HDD regenerator

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) HDD regenerator

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150317
    jupis
    Participant

    sveiki !

    gribētu zināt vai ar programmiņu HDDregenerator, kas ir iekļauta hirens boot cd, vispār var kautko izdarīt ? vai viņa tiešām labo cietuci vai tikai skaita cipariņus 😉

    tīri intereses pēc 🙂

    #223714
    drunk_lizard
    Participant

    kautko jau remapo :>

    #223715
    Wuu
    Participant

    Kādam ir arī palīdzējis?

    #223716
    jupis
    Participant

    nu cik pats esmu ņēmies ar to programmiņu tad uz vecajiem diskiem viņa man ir palīdzējusi 🙂 bet tagad jau 2 dienu moku vienusamsung 200 gb cietuci un viņa nokaras pie 588 mb 😀 visu laiku nevaru tagad saprast vai softa gļuks vai tas cietucis ir metams 😀

    #223717
    NorKais
    Participant

    Ja ir pacietība, tad var arī kaut ko saremontēt.

    #223718
    izredzētais
    Participant

    lietpratēji runā ka tas tik ir pagaidu variants 🙂 beigtajiem sektoriem ir tendence izplatīties,

    savulaik ob1 ieteica arī tādu programmu kā spinrite.

    jāsaka gan ka cietnim kuru pasenāk mocīju tā ari neizdevas atgūt dzīvību. paklausīju ob1 un izmantoju tik cietņ a vesalo daļu tajā izveidojot partīciju un beigto daļu liku mierā..

    #223719
    Wuu
    Participant

    NorKais wrote:

    Ja ir pacietība, tad var arī kaut ko saremontēt.


    Nu nez, man nav sanācis. Parasti izbraucu ar beigtās daļas neizmantošanu.

    #223720
    jupis
    Participant

    hmm nēsmu tik ļoti ar tiem softiem spēlējies 🙂 man gan vispārliekas ka ja viņi ir mehāniski sabojāti pie glaviņas kustības tad tur vispār nekas neko nesalabos :Dkaudgan interese moka zināt kas tur īsti notiek 🙂 vienīgi tā gaidīšana tracina 😀

    #223721
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    Kādam ir arī palīdzējis?

    Man palīdzeja tieši šī pati prgrammiņa! Īsti nesapratu ko es tur nospiedu, kas notika, bija jāgaida divas stundas, bet cietnis salabots. 🙂

    #223722
    samurajs
    Participant

    Nu nevajag cerēt no programmām par daudz. Tās ir domātas tikai un vienīgi, lai PC varētu darbināt īsu laiku, līdz izdodas nopirkt jaunu cietuci. Ja pēdējais sāk brukt, tad viņš bruks tālāk. Š aubīgs cietucis noved pie datu zudumiem, un tas var izmaksāt dārgāk nekā tā dzelža nomaiņa.

    #223723
    shady
    Participant

    Taisnība, dati, kuri sakrājušies uz cietā vairāku gadu garumā, parasti cilvēkam ir svarīgāki par HDD nomaiņu.

    Var jau paskanēt, nodalīt bad blokus utt, bet, ja hdd jūdzas, tad sāc vien aši domāt par jaunu datu nesēju nomaiņu un jau laikus pašus svarīgākos datus saraksti matricās vai kāda ārējā atmiņā.

    #223724
    NorKais
    Participant

    Wuu wrote:

    NorKais wrote:

    Ja ir pacietība, tad var arī kaut ko saremontēt.


    Nu nez, man nav sanācis. Parasti izbraucu ar beigtās daļas neizmantošanu.

    Ir līdzējis, ja ir tikai daži “beigtie” sektori…taču tas ir tikai laika jautājums līdz parādīsies atkal no jauna!

    #223725
    jupis
    Participant

    tad man vēl jautājums ko tad viņa izdara ar tiem bad blokiem ? pārraksta vai aizsmērē vai ko citu? 😀

    #223726
    WerNeo
    Participant

    Viss atkarīgs no tā, kādā veidā radušies šie bad bloki. Man ir bijusi saskarsme gan ar HDD, kas brūk neatgriezeniski, un nevis mēnešiem, bet pa dienām. Un ir nācies sastapties arī ar HDD, kam BAD bloki jauni nerodas vēl šobaltdien. 🙂 Tomēr, vairākums gadījumos – bad bloki ir pazīme, ka jāver maciņš vaļā (priekš jauna HDD).

    🙂

    Pārsvarā programmas lokalizē šos bad blokus, lai OS viņus vairs neizmantotu. Ja rodas jauni – rodas jaunas problēmas.

    #223727
    samurajs
    Participant

    jupis wrote:

    tad man vēl jautājums ko tad viņa izdara ar tiem bad blokiem ? pārraksta vai aizsmērē vai ko citu? 😀

    Viņa vienkārši aizliedz rakstīt tajos bojātos sektoros, un viss. HDD paliek mazāks pēc ietilpības.

    #223728
    jupis
    Participant

    un kur tad viņa fiziski noglabā informāciju par to ka tur neko nedrīkst rakstīt ?

    #223729
    WerNeo
    Participant

    Jupis… uz operatīvās atmiņas.

    P.S. grr

    #223730
    jupis
    Participant

    es runāju nopietni 🙂 vienkārši mani tas interesē 🙂 ja jūs sakat ka viņa aizliedz rakstīt tad kur viņa saglabāšo infu ka tur vo tajā abgabalā ir kakas un tur nevar rakstīt ? un nevajag arī domāt ka esmu tik stulbs WerNeo 🙂

    #223731
    Stat1CX
    Participant

    Tā informācija par bad blokiem tiek glabāta iekš MFT.

    #223732
    jupis
    Participant

    un tad sanāk ka viņu nevar nodzēst ja ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā