Gimp (problēma)

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Gimp (problēma)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152797
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Man Gimp programmai visu laiku pazūd Rīku logs jeb angliski Tool,kas notiek ?

    Ar Ctrl+B neliekas atpakaļ.

    Otrs logs ar pazuda kurš atrodas labajā pusē wtf ?

    [img]https://sellercore.com/software/gimp/images/gimp-tools.jpg[/img]

    #254570
    Svens
    Participant

    Darbojos uz latviešu valodas interfeisa, tādēļ Tev nāksies izdomāt, kā būs tulkojumā, bet nu:

    Dodies uz iestatījumiem, zem sadaļas Logu pārvaldība (2. sadaļa no beigām), klikšķini uz “Atstatīt saglabāto logu stāvokli uz noklusēto.

    Un vēl vari mēģināt zem sadaļas “Logi”, pie “Nesen aizvērtie doki” pameklēt zudušos logus tur.

    #254571
    aoma
    Participant

    manšet, jei bogu, kur palika nokačātais photoshop? 😀

    Par tēmu: GIMP ir bezmaksas laža, ko trūcīgi studenti iesaka tādiem kā tu. Labi, varbūt kļūdos un sen jau esi normālākas bilžu apstrādes programmas īpašnieks, pats pirms vairākiem gadiem kaimiņu lielpilsētā iegādājos Photoshop 7 par nieka smieklīgiem $ un tagad nezinu – smieties vai raudāt – jaunākajai CS5 nav nemaz tik daudz to fīču, kas man, kā standarta jūzerim būtu nepieciešamas.

    #254572
    root
    Participant

    aoma, ta gluži nebūs. Ar taisnām rokām Paint.NET pārsit nabaga fotožopu. Tā pat kā GIMP.

    #254573
    Kon
    Participant

    Arī no manis plusiņš Paint.NET, tiesa man tās vajadzības ir krietni vien mājsaimnieciskas, samainīt bildei izmēru & shit

    #254574
    web33
    Participant

    aoma

    Kko nejauc.

    Kas tāds manšeta?!?

    Arī patīk gulēt un sapņot .

    Abi labi gan Gimp gan Photoshop + piemočā klāt plugus rozīnīte.

    #254575
    root
    Participant

    Nīdējs un vel viens pluss par pluginu sistēmu FTW )

    #254576
    aoma
    Participant

    robers, kā tur vēl, tava mate un visi pārējie: nu nevar salīdzināt pašu knapāko fotožopu ar pārējām interneta h*ņām, ko piedāvā plašais tīkls, ja kaut pusstundu būtu pastrādājis, tad saprastu.

    #254577
    root
    Participant

    Esmu strādājis i stundu i dienu i nedēļu i mēnesi. Apps ar hardcore slēptu access no ārpuses ir un paliek apps kuru nav jēgas modificēt pēc saviem ieskatiem.

    #254578
    aoma
    Participant

    oki, lai Roberts būtu root 🙂 A tev pašam nekad nav ienācīs prātā, ka ka šāda tipa loginus/lietotājvārdus (mēs visi labi zinām, ko root nozīmē) izvēlās puiši, kas grib izlikties superveči, lai gan īstenībā, ir apguvuši pašus kodēšanas pirmssākumus, toties izlasījuši pāris lētās internetgrāmateles par hakošanu?

    Es arī varētu tavām smieklīgajām lapelēm uztaisīt uzbrukumu, bet tas ir zem mana goda un brīdināšu arī pārējos potencionālos pajoliņus – ne jau vienmēr visas šitās h u*ņas beigsies ar to, ka nevienam nebūsiet tik svarīgi, lai kāda drošības iestāde par jums interesētos, ķipam pārbaudīsiet, vai manam šķūnītim atslēga pārāk vāja jūsu muskuļotajām ekstremitētēm, sanāks iepazīties ar dzīves rūgto patiesību…

    #254579
    Crow
    Participant

    aoma atkal piemāvies :nuke:

    #254580
    aoma
    Participant

    vārna – diagnoze +fig viņzin, cik te drīkst likt 🙂

    No vienas puses ta man pie di*sas mazas ragutiņas, ja nobanos atkal, vismaz jaunumus izlasīt varēšu tā vai tā

    #254581
    root
    Participant

    aoma wrote:

    oki, lai Roberts būtu root 🙂 A tev pašam nekad nav ienācīs prātā, ka ka šāda tipa loginus/lietotājvārdus (mēs visi labi zinām, ko root nozīmē) izvēlās puiši, kas grib izlikties superveči, lai gan īstenībā, ir apguvuši pašus kodēšanas pirmssākumus, toties izlasījuši pāris lētās internetgrāmateles par hakošanu?

    Es arī varētu tavām smieklīgajām lapelēm uztaisīt uzbrukumu, bet tas ir zem mana goda un brīdināšu arī pārējos potencionālos pajoliņus – ne jau vienmēr visas šitās h u*ņas beigsies ar to, ka nevienam nebūsiet tik svarīgi, lai kāda drošības iestāde par jums interesētos, ķipam pārbaudīsiet, vai manam šķūnītim atslēga pārāk vāja jūsu muskuļotajām ekstremitētēm, sanāks iepazīties ar dzīves rūgto patiesību…


    Ja tu vēl mūsu pailgā dialoga rezultātā neesi sapratis:

    – Mani absolūti, kas ko un kāpēc izvēlas. Mana izvēle ir tāda, kāda tā ir. Pretenzijas rakstveidā uz pasta kasti, izskatīšu 3975 dienu laikā.

    – Laužņošanu ar kaut kādu durvju laužšanu un atslēgām salīdzināt var tikai nekompetents idiots. Piedod. Nav tur nekāda sakara ar fizisku ielaušanos. Pat teorētiski ne.

    – Par to uzbrukšanu. Nu nesmīdini. Par daudz alus. Pat es pašlaik neesmu tik daudz izdzēris lai paķertu šito nopietni.

    #254582
    Svens
    Participant

    web33 – labāk pastāsti, vai Tev līdzēja tas, ko ieteicu. 🙂

    #254583
    web33
    Participant

    Svens wrote:

    web33 – labāk pastāsti, vai Tev līdzēja tas, ko ieteicu. 🙂


    Nop,nācās pārinstalēt Gimp,to Tavu variantu Es jau biju izmēģinājis pirms rakstīju .

    #254584
    azazul
    Participant

    web33 wrote:

    Sveiki .

    Man Gimp programmai visu laiku pazūd Rīku logs jeb angliski Tool,kas notiek ?

    Ar Ctrl+B neliekas atpakaļ.

    Otrs logs ar pazuda kurš atrodas labajā pusē wtf ?

    To logu paslēpt/parāda ar TAB taustiņ u.

    #254585
    jonjs
    Participant

    Protams ja tu mēģināsi aizvērt gimp spiežot krustiņu uz tā labā loga, tad tu aizvērsi tikai logu.

    Ja gribi šo logu dabūt atpakaļ spied vidējā loga rīkjoslā izvēlini Windows -> Recently Closed Docs – > Layers, Channels, Paths … uttt.

    #254586
    aoma
    Participant

    Atvaino, Matīsiņ. Acīmredzot dažos morāles jautājumos mūsu uzskati kardināli atšķiras, vecu runci pelnos di*st neiemācīsi, tāpēc tālākai diskusijai nav lielas jēgas 🙂

    #254587
    root
    Participant

    Nano-pelni FTW

    😀

    #254588
    azazul
    Participant

    aoma .. par lokalo flame war: fotožops protams ir labāks, ja nodarbojas ar profesionālu datorgrafiku, bet cik šeit tādu profu ir ? Lielākā daļa phptoshop šeit izmanolai, lai resize’otu bildes priekš daugiem.lv

    Besides .. IMO priekš html/css griezšanas Gimp ir dikt’ ērtāks un ātrāks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā