Gribu Linux uz Windas.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Gribu Linux uz Windas.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179263
    msh
    Participant

    preddetor wrote:

    Kaut ko jāties ap partīcijām man vairs negribas, pēc pēdējo 5 dienu piedzīvojumiem.


    Kaadu lolismu tad tu izveici peedeejajaas piecaas dienaas? :hmz: Datus uz citu HDD, esosho vienu partiiciju nahrenizeet un taas vietaa uzraut chetras.

    P.S. bubnutu nerullz.

    #179264
    preddetor
    Participant

    Nu vot. Izdomāju resizot esošās partīcijas, jo tās veidojot nepareizi biju aprēķinājis, cik un ko es jamās likšu. Sanāca, ka dažas ir galīgi tukšas, bet citās trūka vietas. Ar partition magic kaut ko ņēmos (negribu to atcerēties un iedziļināties tajā…)… Sajāju visu stulbuma pēc. Pat nezinu kā. Nācās rekoverēt visus svarīgos failus. Izraku daudzas lapeles, lai atrastu softu, kas tiešām darbojas. Atradu, esmu laimīgs. Un man jau ir trīs partīcijas. Ubuntajam vieta arī ir.

    Ak jā, ja ubuntais nerullz, tad kas rullz? Ko varat ieteikt?

    #179265
    osh
    Participant

    Netaisi partīcijas iekš vindas ar Partition Magic vai tamlīdzīgiem šitiem. Paņem ar GParted Live CD (šitais ir bezmaksas Open Source rīks priekš īstajiem džekiem). Izbrīvē neformatētu daļu uz HDD, tajā pēc tam arī instalācijas laikā varēsi veidot visas Linux partīcijas. Tas nevarētu sagādāt problēmas, jo vairumam “jūzerfrendlī” distru instalācija sarežģītības ziņā neatšķiras no Windows, tā ka klases biedru priekšā laikam Ubuntu lietotājs mūsdienās vairs paspīdēt nevar, protams, ja vien nemācies kādā atpalikušo bērnu skolā.

    preddetor wrote:

    Ak jā, ja ubuntais nerullz, tad kas rullz? Ko varat ieteikt?

    No *nix laikiem man vislabāk patika Arch, Gentoo un FreeBSD, bet es pieņemu, ka tu vēlies iesākt bez lielām sāpēm sēžamvietas rajonā. No bubuntiskajiem man vislabāk patika Suse un Fedora.

    #179266
    preddetor
    Participant

    Ou kei. Velku nost ubuntuveidīgās OS. Tagad. Suse un Feodoru. Man jau nav tik svarīgi paspīdēt ar to, ka lietoju linux, bet gan lietot linux, jo es baigi gribu izpētīt kas un kā, jū nou. Jauna pasaule un tā… Starp citu, es partīcijas neresaizoju caur Windu, bet gan caur Hirens Boot CD. Tur vēl daudz tūļu, ar kuriem daudz ko var sajāt… Tā, kā nav par ko man stresot… Laikam likšu vispirms Suse, jo kaut kā labāk skan un tā…

    #179267
    samurajs
    Participant

    preddetor kā pirmo liec vien bubuntu. Pirmajiem soļiem tas būs vislabākais. Pēc pāris nedēļām jau vari testēt ko citu un salīdzināt.

    Es jau gan stāvu un krītu par debian (no kurienes tad bubuntu rauj visas tās idejas un fīčas? nozog debian kopienai, protams!).

    Bet nu debian labāk liec kad iznāks jaunā versija Lenny. Test-versiju mācību mērķiem likt nav prātīgi. Ja nav īpaši jauns dators – vari 2007. gada debian Etch provēt: būs tas pats bubuntu no 1.skata, bet daudz stabilāks un nekas nelago. 🙂

    #179268
    Sid
    Participant

    Huh, es rekomendētu PC-BSD, tik pat jūzerfriendly, cik bubuntu, tikai bez gļukiem.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā