Hakeri spēlējās ar LETA vietni.. :)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Hakeri spēlējās ar LETA vietni.. :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153879
    niki
    Participant

    Š odien noticis tāds nelāgs notikums, hakeri izdomājuši paspēlēties ar LETA mājas lapu..

    Quote:

    Acīmredzot šo viedokli kāds hakeris uztvēris kā aizvainojošu un, ieteikdams pārtraukt publicēt nomelnojošus reklāmrakstus

    Quote:

    Iespējams, ka hakeri izmantojuši automātiskos rīkus, kuri nodrošina piekļuvi serveriem un pašam hostingam.

    “Nekādus lielākus postījumus hakera paziņojums nav nodarījis. Viņš varēja piekļūt tikai mūsu publiskās informācijas daļai. Nākotnē noteikti pārskatīsim savas drošības sistēmas un padarīsim tās vēl nepieejamākas. Katrā ziņā mūsu klienti no hakera uzbrukuma necieta,” norāda U. Klapkalne.

    Jāsaka, ka vairākas stundas jau šo notikumu nav izdevies novērst…

    Quote:

    Tomēr hakeru uzbrukums nav traucējis aģentūras darbu un ziņu nodrošināšanu klientiem. Kamēr tiek novērsti bojājumi, aģentūra klientiem nodrošina alternatīvus veidus ziņu lasīšanai. “Klientiem pakalpojums ir pieejams,” teica Zirnis

    .

    LETA uztaisījusi jaunu twitter kontu, kurā var lasīt visas ziņas, pagaidām gan twitter kontā ir klusums.

    Quote:


    Pašlaik LETA vadība apsver tālākos soļus, vai vērsties policijā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/74xk9ig288fusprgtzyr.jpg[/img]

    Autors: ekrānšāviņš no LETA.lv

    #267972
    nitro
    Participant

    Nevar paskaidrot tiem kas bija tankaa sveetku paarnjemti kas shito izprovoceeja?

    edit: http://www.leta.lv iet un maajaslapaa nav mineets uzbrukums. Pashreklaama?

    edit 2: iet iet, tikai uzgaidi.

    #267973
    niki
    Participant

    Kāds jauks cilvēks teica, ka izskatās pēc Macbetona vai TEST darbiņa…. 🙂

    EDIT: IR vēl tāds hakeris, kurš sevi sauc par DIEVU.

    EDIT: Es neticu, ka LETA šādi rīkojās tikai tāpēc, lai sevi reklamētu, tas tak ir pilnīgs….

    Ko nu darīt, griezties nekā personīga, lai to noskaidro, vai tomēr ticēt, ka TÄ€ tas ir bijis ?

    #267974
    shb-
    Participant

    par maz rupjību, lai tas būtu macbetons.

    #267975
    nitro
    Participant

    Lol tie kadri? Vinjiem veel nav pielecis ka hakeri ir labie un krakeri sliktie un ka deeveeties par krakeriem nevis skript kidijiem var tikai ja kautko pa iistam nopietnu uzlauzh? Spriezhot peec letas lapas iipashi no dziivnieku bariibas lapaam neatpaliek..

    edit: Taa arii neatbildeeji kas izraisiija shito traci? Nevis kursh cilveeks bet iemesls.

    #267976
    web33
    Participant

    Beidzot kāda priecīga ziņa

    #267977
    grisha
    Participant

    PIrmaa briidii arii likaas ka betons, bet izskataas ka Robertinjsh varbuut ir paspeeleejies. Bija taa kaa kaut kur noliidis.

    Taa jau protams, bezteema, jo mees jau varam domaat visu. Diez vai autors buus tik stulbs un atziisies pats.

    #267978
    niki
    Participant

    Š…emot vērā to, ka LETA iet pie policijas, nekad nenotiks tā, ka pats autors pieteiksies, to vien var cerēt un ilgi sapņot..

    #267979
    Kon
    Participant

    Leta’i jau no tiešām nav vajadzīga pašreklāma

    #267980
    Aldis
    Participant

    Man atkal neinteresē tas – kurš tas bij… bet kā to varēja panākt gatavu (un ne pirmo reizi). Vai ta tik tiešām tādai organizācija kā LETA nevar sev nodrošināt lielāku drošību, labāku hostingu? 🙂

    #267981
    niki
    Participant

    Protams, ka priekš LETAS vajadzēja šādu nodrošinājumu, taču tas nav iespējams, ņemot vērā to, ka ir mums šāds stāvoklis LV.

    Mēs noteikti ,ka atceramies šādu notikumu:

    [Latvijas prezidenta mājas lapa uzlauzta 18.novembrī no latviešu hakeriem]

    Quote:

    18.novembrī, Latvijas Republikas gadskārtas dienā Hakeri latviešu valodā ievietojuši izlecošu tekstu:

    Sveiciens 91.gadadienā. Prezidenta kungs, glābiet valsti! Līdz 92.gadadienai varam nenovilkt

    #267982
    darklight
    Participant

    Tiem kas tankā – šo pasākumu izprovocēja tas, ka Letā bija ievietots raksts par to, cik nedroši ir mazie hostingi. Tad nu džeks pierādīja, ka arī lielie ir nedroši.

    #267983
    niki
    Participant

    Hmm.. kāpēc mājas lapa nestrādā ?

    #267984
    Aldis
    Participant

    Kāds stāvoklis? Interneta jomā esam vieni no attīstītākajiem pasaulē… (ātrums, mobīlo ierīču lietošana, e.t.c..) Tur visam takā jābūt būtu ok.

    Kāpēc LETA izmanto kādu lēto/mazo kantori lai hostētu lapu? Kāpēc izmanto nestabilu lapas CMS? Pašu lapu tač noteikti uzpasē vairāki pseido spečuki ar pārīti augstākajām izglītībām, ir normāls finansējums, un noteikti pašam serverim ir vesela tehniskā brigāde, kas apzvēr – ka viss būs kārtībā.

    Nez, reku – notepad.lv ir klajš piemērs, kurš ir nokaitinājis vairākus kakerus viņus ban-ojot, lamājot u.t.t.. – stāv kā dzīvs, lai arī runā ka jaunajā versijā esot caurumi u.t.t… finansējums nekāds dižais, atrodas uz viss parastākā publiskā web hostinga, strādā uz modificēta phpBB kuru pārveidojis un dakodējis līdz šim ir tikai viens cilvēks – foxis.

    Ja es būtu ar šīm visām hostēšanas / web veidošanas lietām uz Tu, tad jā – es arī domātu, ka nu i krīze pienākusi, ka nevar nosargāt lapu no ielaušanās.

    #267985
    Faks
    Participant

    gan jau citu hostu paņēma bet ideja tāda pats drīz stāšos aktīvi hostinga biznesa ja ir rokas pietiekoši taisnas tad hostinga caurumus var aizvērt bet ja ir mājas lapas caurumi tad tas ir cits jautājums personigi pats esu sertificēts kodētajs un cepu savu cms 🙂 nau viegli bet vis labāk visu iemācies ja taisi un labo kļudas šadi var ari tikai ko jēdzīgu izveidot un lekties ka mājas lapa nau uzlaužama ir muļkības jo pašam savs cms iet bet ir visi caurumi ciet bet vienalga laužot pat savu cms atradu 1 mazu caurumu tāka secinājumi nekas nau perfekts visu laiku nāksies ko pielāpiet un sekot visam līdzi 🙂 starpcitu ja kādam interesē hostings varat man rasktīt .

    #267986
    Sysadmins2
    Participant

    Nu ko es teicu par tiem lētajiem hostingiem, nespēj viņi to kvalitāti uzturēt par tām cenām. Un vēl Latvijas serveri ir aizvēsturiski krāmi, visi tie lētie hostingi sēž ar šiem inficētiem spamu un tipa tracking botiem un neviens nekustina ausis. Protams mājaslapas ražotāji ar bieži vien nepārzin 100% kodu, Java, PERL, skriptos visādus brīnumus varam atrast.

    #267987
    shadowmen
    Participant

    Ak tu ģēnijs,tak noziedo paris štukas arī ”lētajiem” hostingiem… 😀

    Zinu jau zinu,ka USA tā nekad nebūtu noticis,jo tur ir tikai profesionāļi un tikai jaunākā un labākā tehnika,un vispār bez tevis un tavām zināšanām USA sen jau butu hakeru apēsta…. 😀

    Uzlauzt var jebko,un labi vien ir,vairāk uzlauzīs,vairāk piedomās pie drošibas…

    #267988
    niki
    Participant

    Tā, esmu saņēmies beidzot uzrakstīt..(Pirms tam nevarēju, jo bija slinkums meklēt paroli 😉 ;).)

    Kādreiz man kāds cilvēks teica, ka es sapratīšu, ka nav ko pīties ar šiem, lētajiem hostingiem, labāk paņemt ko labāku par tiem…

    Tā nu ir sanācis, ka es visu esmu sapratis, šitas gadījums to vien apliecina. 😉 😉

    Var jau būt, ka LETA vienkārši uztaisīja sev reklāmu.

    #267989
    niki
    Participant

    Ko par šo saka Neo, pazīstamais LV urķis?

    Quote:

    Klīst runas, ka pēc šī incidenta, LETA ziņas pārtraukuši abonēt vismaz 30 pazīstami Latvijas uzņēmumi.

    Daži kadri no pazīstamajiem melniem logiem:

    [img]https://www.bildites.lv/images/dwp8vlch1ha8hnifn2l3.jpg[/img]

    #267990
    drunk_lizard
    Participant

    kaads sakars ftp klienta helpam ar servera lauzjsjanu?

    hah0rzi ***…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā