Filozofijas vakars – Ko mainot cilvēks kļūst jau par citu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Filozofijas vakars – Ko mainot cilvēks kļūst jau par citu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242247
    root
    Participant

    Kūmiņ, tu? 🙂

    #242248
    PEDOBEAR
    Participant

    Nē, esmu Gauja! Vells, mans bērns, tu taču esi labāks par Hēliju, hahaaaaa (*)

    [img]https://www.tribine.lv/upload/9551/images/Ka-govs-Gauja-1.jpg[/img]

    #242249
    Crow
    Participant

    Jums toč nakts vidū nav nekā cita ko darīt, mhhh? 😀

    #242250
    root
    Participant

    Raaaait… Tātad atklāt savu personību bail. Tā jau domāju. Esi kārtējais interwebza puišelis ar vājo aknu darbību, iespējams, bez noteiktas dzīves vietas un sdsl interneta pieslēgumu, noslieci uz masturbāciju skatoties uz cietā diska defragmentāciju. Cīp cip cip cip cālīt. 😉

    [img]https://www.bildites.lv/images/57jepr3aaznmmnj0r9in.jpg[/img]

    Crow, es te dzenāju authforce, rakstu analogu savām vajadzībām. 😉 Laikietilpīgs process.

    #242251
    PEDOBEAR
    Participant

    O johaidī, putni mostās! Jāiet gulēt, mans laiks tik pa naktīm ne dienām. 🙂 Labi robčik, pa nedēļas nogali atkal padraiskosimies, nākošreiz nopērc tā pavairāk ziedītes.

    Lai labs lidojums Crow!

    #242252
    root
    Participant

    Mīkstais 😉

    #242253
    PEDOBEAR
    Participant

    Ļauj aizmigt, ak mana Staburadze! Personība es esmu, bet pārāk sarežģīta tavām smadzenēm. Kā psiholoģijas/filozofijas fanāts atļaušos izteikties – cilvēki, kas izdara falšus, uz bobi minētus secinājumus par citiem, visbiežāk, lai tādā veidā emocionāli ietekmētu aprunāto subjektu, par šiem secinājumiem min pašu vājās īpašības.

    Ja gribi lai atklāju savu personīgo informāciju – tad nespīdēs. Tas notiktu tikai tad, ja pēkšņi visa notepad.lv komūna to izdarītu, vai vismaz lielākā daļa tās – tad tas būtu līdzvērtīgi.

    #242254
    root
    Participant

    Tač saku, ka mīkstais 😉

    #242255
    elvisburdajs
    Participant

    Atradies, kārtējais d_l ”čoms” vai kopētājs.. Vienīgā atšķirība – ķirzaks neraksta tādas glupības.

    #242256
    PEDOBEAR
    Participant

    Quote:

    Atradies, kārtējais d_l ”čoms” vai kopētājs.. Vienīgā atšķirība – ķirzaks neraksta tādas glupības.

    Hahahaaaa, kā tad! Nu jau sāk piesieties par epitetiem! Pakaļdarināt es viņu tiešām netaisos, vienkārši mani viedokļi daudzreiz sakrīt ar viņējiem. Robčika izdarības mani nedaudz uzbudināja (*) atvainojos ja biju glupš, jūtīgais dakter aikāsāp!

    P.s. šī tēma tāpat neizvērtās par tādu kā biju gaidījis, tad kāpēc to nepiemēslot līdz galam!? Administrācija! Slēdziet šo topiku, savādāk sūdi ripos, hahaha!

    #242257
    Jaunzems
    Participant

    Edgar, būdā!

    #242258
    root
    Participant

    Točna, misters nāve. Meh. Ja tā, esmu dziļi vīlies 😉 Vēl nesen saslavēju šamo…

    #242259
    shady
    Participant

    Tēmu slēdzu.

    Š ajos murgos nav vēlmes iedziļināties, ja pamanīšu ko līdzīgu, tad gan. Savstarpējās attiecības neatkarībā no tās būtības (seksuālas, virtuālas, kriminālas) kārtojiet privāti. Publiska telpa nav domāta savu izvirtību apmierināšanai.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Tēma ‘Filozofijas vakars – Ko mainot cilvēks kļūst jau par citu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā