Es un eiro

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Es un eiro

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305324
    dzhonsons
    Participant

    No problemo. Bet cenas latos gan varēja novākt. Kā jau te minēja – veikalos tās ir saputrotas.

    #305325
    Willis
    Participant

    Nekādā gadījumā nost nav jāņem. Veikalos Eiro kalkulators nav un ir grūtāk saprast, kura prece ir dārga un kura lētāka .

    Piemēram http://www.1A.lv veikalā cenas ir tikai Eiro, pareizi ir Eiro kalkulators sākumā nebija, http://www.Dateks.lv cenas uzrādītas gan Eiro, gan Ls, kur vieglāk orientēties? Cilvēks ar redzes atmiņu pieradīs cik kas maksā .

    Es tā domāju .

    #305326
    shadow118
    Participant

    Man liekas labāk ir tā kā 1a, ja kādam nezini, apskaties kalkulatorā, bet tā jāsāk pierast. Dateksā visu laiku špikeris priekšā, daudzi skatās tik latos, kas būs kad viņus aizvāks?

    #305327
    dzhonsons
    Participant

    Lats ir pagātnē. Man makā ir konkrēta summa jevrikos, tātad, šobrīd man interesē, kāda ir man nepieciešamo preču cenas tieši tajos. Tā kā cenas tagad visur norādītas mūsu pašreizējā valūtā (jevriki), problēmu nav. Tās Ls cenuzīmes tikai traucē dzīvot – vienā veikalā € ir norādīts lielākā fontā, citā – Ls lielākā, utt.

    #305328
    dexsters
    Participant

    Tagad tak ,,brīvprātīgā,, verdzība un deportācijas top produkts,nez vai kādā no vecajām eiropas valstīm politiķi varētu mierīgi gulēt ja lielākā iedzīvotāju daļa strādātu pa vēdera tiesu vairākos darbos un būtu spiesti pamest valsti un bērnus.

    Lai būtu interesantāk tika pamēģināts vai arī pa 100Ls strādās un nestreikos.

    #305329
    Viestartss
    Participant

    cik man zināms, ir tikai viena Eiropas Centrālā banka, un tā atrodas Frankfurtē pie Mainas, būs jau kādi gadi pagājuši, kopš bija iespēja tur paviesoties, skaists skats viņiem no jumta apmēram 54. stāva līmenī

    cepums par sagrozītas informācijas pasniegšanu labākajās Hitlera tradīcijās

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā