i-neta piesl

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais i-neta piesl

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145562
    deivs001
    Participant

    Izlasîju datuvç viena puiða gribçðanu izveidot hosta kompâniju. Pasen man arî bija tâda doma un hostçt tieði vienubrîd populâros, visiem esoðos trakerus. Tâtad jautâjums tâds kâdas varçtu bût ikmçneða izmakasa i-netam? Un ar kâdu âtrumu tiek darbinâts best.oo.lv?

    #164694
    usins
    Participant

    Nu teikt tâ precîzi nevaru. Prasi adminam- viòð zinâs, bet varu pateikt nekas pârâk spîdoð nava! kkas lîdzîgs mdsl 🙂

    #164696
    Mad182
    Participant

    Izskatâs pçc https://www.ostkom.lv/” class=”bbcode_url”>https://www.ostkom.lv/

    Vispâr lai kaut ko hostçtu vajag diezgan nopietnu pieslçgumu, kuram ir svarîgs upload âtrums. Ar kaut kâdu mDSL neko lielâku par daþu lietotâju trakeri tu jçdzîgi nenohostçsi.

    #164700
    samurajs
    Participant

    Pagaidâm iet âtri un stabili (tikai brîþam pazûd).

    #164702
    shady
    Participant

    usins – kâpçc nevar teikt?

    Uz fikso apskatîjos, tad best.oo.lv

    IP = 89.254.131.104

    Provaiders = SIA OSTKOM

    Provaidera lapa = https://www.ostkom.lv/

    #164704
    samurajs
    Participant

    Ostcom Liepâjâ ir pîîîîî, jo izplata netu pa vienu tîklu un kabeïiem ar savu kabeïTV. Rodas ðíçrskropïojumi. Bet ja nu tanî rajonâ nav alternatîvas, neko darît…

    #164705
    deivs001
    Participant

    shady wrote:

    usins – kâpçc nevar teikt?


    Manuprât, viòð domâja, ka skaidri nezin.

    samurajs wrote:

    Ostcom Liepâjâ ir pîîîîî, jo izplata netu pa vienu tîklu un kabeïiem ar savu kabeïTV. Rodas ðíçrskropïojumi. Bet ja nu tanî rajonâ nav alternatîvas, neko darît…

    Nu ja paskaitu. Uz sitiena zinu tik 4 provaiderus:

    Lattelecom;

    Ostkom; Elektrons & CO; (piedâva netu caur kabeïtelevîzijas vadiem)

    CityLine;

    Tas arî laikam viss.

    #164708
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Nu ja paskaitu. Uz sitiena zinu tik 4 provaiderus:

    Lattelecom;

    Ostkom; Elektrons & CO; (piedâva netu caur kabeïtelevîzijas vadiem)

    CityLine;

    Tas arî laikam viss.


    Nu ja? Pati pirmâ firma, kura apkalpo Liepâjas centru (tagad jau izpletusies) – http://www.kernel.lv! Tikai ar netu vien nodarbojas. Nesûdzos!

    #164710
    deivs001
    Participant

    Jâ, piemirsu par Kernel, a un vçl ir Ezernet. Bet par spîti tam, ka ir vairâk par vienu kompâniju uzskatu, ka cenas ir augstas un arî tarifu plâni ir tâdi nepietiekami.

    #164712
    samurajs
    Participant

    Par 10 Ls/mçn. dienâ âtrums Kernelim 2 Mbps, naktî unlimited (netiek ierobeþots)… patlaban 10 Mbps down, 3 Mbps up. Labâku jau neko nevar dabût…

    #164714
    deivs001
    Participant

    kapçc man likas, ka pa nakti ir ierobeþots? laikam tas tik uz brîdi bija. Zinu, ka kaimiòam ari Kernel ir. Laikam jau ar par 10.00. Reâlâ Ip iekïauta?

    #164715
    samurajs
    Participant

    Senâk pa nakti âtrums bija tâpat kâ dienâ (vai nedaudz lielâks), bet jau kâdus 4 mçn. ierobeþojumi atcelti. Protams statiskâ IP mums ir.

    #164717
    deivs001
    Participant

    Nelieði! Man papildus lats jamaksâ.

    Laikam jau nâksies mainît. Varbût esi lietas kursâ kâ ir ar vienu vadu 2 PC. Zinu, ka CityLine ir puse no mçneða maksas, ja grib piesleìt otru pc.

    #164719
    samurajs
    Participant

    Liekas ka bija tâ: tu maksâ tikai par pieslçgumu/lîniju, tad vari likt rûteri un kaut 10 PC, tâlâk tas nevienu neinteresç…

    #164722
    usins
    Participant

    Nu man piemçram Telia 😀 caur bezvadu :D15-28 MB/s :D:D bet esmu zem rootera tapç mani neviens neredzçs.. 😀 tâ varçtu turçt kkâdu ftp mûsu vajadzîbâm 😀

    #164724
    deivs001
    Participant

    Ja jau tu izmantosi RTU resursus privâtâm vajadzîbâm var sanâkt nepatikðanas :D.

    #164726
    usins
    Participant

    Varçt jau var.. 😀 bet nu es jau tâ bitcomet lietoju cik spçju.. 😀 vismaz 5 GB dienâ up ira 😀

    #164727
    deivs001
    Participant

    P2P tîli jau ir kas cits. Istanîba tad maz tev tas up. Man ar 90kb/s salecâs tie 4 gb augðupielâdç. Tad jau tev tiri izdevîgi. Un ka jums kojâs ar abonçðanas maksu, tâ ar ir?

    #164730
    usins
    Participant

    usins- tas jau man tikai vienaa trakerii ir 5 gb up dienaa.. 😀 nju man pa baltu velti, jo makau kabeljus pats vilkt.. 😀

    Nu esmu 4 trakeros un dienas beigaas man ta aptuveni 10-25 GB upoti ira 😀 tas ja normaali njem to torentu tauta.. 😀

    #164732
    deivs001
    Participant

    usins wrote:

    .. 😀 nju man pa baltu velti, jo makau kabeljus pats vilkt.. 😀

    Bet tas notiek legâli vai iedomâjies nakts melnumâ ievilkt sev i-netu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā