Dombrovskis izrādās kangars?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Dombrovskis izrādās kangars?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #310103
    msh
    Participant

    Tev līdzīgi domājošie tad laikam arī būs tie, kas kaut kur vāļājas ar pudeli rokā. Ar 400 eirām var izdarīt daudz ko – žēl tik ka tik lielu algu jau vairākus mēnešus neesmu redzējis.

    #310104
    grisha
    Participant

    Visi vinji ir kretiini. Kaada jeega paarmest, par ko iebalsojaat. Vai tad ir bijis kaut viens normaals kandidaats? Var man piesieties, bet neesmu balsojis, jo nav par ko. Vaardi ” no taa buus mazaakais sliktums”, var ieskrieties.

    Lai pacelj rokas, kuri nerautu sev kabataa naudu, kas pieejama bez probleemaam. Taada latvieshu daba, neko tur neizdariisi. Elemenaaru lietu kaa razhoshanu stumt augshaa jau neintresee, varbuut uz papiira taa ir. KO cilveekiem dariit? Veikalaa tik straadaat par smiekliigu algu. Ko lai dara, apgroziijuma nav, algas tad arii smiekliigas.

    #310105
    cesedy
    Participant

    Pārmest var par to, ka pēc atlaišanas saradās atpakaļ visi tie paši, kuri bija pirms tam.

    To vajag ar likumu aizliegt.

    Protams, ka jauniņie nedabūs sev nekādu atbalstu, ja sarakstā ar 20 cilvēkiem taču bija 2 labiņie no iepriekšējās Saeimas.

    #310106
    dexsters
    Participant

    Nevis sēž un čīkst bet halturē,rezultātā tos četrus sotakus nopelna 10dienās.Nekad mūžā neesmu nevienu pabalstu prasījis un netaisos.Vot gudriniek uztaisi pāris sīkos un tad izstāsti kā tev iet.Tikai nesadomā man te stāstīt ka nevajag sīkos,ja tev nevajag tad arī tā dari bet gudri nemuldi,Lai es savu sievieti laistu vergot pa 400Euro?tu ko?

    #310107
    Participant

    Ja nav naudas, nav jāpērk – plazmas televizorus, planšetes, dārgus auto, kā arī bērnus jātaisa ar apdomu. Diemžēl, visu šo neievēro tie, kam nav naudas un ko pazīstu. Naudas nav, bet tv labāks par manu.

    Nu vot, tur jau tā lieta – naudas nav, bet meiteni par tādu naudu “vergot” nelaidīsi. Tādus vajag aizsūtīt uz jebkuru no 3. pasaules valstīm. Arī uk vietējie gaudo, ka viņiem verga alga, brauc šie uz Austrāliju, bet mūsējie laiza tur pakaļas melnām mutēm. Un atbrauks pie mums kāds Džamšuts un arī laizīs mūsu pakaļas. Un būs labi.

    Ir gadījumi, kad nav iespējas pelnīt, bet ir arī reizes, kad čīkstulis ir impotents lašara, kurš labāk gaudo par ekonomisko situāciju valstī, nevis pabaro savus bērnus, strādājot vismaz kaut kur. Nodokļus nemaksā, ēd manu nodokļu naudu, bet tieši Dombrovskis esot tas, kas mūs apzog.

    #310108
    Participant

    Pastāsti, kā tur augšā var naudu raust bez problēmām? Apejot KNAB un konkurentu manīgās acis. Tiešām interesē.

    #310109
    dexsters
    Participant

    Nu jā,laikam par velti cerēju ka sapratīsi par ko i stāsts.Redz tu tur sievišķi sūti pēc 400Euro kamēr es dzīvijot laukos dziļos un neizejot no mājas pelnu tikpat cik jūs tur abi.Neredzu nekādu jēgu iet sievietei strādā jo 400Euro tas ir vienāds ar 0 euro ja ir jāmaksā auklei.Tā kā 80% latvijas iedzīvotāju nesaņem vairāk par šādu summu tad pēc tevis teiktā iznāk ka latvijai bērnus nevajag.Savukārt ‘tas ka bērnus nevajag novedīs pie latvijas izbeigšanās.Tā kā rukā vien par saviem četriem.

    #310110
    ruukjis
    Participant

    Pag, pag prātvēder, nu gan tu veikli nomainīji tēmu. Tavs sākuma post bija par cilvēkiem laukos kā tādiem, nu jau tu sāc piesaukt māmiņas – pavisam cits stāsts.

    Vai jaunaiai māmiņai iet uz darbu, kur alga ir 400ēriki, vai nē, piekritīšu – slidens jautājums. Bet es reāli nesaprotu, kāpēc kārtīgam lauku vecim vajadzētu urbināt degunu, ja var dabūt darbu pa 400ērikiem. Tas, ka tu neko nedarot vari nopelnīt vairāk, ir fantastiski, bet ne visiem ir tādas iespējas.

    #310111
    dexsters
    Participant

    Ne jau es biju tas kurš sāka runāt par to ka kopā ar sievišķi nopelna tik un tik.Mani vienkārši izbrīna ka cilvēks uzskata ka sievišķim būtu jāaizlāpa caurums ģimenes budžetā un vēl piebilst ka sakarā ar to viņi labi dzīvojot.

    Pa lielam jau man pilnīgi vienalga,manis pēc kāds var strādāt arī par 200euro mēnesī ja vien šie paši ,,pelnītāji,, pēc tam nežēlotos ka viņiem nav naudas ko samaksāt man par padarīto darbu.Nu ja bet latvijā jau laikam tas skaitās norma.

    #310112
    dexsters
    Participant

    Galvenais tikt pie siles,iestāties kādā partijā un ietikt saeimā.Ja esi bez pricipiem un kompleksiem tad tev tur ir ko darīt.Tālāk jau viss notiek relatīvi pats no sevis un atkarīgs tikai no tā cik tālu esi gatavs iet un cik daiļi māki runāt.Darba grupas kurās neko nedara un vilcienu iepirkšana ir smags darbs kuros visi gali pazūd.KNAB?Tu smejies vai,viņi tak netiek galā ar vienu striķi kur tad šiem kamolus atšķetināt.

    #310113
    Participant

    Vai nu tu neproti lasīt, vai arī būt par idiotu tev tagad ir izdevīgi.

    #310114
    Imhoteps
    Participant

    Lembergs par kangaru attiecīgajā video sauca Pabriku, nevis Dombrovski (sk. no 05:34): https://www.youtube.com/watch?v=0XjNFPmvmvA

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā