Es un eiro

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Es un eiro

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305304
    dexsters
    Participant

    Ameriku ar eiropu nesalīdzināt,te nekad tā nebūs.Vaina jau nav sistēmā bet gan cilvēkos kas to veido,tāpat kā pilnīgas muļķibas ir tas ka mazas valstis nevar pastāvēt vienas pašas un labklājība ir tikai tajās valstīs kur ir nafta.Labklājība ir valstīs kurās domā pretēji,kurās domā ar galvu,kuras grib un māk aizstāvēt savas intereses un akli nepilda lielā brāļa regulas.

    #305305
    ruukjis
    Participant

    Ak tā? Bet vergturību un ES var salīdzināt?..

    #305306
    dexsters
    Participant

    Runa jau nebija par vergturību bet gan par saimnieka meklēšanu.

    #305307
    RicoPico
    Participant

    Mums tik mazai valstij nebija ko pateikt Eiropai. Viņai mūs vajadzēja un viņa paņēma. Neiet vairs runa par mūsu interesēm.

    #305308
    ruukjis
    Participant

    Nu ja – vergi meklē saimnieku, skaidri un gaiši uzrakstījis. Pastāsti man kā var vergturību salīdzināt ar ES un es tev pastāstīšu kā ES var salīdzināt ar ASV.

    #305309
    Participant

    Vai tad referendums nebija?

    #305310
    ruukjis
    Participant
    #305311
    Participant

    Nedaudz aizdomājos, kas būtu, ja ES būtu valsts.. ES būtu bagātākā valsts pasaulē (jau tagad ES IKP ir lielāks, nekā ASV), ja gribētu, varētu uzturēt arī lielāku karaspēku nekā ASV (ES ir otrais lielākais karaspēks pasaulē, aiz ASV, taču mēs armijai tērējam krietni (!) mazāku daļu no budžeta, nekā ASV). ES būtu ar vislielākām zelta rezervēm un vispār būtu vislielākā vara pasaulē. Patīk, ka ES ir samērā zaļa, kā arī domā par cilvēkiem vairāk, nekā (un atkal) ASV, zin, nav tāds drausmīgs kapitālisms. Taču šāda valsts, manuprāt, neeksistēs mana mūža laikā noteikti, jo, atšķirībā no ASV veiksmīgās štatu apvienības, mums ir neizsakāmi garāka vēsture, vēsturiski izveidojies naids citai valstij pret citu, kā arī senās kultūras un vēstures dēļ neviena valsts neies savu valsti dalīt ar citu, veidojot supervalsti.

    #305312
    RicoPico
    Participant

    Ai nu tā jau tāda formalitāte. Agri vai vēlu mēs tāpat tiktu iekļauti ES. Ja kategoriski atteiktos, tad mūs gaidītu Sīrijas, Grieķijas vai Zimbabves liktenis. Negrib pa labam- būs pa sliktam.

    Protams, tas ir mans subjektīvais viedoklis. Kā būtu, ja būtu nezina neviens.

    #305313
    ruukjis
    Participant

    Pilnīgā purvā, tev acīmredzami nav ne mazākās nojēgas, kas vispār ir Eiropas savienība.

    Grieķija bija viena no pirmajām ES valstīm, īsti nesaprotu, kādā sakarā tu viņu vispār piesauc. Sīrija ir viena no Islama valstiņām un ES viņa 100 gadu nav vajadzīga. Zimbabve… mļin karti atver!

    Norvēģija tādā pašā referendumā kā mēs nobalsoja pret ES. Un? Kas tad ar viņiem ir noticis?

    Tavas konspirācijas teorijas robežojas ar garīgu atpalicību.

    #305314
    RicoPico
    Participant

    Trīs valstis piesaucu salīdzinošā sakarā, nevis par ES. Zimbabvē finasiālais stāvoklis aizgāja pa gaisu, jo šie atteicās klausīt ASV centrālajai bankai. Tur fiksi vien izraisīja superinflāciju- paš vainīg no sērijas. Līdzīgi arī ar otrām divām valstīm. Domā bardaks tur tāpat vien- aiz gara laika?

    Konspirāciju atbalstu tikai tādā līmenī, ka neticu nevienam vārdam ko stāsta ziņās.

    #305315
    msh
    Participant

    Bļa, lūnij, cik tev ir gadu? No taviem circeņa tekstiem rodas iespaids ka kaut kas ap pilngadību, bet ja jau četrus gadus īrijā lasījis zemenes, tātad 22 kā minimums….

    Attiecībā par tavu circeņa čiepstēšanu [Latu fanāti, muah 😀 ]

    1) Tas ka tu sīceni nejēdz iztērēt īrijā, ir tava problēma

    2) Kāpēc tu tajā īrijā strādā nelegālu darbu, ja jāskraida pa maiņas punktiem, tā vietā lai pārskaitītu naudu no viena konta uz otru vai lietotu turienes karti?

    Paturpinot, ir vēl iemesli, par kādiem tādi subjekti kā tu nemaz nespēj dadomāties

    3) Ja mums ar nacionālismu un ģeopolistisko situāciju viss būtu kārtībā, šis gājiens būtu daļa no neatkarības zaudēšanas

    4) Ja mums būtu spēcīga ekonomika, kur atkal pie vainas nacionālisma trūkums, tad sasaiste ar tādu valūtu kā eiro būtu potenciāls nestabilitātes avots. Kamēr tu īrijā lasīji zemenes, tikmēr briti grieķijas burkšķa laikā priecājās ka viņi nav izgājuši uz eiro un viņiem joprojām ir mārciņa.

    #305316
    msh
    Participant

    Bez jebkādām problēmām. Jauno gadu makā kāds sotaks sagaidīja, tas tika izlietots ļoti ātri.

    Nupat nokonstatēju ka ar 20 centu monētu var ļoti labi atskrūvēt aķim korķus 😀

    #305317
    ruukjis
    Participant

    Vēl dziļākā purvā. Nu tad jau uz dullo varēji izvēlēties jebkuras trīs valstis, teiksim Vācija, Kanāda un Japāna. Divām no tām nekāda sakara ar ES un viena diezgan stabila ES valsts. Kāpēc izvēlējies kaut kādas nestabilas pasaules valstis?

    Man nav saprotams, ko ar ko tu tur mēģini salīdzināt – tavos murgos trūkst konteksta.

    #305318
    Evers
    Participant

    Nezinu, es jau meenesi ikdienaa lietoju filiiinu peso, lieli cipari, juutos bagaats.

    #305319
    Participant

    Nevienam tāda Sīrija nav vajadzīga. Ir daudzas valstis, kuras ES sastāvā pagaidām NEVAR tikt, jo tādas citus tik gremdēs nost. A tev Zimbabve, Sīrija.. Visi uz šīm valstīm šķauda virsū, problēma tik tāda, ka šajās tautiņās mīl terorismu un spridzināšanu, tāpēc stiprās valstis iejaucas, jo atkal tur mirst nevainīgi cilvēki. Un pat nedomā izmest kaut ko par naftu.

    Tātad, tu netici ziņām, bet tici pajoļiem, kuri saka, ka uz Mēnesi neesam izkāpuši un tiri piri?

    #305320
    RicoPico
    Participant

    Ok, es kapitulēju jūsu abu priekšā. Prozit!

    “Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the former.”

    -Albert Einstein

    #305321
    Participant

    Bwuaah, lieciet mieru vienreiz Einšteinam, nabags kapā rotē no tā, ka kļuvis par mainstream mazo caciņu piesaukšanas objektu, kuras pat nezina, ko šamais tādu ievērojamu ir izdarījis, bet autoritāte ir. Tas pats ar Teslu.

    #305322
    RicoPico
    Participant

    Puis, Tu vienmēr un visur meklē kašķi? Hemoroīdi nomocījuši? Kā Tu no valūtas aizbrauci pie Teslas? Vo čalis… 😀

    #305323
    ruukjis
    Participant

    Ir diezgan stulbi citēt tieši šo Einšteina teicienu, ja vien neesi delfīns, pērtiķis vai vispār svešplanētietis, galu galā pats arī piederi bezgalīgi stulbajai rasei – cilvēks.

    Ja iedomājies, ka varbūt esi kāds īpaši pārāks šīs rases pārstāvis – lūdzu izskaidro Einšteina relativitātes teoriju… nu labi kaut atombumbu uztaisi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā