GeForce GT430

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio GeForce GT430

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #277192
    Imhoteps
    Participant

    Man uz mata šitā: https://www.bildites.lv/images/iqonhx8haew0sullf5o.gif

    Ar kartes dzesi viss vrodje kārtībā. Nupat gan ienāca prātā – kopš pirms kādām dažām dienām palaida siltumu, tad nu gan tā ir kā ir – istabā 23 (ja ne vairāk) un logs līdz galam vaļā. Psc – Taškenta, dzīvoklis īrēts un iepriekšējie īrnieki salikuši komunistu laika apkures radiatorus ar 20 ribām… Tagad skatos – točno, mazāk par 39C kartei idlē nav. Nu, tas, tā, spēles spēlē tikai sīkā. Bumbiņas dzenā. Lai dzenā kaut uz visiem 60C.

    Par lietu: darīšana, protams, Tava, bet es tomēr downclock-otu kori uz 850-860, bet atmiņu uz 1050-1070, apmēram tā, kā šeit darīts: https://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-5670,2533-18.html

    un

    https://www.legitreviews.com/article/1187/14/

    Bišku par nenormālu man liekas tie Tavējie cipari. Tādi… atbaidoši. Ka nesāk mest artefaktus. Bet, nu, skaties pats. Palaid mošk` kādu stress-testu – to pašu Furmark-u.

    P.S. Bet nu tas, ka 5670 лёгким движением руки превращается par 6670, tas ir turienes forumos sen izspriests un pierādīts fakts.

    P.P.S. Kas ar temperatūrām pie šitām frekvencēm? Ventilators negaudo? Ja restartē kompi, frekvences saglabājas? – lasīts, ka ja perebors, restarta laikā tās varot pašas noresetoties uz defoltajām…

    #277193
    Imhoteps
    Participant

    Nepatēmu

    #277194
    Imhoteps
    Participant

    Evers klusē. Būs kartiņu nokurinājis. Ošit!

    #277195
    nevertell
    Participant

    Nū, neteiktu, ka obļegāti vajag 560ti, ar 460gtx varēja ja ne uz HÄ€I tad uz MĪDIUM uz 1080p visu davilkt.

    Un nevajag, krīze pirmā ir rijīgāka par BF3. Vismaz BF3 skeilojās labāk.

    #277196
    Wuu
    Participant

    Lūdzu apstājieties, es vairs nevaru to visu lasīt.

    [img]https://www.bildites.lv/images/lq6yazpa0x1go7pqm3.jpg[/img]

    #277197
    nevertell
    Participant

    Nē.

    #277198
    Evers
    Participant

    Bij bij par traku laikam, palaidu Dirt 3 un peles kursors uzšķērdās 2 daļās un raiba strīpiņa blakus parādījās. Un pēc tam bija totāls frīzs pie profila veidošanas – viss pazuda, un viss ekrāns bija vienā tonī bez uzrakstiem. Grūti spriest vai vispār bija VGA vaina, pirms tam nemaz Dirt 3 nebiju šķīlis, bet nu aizdoma ir. Ja būtu nokurinājis, tad tāpat atbildēt spētu, igpu piešķiltu. 😀

    Nolaidu ram clock atpakaļ uz 1000, bet gpu tik samazināju uz 800. Nopietnāk varēšu pievērsties tam nākošnedēļ, tagad nav galīgi laika. Tad arī painformēšu par rezultātiem pa PM vai tepat.

    #277199
    Imhoteps
    Participant

    Biedrs Wuu, laikam, spriež, ka MAX-setingi ir iestatīti tad, kad novērsts sloumoušens. Tāpēc posto šeit feispalmiņus. Nez, ko biedrs Wuu iesāktu ar Metro2033 uz 1920×1200 ar 4xAA un 16xAF zem DX11? Zināms, ko – feispalmiņi beigtos.

    #277200
    Smacigais
    Participant

    Š is procesors Intel CORE 2 QUAD Q8400 2.66G 4M S775 un šī video karte HD 6670, 1024 MB, 800 MHz, GDDR5-4.0 Gbit/s, 128 bit pavilks uz medium battlefield 3 un call of duty modern warfare 3

    #277201
    Wuu
    Participant

    Lūdzu iztulkojiet šo tekstu!

    #277202
    Imhoteps
    Participant

    Jebkura diskusija ir bezjēdzīga, ja oponenti nespēj vienoties par kādas lietas pamatīpatnībām, “nepretrunībām” un abiem vienlīdz vienādi izprotamu lietas īpašību kopumu. Proti, konkrētajā gadījumā – ko nu kurš uzskata par MAX setingiem?

    Spēja gluži vienkārši kaut kā nebūt “palaist” modernu spēli uz outdated datora ar divkodolu procesora un ofisa videokartes – tā ir viena lieta, cita lieta – palaist modernu spēli (Crysis, Metro2033, BF3) ar manis iepriekš uzskaitītiem PATIEŠ AM MAX iestatījumiem un panākt vismaz 60 FPS.

    Pokemonu sajūsma par spēju spēlēt kraisis uz 1024-x768 monitora ar noglušītiem AA/AF – tas ir Dau-n-tuves līmenis.

    Max ir max – tā ir maksimālā detalizācija, visas iespējamās filtrācijas augstākajā pakāpē, maksimālā monitora rezolūcija un DX11, un vismaz 60FPS. Tas ir tas, ko es saucu par MAX setingiem. 560Ti smagi aplauzīsies pie BF3 šādos scenārijos. Ikviens dual-core – smagi aplauzīsies. Vajag cienījamu quad-u.

    Iztulkoju.

    #277203
    Imhoteps
    Participant

    Es, protams, ļoti atvainojos, bet izskatās, ka lietotājam “Smacīgais” ir smaga disleksija. Cik var rakstīt?

    #277204
    Imhoteps
    Participant

    Bij-bij bišku par šepru.

    Nu man tie 815/1000 (core/memory) ir patiešam monumentāli stabili. Dirt3 skrien bez artefaktiem. FPS gan turas tā robežās no 30 līdz 50, vēl ēnas uzliku uz min., bet uzspēlēt var pie 1280×1024. Duke Nukem Forever gan spēlējams komfortabli. Vairāk gan no tās kartiņas neizspiest.

    #277205
    Wuu
    Participant

    Crysis atpušas, par BF3 vel nekas nav zināms, Metro 2033 var iet pasūkāt ledenes. Imho, neoptimizēts sūds ar bezjēdzīgiem settingiem, atšķirība starp Ultra un High ar parastu aci nav saskatāma. Aber performance nokrīt par 30%. Ir redzēti video kur Metro samazgā Quad Sli un 2 x Xeon.

    Evers, jo vājāka karte, jo bezjēdzīgāk viņu klokot. Un overklokings nekāda ziņa nespēs palaist tādas spēles kuras pirms tam nav strādājušas. Tikai un vienīgi uzlabo jau esošā rezultāta stabilitāti.

    #277206
    Wuu
    Participant

    Konsuļu portiem kā MW3 patīk lieli procesora MHz, būtība video settingi performanci gandrīz nemainīs, aber ar tik švaku proci, tev spēle visu laiku frīzos ar jebkādiem grafiskajiem iestatījumiem, kad kāds no kodoliem bottelnekos.

    #277207
    Evers
    Participant

    Par “vismaz 60fps” , tirgū esošajies meinstrīma platekrāniem reāli nav jau jēgas no fps vairāk par 60, atjaunošanās frekvence tāpat ir tikai 60. Es rēķinu par spēlējamu fps, sākot ar kādi 45.

    Wuu, es arī neceru neko vairāk palaist vai arī uz augstākiem iestatījumiem, bet tieši tā kā tu saki, piemest pāris fps klāt ar esošajiem iestatījumiem. BF3 beta man gāja ar ar kautkādiem 25-30fps ar min iestatījumiem @ 1080p. Bet dzirdēju vienas tantiņas runas, ka BF3 betai esot nedaudz apgriezti greznumi, fināla varētu iet švakāk.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā