HELP: AJAX

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168084
    azazul
    Participant

    ehjh .. un cik ilgi es tev par UFT8 borçju ..

    Bez tam , ja admina roku leòía dçï ( https://lv.php.net/iconv ), moderiem ar rokâm jâlabo vecie posti,

    tad .. heh .. vai es esmu vienîgais, kuram liekas ka te ir kâda kïûda

    :hmz:

    #168085
    Tvinky
    Participant

    Jâ utf-8 vajadzçja jau sâkt uzreiz lietot, es pçdçjâ laikâ uz to esmu pârgâjis, kad kaut ko veidoju. Tb tad problçmu nav ne ar ru, ne lv. 🙂

    #168086
    Foxsk8
    Participant

    Jâ tas iconv ir labs, bet uz ðo serveri, diezvai tas bûs iespçjams. Nu redzçsim. Padomâðu vçl par ajax integrçðanu. No vienas puses ir labi, no otras atkal nç.

    #168087
    azazul
    Participant

    Uz utf-8 tev vajadzçs pâriet agri vai vçlu.

    Bet par iconv tu nesaprati liekas pareizie. Doma bija sekojoða:

  • mysql_query(visus postus nolasa) > iconv (apstrâdâ katru nolasîto postu) > mysql+query(iegrûþ katru postu atpakaï).

  • Pec tam SET NAMES utf-8 .. un vçl daþi labojumi datubazes struktûrâ .. pielabo paðas lapas headeri .. DONE.

    :hmz:

    Bet vispâr .. kur prâts taisît forumu uz win-1257 .. ehh.

#168088
Foxsk8
Participant

Tâds jau nu ir tas latvieðu LANG fails, kas domâts phpbb forumam. Vot tas kas to lang failu taisîja, nedomâja. Kas to bûtu zinâjis.

#168089
Mad182
Participant

foxsk8 wrote:

T�ds jau nu ir tas latvie�u LANG fails, kas dom�ts phpbb forumam. Vot tas kas to lang failu tais�ja, nedom�ja. Kas to b�tu zin�jis.

Nu bāc, baigās problēmas pārkonvertēt un uzlikt normālu utf-8 kodējumu. Nesaprotu, kur ir problēma.

BTW CSS ir galīgā pakaļā: https://www.runescape.ex.lv/dati/bildes/raksti/css.png

#168090
Foxsk8
Participant

Nu tad pārkonvertē. Iedošu tev tekstu kāds ir, un iedošu tekstu kādā jāpārkonvertē. Cik esmu meiģinājis, nekas nelīdz.

#168091
Mad182
Participant

Kā tas viss tiek glabāts db, un kā vilkts ārā?

#168092
Foxsk8
Participant

Nu bet loģiski.

#168093
Mad182
Participant

foxsk8 wrote:

Nu bet loģiski.

Loģiski, ta loģiski, es gribēju zināt, kādā kodējumā.

#168094
Foxsk8
Participant

Nu tā iekš php.lv jau arī jautāju. Labi re kur ir, paņemu tur rakstīto poustu

Lieta tāda, forums pārgāja uz UTF-8 kodējumu, līdz ar to visas tēmas tagad sanāk parkodēt atpakāļ.

Datubāzes ieraksts, lai teksts browserī rādās ar UTF-8 kodējumu

"azazul" – he..nu nejau tā tas bija domāts:)

Bet ar vairākām partīcijām var ieviest lielāku kārtību + drošÃ„k, ja kāda, piemēram, nobrūk (maz kas gadās..).

Datubāzes ieraksts, lai teksts browserī rādās ar windows-1257 kodējumu

"Bet Bils un viòa pârstâvis Íînâ Timothy Chen râda smaidîgus ìîmjus un saka, ka Vistas pârdoðanas process Íînâ norit ïoti sekmîgi."

Tātad, kā man pārkodēt visu datubāzi, lai rādītos ar UTF-8, itkā jau visi dati ir UTF-8.

#168095
Mad182
Participant

Tātad DB viss glabājas utf-8? Man gan liekas, ka tagad tur ir viena liela putra, nevis utf-8 🙂 Lai nu kā, paeksperimentē 🙂 Pamēģini piemrst

Code:

mysql_query(”set names utf8″);

#168096
Foxsk8
Participant

Darīju jau. Nekas nelīdz. Kā dati stāv, tā stāv. Bet kas tad tas ir par ķeburu kodējumu, kuru atpazīst kā utf-8, t.b izvada pareizi. ķipa Tas A ar umblautu un vēl ķeburiem klāt?

#168097
azazul
Participant

Vai tu ari DB tik ar kādu rīku klāt ? Piem phpmyadmin ?

Vai arī hostings tādu nepiedāvā?

#168098
Foxsk8
Participant

Nu bet protams, vareu tikt klāt visam. Arī phpmyadmin tieku klāt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā