Google pārgudra, interesants novērojums.

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Google pārgudra, interesants novērojums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160527
    Evers
    Participant

    Te bārdā gardi pasmiesies Google’s nīdēji.

    Tagad atbraucu uz mājām Latvijā un konstatēju tādu faktu…

    Visiem datoriem uz manu IP adresi Google pēc noklusējuma bāž virsū nevis google.lv bet google.co.in, kā arī YouTubei pēc noklusējuma rādās IN – Indijas versija. Datoru konfigurācijā nav vaina. Vienīgais loģiskais izskaidrojums ir tāds, ka mana mammuča strādā par tūristu gidi un fokusējās uz Indiju un mājās esot ļoti aktīvi tiek rakta attiecīgā informācija, visuredzošā Google to ir konstatējusi un izdomājusi, ka laikam šajā mājā dzīvo indieši kautkādi un IP adresi ir attiecīgi iereģistrējusi, ka tā ķipa Indiešu 😀

    Man vienīgajam tāda pieredze?

    #313881
    nevertell
    Participant

    Tur nav kautkāds ķīniešu vī pī ens ?

    Vienīgais, kas ir pieredzēts, ir, ka valodas konfigurāciju visos gūgles servisos piespiest ir grūti- lieku angļu valodu te un tur, bet tāpat man ir lapas, kuras ir puslatviski, pusangliski. Kā arī pablandoties UK, man lasot latvju ziņas gūgle piedāvāja tulkot tās uz latviešu valodu.

    Un protams, katru reizi, kad iebraucu LV, gūgle prasa, vai lietot co.uk domēnu vai .lv, kad braucu atpakaļ, atkal tas pats.

    Bet tikai no search query’iem vien man gūgle nekad nav pielikusi valodu vai nē.

    #313882
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, visi pasmiesies par tevi.

    #313883
    SWC
    Participant

    nevaig likt indiešu nozagtu windozi no torentiem tur parasti izrevidēts viss arā un ka noklusējuma viss salikts uz indijas setingiem

    #313884
    Foxsk8
    Participant

    1. Pamēģini iziet laukā no googles konta

    2. Pamēģini atvērt caur telefonu, pieslēdzoties pie wifi, kas notiek tad?

    3. Iespējams, ka varbūt kāda laika zona palikusies, vai browser valoda.

    4. Kas notiek ar citu pārlūku, Chrome, FF, Safary, Opera?

    #313885
    Evers
    Participant

    Doma jau Tev nav slikta. Bet Windozei nav vainas. Problēma ir gan uz legāliem Win8, gan kreisiem Win7.

    #313886
    Evers
    Participant

    1. pat svaigai sistēmai kur vēl nekas nav ielogots ir tas pats.

    2. caur telefonu arī Indija

    3. Nope 🙂

    4. jebkurā pārlūkā, kā arī Android telefonā.

    #313887
    Evers
    Participant

    P.S. Tie kreisie ir “tīra manta” nevis kautkādi atbetonējumi

    #313888
    Evers
    Participant

    man, atšķirībā no tevis, nav par ko kaunēties. Lai jau smejās, pozitīvi tak, C vitamīns, ja vajadzēs, pasmiešos arī pats par sevi 🙂

    #313889
    Evers
    Participant

    nope, nekāds vpn’s netiek izmantots, tīrs tīkls.

    #313890
    LooNeY
    Participant

    Viss vienkārši, tavam lokālajam g-profilam ir ieviesusies nekorekta lokalizācija ik reizi iesainojies savā g-profilā viņš sinhronizē atpakaļ VISUS chrome settingus un datus… Tapēc arī ir tāpat uz telefona…

    You need to edit the “Local State” file

    On Mac: /user/library/Application Support/Google/Chrome

    On Windows 7: Users(username)AppDataLocalGoogleChromeUser Data

    First, close down Chrome. Open the file in a text editor. Search for google.xx where xx is the domain that keeps coming up when you search. Replace .xx with your domain (there are usually just two changes to make). Save the changes and re-open Chrome.

    😉 Diezgan vecs triks, kuru uzgāju ap 2008/09 gadu… Un troļļoju visus pēc kārtas uzliekot kādu spāņu default googli vai ķīniešu 😀 datorlietotaji rāva matus ārā un nezināja kas notiek… Nozviedzos ārpratā 😀

    bet ka arī taspats ir uz citiem parlūkiem… hz.. kkādu vienu lokalizāciju paņēmis ka bij Indijā, kkur iešuvis sistēmā un visi browseri ņem

    P.S. It kā tagad varot no hroma kaut kur to nomainīt…

    #313891
    Evers
    Participant

    Pacenties ar atbildi ātri, atbilde nav slikta, taču nevietā, izlasi kārtīgāk topiku. Tas nav Tevis minētais gadījums. 🙂

    #313892
    LooNeY
    Participant

    ‘Vienkārši meklējot info’ par to pašu Indju nu nekādīgi nevar pāršūt sistēma sev lokalizāciju….

    Varbūt kāds tavā galā bija indijā(nezinu) un tur ieinstalēja/ielogojās hromā un sistēma nomainīja lokalizāciju, tādējādi tagad def. ir indija….

    Kas pa provaideru latvijā? Moš google nepareizi nolasa ip adreses lokalizāciju(gadās)….

    edit:

    Iesērcho jebko un noskrullē lejā ko tev rāda ‘atrašanās vieta’ ?

    [img]https://www.bildites.lv/images/0ilbxvm7eya77egidl2.jpg[/img]

    Nospied atjaunināt vai iegūt atrašanās vietas datus.. kas tad notiek?

    #313893
    3Dklucis
    Participant

    Betons vēljoprojam ķengursoma sitas ar galvu pret ķengur ceļiem!

    #313894
    APOC
    Participant

    Kaut kur Indijā kāds random indietis lieto tavu kontu. Bugagaga ;]

    Just kidding. You hope. :)))

    #313895
    SWC
    Participant

    a ko tev https://mylocation.org/ rāda?

    #313896
    Evers
    Participant

    Tur parāda, ka atrašanās vietas dati nav pieejami, kaut atļauju piekļuvi.

    Provaideris TELIA, visās IP ģeolokācijas lapās ir Latvija.

    #313897
    Evers
    Participant

    jau mēģināju. Latvija.

    #313898
    Aldis
    Participant

    Noteikti tā arī ir, ka googlēts daudz par Indiju, un tas arī ir attiecīgais rezultāts.

    Man pārsvarā google reklāmās rāda – kur nopirkt kādu izdevīgu gadžetu, kaut kādi lukturīši, elektronika, utt.. Par to nebrīnos. Vajadzēja apskatīt vai Lietuvā šis tas tirgojas, vai nē, man Google reklāmas sāka rādīt lietuviski.. 😀

    ÄŒomam, nu pat sākušās visādas veselības problēmas, ar sirdi iedzimta kaite un tā, protams, paņemot slimības lapu, dzerot zāles, skatoties diagnozes, šams šo to ir iegūglējis. Viņam baneri aptaujājas par asinsvadu stāvokli, un ko tik ne 🙂 Pie reizes, aizejot pie viņa ar savu laptopu, uz mana laptopa arī rādīsies tas pats, varbūt nedaudz arī kkas lietuviski! 😀

    #313899
    LooNeY
    Participant

    vari pameiģināt aizsūtīt googlei ziņu par to ka nav pareiza IP google search lokācija

    https://support.google.com/websearch/contact/ip

    Ar Teliju runāji par šo, ko šamējie saka? Ja būtu datorā tikai uz hroma tad tas būtu viens, bet ja arī ir telefonā taspats un citos browseros tad kaut kā smaržo, ka Telija iedevusi tev IP adresi kura bija kādam indietim ar default indijas google serach… 😀 moš uzprasi viņiem vai nevar nomainīt

    Aldis – Google jau vairākus gadus ‘mācās’ katra cilvēka meklējumus un piedāvā attiecīgi tādas reklāmas kādas tev interesē jeb ko esi visvairāk meklējis (vajag kādreiz palasīt arī sīko druku pirms piekrīti)… 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā