Es padevos

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274726
    msh
    Participant

    Kauna pašiem nav? Drīz jau pirksti būs tik tizli palikuši ka pat lai iesmeltu no šķīvja mutē zupu vajadzēs ierīci, kas to karoti cilās 😀

    #274727
    Kon
    Participant

    Man ir ar WWW, ar roku nerakstu, lai uzrastos notepad.lv variants. Kešu tīriju tad, kad bija tās ielogošanās problēmas. Un nevienu vārdu nepateici par spama kontroli. Atkārtoti posti jā, bet ne jau, lai izlabotu to.

    #274728
    rodgerz
    Participant

    Tieši tāda pati štelle un viss ideāli!

    #274729
    zivs
    Participant

    Neesmu ne kešus tīrījis, ne ko īpašu darījis – man logins saglabājas tāpat. Ja nesaglabātos, tad viens pogas spiediens Operā (nu, tajā pārlūkā, kas ir slikts un nekam nederīgs, un kuru lieto tikai nestilīgie džeki) un es būtu smalki ielogojies atpakaļ. ;(

    #274730
    spekis404
    Participant

    nu izceelies.. varetu padomaat ka žopera vieniigaa to maak.. :>

    #274731
    Evol
    Participant

    Man nesaglabājās un neatstājas ielogojies.Laikam būs jāatsakās no tik mīļās mātes Googles garadarba vārdā Chrome,un jāpāriet uz Operu vai Chromium,Hroma dvīņubrāli.

    #274732
    nevertell
    Participant

    Chromium ir tas pats chrome, tikai alpha versija.

    Ja gribi chrome bez liekās tuftas no gūgles, ņem ferrum.

    #274733
    msh
    Participant

    Parasti operas lietotāji ir tie, kas ar savu pārlūku ir visapmierinātākie, kamēr kaku lapsas un hroma lietotāji parasti ņaud par visādām problēmām :> Es arī neredzu nevienu problēmu.

    #274734
    daGrevis
    Participant
    #274735
    usins
    Participant

    Izskaidrojums vienkāršs- Opera 100k… Pārējie lieto Chrome, IEX, Fox, viss. Tapēc no pārsimts milijoniem arī sanāk vairāk to nīdētāju.

    Par tēmu. Man līdz pag nedēļai ar neatcerējās. Bet tad iztīrīju visu kešu, vēsturi utt, un tagad arbait.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā