Drīz 1. septembris…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Drīz 1. septembris…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151973
    samurajs
    Participant

    Nu, kā mēs sagaidīsim jauno mācību gadu?

    #245460
    WerNeo
    Participant

    Cilvēks visu mūžu mācās. Un ne jau tikai skolā vai internetā. Domāju, ka neesi padomājis par jautājumiem kārtīgi. 🙂

    #245461
    samurajs
    Participant

    WerNeo: es te tādu provizorisku aptauju uz ātru roku uzmetu, bez zinātniskiem zemtekstiem 🙂

    Es šeit nedomāju pieredzes gūšanu – tas tiešām notiek visu mūžu.

    #245462
    Foxsk8
    Participant

    Sagaidīšu. Sieva, tika augstskolā (Finasistos – budžetā). Nosvinēsim kārtīgi. Pats esmu jau izmācijies, cik nu man vajag. Un to, kas man interesē un patīk, skolās nemāca, varbūt māca kursos, bet tur līmenis par zemu, un sākas no beggineru varianta, taka vien atliek jauno mācību gadu uzsākt interneta plašumos, kā to daru, katru dienu.

    #245463
    shady
    Participant

    Jādabū brīvu dienu, pirmklasnieks jāved uz skolu. (žēļ, ka nevar pagriezt laiku atpakaļ un pats iet uz skolu…tolaik to laiku nenovērtēju)

    #245464
    Mad182
    Participant

    Vēl vienu gadu jānoguļ jānomācas iekš LU 🙂

    #245465
    Evers
    Participant

    Vēl nevaru lepoties ar nevienu augstskolas grādu, īsti nevelk ar pagaidām, zinu tikai to, ka IT līnijā tālāk izglītoties negribu, darbā надоели уже 😀 , atstāšu IT zināšanu gūšanu hobija līmenī, kad jutīšu kas varētu vairāk aicināt tālāk, tad lemšu! 🙂 Ir jau arī citas iespējas sevi attīstīt nesaistītas ar skolas solu / lekcijas solu. :seeker:

    #245466
    Nikkys
    Participant

    Quote:

    Esmu jau izmācījies, uzskatu, ka zinu pietiekami!


    Nu šis nepareizi – var jau būt variants, ka vēl vajag / ir vēlme izglītoties, bet finanses, ģimenes apstākļi, veselība, utt. neļauj – taču citu variantu nav – nākamais derīgais šajai situācijai jau ir ar negatīvisma “pieskaņu”.

    Man, par laimi, tas neatbilst. Izglītojos un sevi pilnveidoju neatkarīgi no datuma, arī ne 1. septembra. 🙂

    #245467
    daGrevis
    Participant

    Uzsākšu mācības RVT (Rīgas Valsts Tehnikums)! 🙂

    #245468
    Toms
    Participant

    Rekas notika 5 gadus atpakaļ 1. septembrī. Karoč, завтра в школу не идем…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_QeNyDUiqRQ[/youtube]

    #245469
    usver
    Participant

    1 maģistrs iegūts, meitenei arī 1 maģistrs. Principiāli jaunu lietu apgūšanai brīvā laika + apņēmības par maz, taču darbā darāmā pietiek arī tāpat. Būtu iespēja kaut ko krutu labā līmenī apgūt augstskolā, lai jūtami celtu kopējo kvalifikāciju – dotos vēl mācīties. Bet augstskolās sanāk tikai maznozīmīgu lietu apgūšana un skillu demonstrēšana pasniedzējiem, lai dabūtu ieskaiti.

    #245470
    samurajs
    Participant

    Nikkys wrote:

    Quote:

    Esmu jau izmācījies, uzskatu, ka zinu pietiekami!


    Nu šis nepareizi – var jau būt variants, ka vēl vajag / ir vēlme izglītoties, bet finanses, ģimenes apstākļi, veselība, utt. neļauj – taču citu variantu nav – nākamais derīgais šajai situācijai jau ir ar negatīvisma “pieskaņu”.

    Man, par laimi, tas neatbilst. Izglītojos un sevi pilnveidoju neatkarīgi no datuma, arī ne 1. septembra. 🙂

    Nu šis jau arī ir ar ironijas pieskaņu, un tādi ir neviens vien informātikas skolotājs. Viņi kā roboti māca to, kas paredzēts skolu programmā (un kas bieži vien ir novecojis), un nemaz nepapūlas apgreidot savas zināšanas.

    #245471
    Kon
    Participant

    Jāuzraksta bakalaura darbs, lai miers .. kkā pavasarī luni nolaidu :>

    #245472
    _Mo3_
    Participant

    pēdējais gads uņiverā jānostudē būs 😉

    #245473
    rATRIJS
    Participant

    Sagaidiishu maaciibu gada saakumu darbaa ^^’

    darbs liekas interesantaaks un noderiigaaks par maaciibaam skolaa…

    #245474
    grisha
    Participant

    Patreiz scenaarijaa ir dabuut VNA forklifta tiesiibas.

    #245475
    deivs001
    Participant

    Jānobeidz “studijas” RTU.

    Kā arī jāsasmērē roķeles praksē.

    #245476
    Jaunzems
    Participant

    8. klase ^_____________^

    itkā divas jaunas meitenes sāks iet tajā, Don-Juan mode turned on 😀

    #245477
    tox3
    Participant

    Jāatgriežas tehnikumā. Bet īsti nevaru saprast, priecājos par to vai nē.

    #245478
    Crow
    Participant

    Jaunzems wrote:

    8. klase ^_____________^

    itkā divas jaunas meitenes sāks iet tajā, Don-Juan mode turned on 😀


    Ä¢engi na bočku (a bočka – eto ja)! Citādi parādīsim viņām tavus postus Notepadā, aha [img]https://www.bildites.lv/images/h5umfq68h8g5a541f4h7.gif[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā