsperteri gvelž pilnīgi pretēju viedokli,redz aizņemties esot slikti,nav stilīgi un visa pasaule no tā ciešot.Paties gan ir tikai pirmais viedoklis tikai ar piebildi-ja aizņemtā nauda tiek likta ražošanā bet BMW,Audi un māja Rīgā tiek pirkta no peļņas kas gūta ražojot.

    #310091
    Andron MacBeton
    Participant

    Lembergs arī pēdējā laikā bik sapisies runā, bet nu Dombrovsis un visi ti citi maukubērni tiešām ir Kangari. Tie krolie kuņas izmeši reāli pis kopā šo zemi. Taču vajag pajautāt pašiem seu – kas tos kropļus ievēlēja?

    Tās ir jūsu debīlas mātes, jūsu debīlie tēvi, jūsu nedapistās omītes un jūsu puspistie radinieki. Jūs esat tieši vainīgi pie tiem sūdiem. JŠªS! KATRS! Jo jums galvā ir sūdi, un jūs esat cēlušies no sūdiem.

    #310092
    nitro
    Participant

    Sizhets atgaadina sho filmu. 😀

    https://www.youtube.com/watch?v=-aqecRSJo3o

    #310093
    Oxys
    Participant

    Kad tiek pie naudas maisa tad visiem pofig.

    Par ko balsot? Par krievu pakaļlaižām nē, jo pie pirmās izdevības izies no Nato un Es, ievedīs savu rusiš armiju ar Lemberga, ušaka un citu ždanokveidīgu ķēmu svētību.

    Vajag svaigus, patriotiskus kadrus.

    #310094
    shady
    Participant
    #310095
    msh
    Participant

    Laikam atkarīgs no tā, kādās aprindās apgrozās. Uz sitienu nenāk prātā neviens cilvēks kas atbilstu tavam aprakstam.

    #310096
    Participant

    Laiks pirms 2008.gada bija labs laiks Latvijai. Biznesi plauka, dzīvojamās telpas pirka, varēja atļauties vairāk. Arī bezdarbs bija mazāks, nekā krīzes laikā. Mans tēvs dibināja mežsaimniecības un kokapstrādes uzņēmumu, sapirka tehniku un pelnīja lielu naudu. Bez kredītiem, bet ar galvu. Atnāca krīze, pasūtījumu nebija, atlaida daudzus. Laikam jau tas tik tiešām ir atkarīgs no vides, kur uzturies, taču apkārt redzēju jaunas mājas, arī paziņām, tiesa, dažiem tas viss beidzās bēdīgi. Ja prata ēst normāli un neaizrīties, tad varēja neiestigt parādos. Vajadzēja pirkt ar mēru un būtu labi. Mani radi vēl tagad atceras tos laikus, kad nopirkām lielu māju un bija iespēja dzīvot zaļi.

    Burbuli uzpūtām mēs ar savu rīšana kāri. Kredītus varēja ņemt cik uziet, visi domāja, ka beidzot dzīvosim pārticībā. Arī finanšu eksperti. Ir valstis, kuras uzaug ļoti ātri, bet mums ceļā pagadījās cinītis, jeb Lehman Brothers un citi tādi.

    Un dekster, kurš cilvēks tik krasi ir izteicies par kredītiem abās situācijās?

    #310097
    Participant

    Runā, ka 5% bezdarbs esot normālas valsts pazīme, jo tieši tik daudz cilvēku gribēs sēdēt uz pabalstiem. Labi, samuraj, labi, esmu bijis provincēs, neba visi no šiem cilvēkiem ir bezizejā. Taču piekrītu, lauku rajonos ar darbavietām ir kā ir.

    #310098
    dexsters
    Participant

    Finanšu exsperts nav nekāds finanšu exsperts ja nesaprot elementāru lietu ka tērējot svešu naudu patēriņam nenormālos apmēros par precēm ko paši neražojam nauda aizplūst no valsts,Ja preces ražojam paši tad situācija mainās.

    Tieši treknie gadi pie mums bija tie kur algas pielikums atpalika no izdevumu pieauguma,kopš kāda 2010 gada alga man ir dubultojusies bet lielākajai daļai vietējo tā ir augusi.No kaut kā ko varētu nosaukt par labklājību gan dikti tālu jo tad būtu jāpelna kādi1500 Euro mēnesi par 8 darba stundām.Kamēr tā nav,tikmēr ir dzīvošana no rokas mutē netaļaujoties elementāras lietas.

    #310099
    nitro
    Participant

    Nav slikti. Bija viens video nesen kur daudzi iepirkaas un tas buutu piemeerots video bet neatradu uz sitiena taapeec bilde.

    [img]https://tn.new.fishki.net/26/upload/post/201408/09/1292324/5_12.jpg[/img]

    #310100
    Nelabojams
    Participant

    Antonijas ielas kvekšķiem uzdevums spamot arī IT portālos?

    #310101
    dexsters
    Participant

    Mani izbrīna tie kas reģionos vispār iet uz darbu,lielākai daļai darba samaksas griesti ir ap 400Euro.Ko par šādu naudu var nopirkt?

    #310102
    Participant

    Mani izbrīna tie, kas reģionos uz darbu neiet. Sēž uz maziem pabalstiem un čīkst. Lai nu kā, piemērs no Grobiņas – viņa pelna ap tiem pašiem 400eur, viņš tāpat. Nav bērnu, īre dzīvoklim 40eur un mazi komunālie. Nevarot iztikt, nav jēgas strādāt, aizgāja viņa no darba. Tagad laikam, khm, iztikt varot?

    Situācija divi – ar meiteni pelnu kopā 800eur uz rokas, abi paralēli studējam. Dzīvoju Rīgas centrā. Pārtiku nesu no darba, darbā arī paēdu. Paralēli tam, vakar nopirku jaunu Nexus 5 (ko tehnoloģiju fanātam padarīsi) un iztikt varu labi. Iepērkos uz akcijām, bērnus netaisu. Un sanāk nereti arī piedzerties. Viss slēpjas galvā..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā