Iesakiet plānu telefonu!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Iesakiet plānu telefonu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146603
    shady
    Participant

    Sveiki!

    Tā kā šā brīža telefons jau iet galīgi čupā, tad jādomā par jaunu iegādi.

    Nekad īpaši neesmu sekojis līdzi mobilajiem telefoniem, tāpēc nolēmu pajautāt te – gan jau kāds varēs ko ieteikt.

    Es vēlos plānu telefonu, kurš, protams, atbilst mūsdienu prasībām – internets, mp3 atskaņotājs, radio (var nebūt).

    Biju pamanījis Samsung X820 modeli – kādas atsauksmes par šo te?

    Varētu ari ieteikt citu firmas modeļus, kuri būtu diezgan plāni..

    Svarīgi, protams, ir baterijas ilgums, lai nav tā, ka paklausās pa ceļas kādu mūziku, bet vēlāk, kad vajag zvanīt, tad ir jau atdevis galus..

    Cenu kategorija: noteikti zem 200Ls

    #176104
    samurajs
    Participant

    Tūlīt te panesīsies totālais spams Nokia vs. SE vs. Samsung vs. Shit… :devil: :devil: :devil:

    Es iesaku WMC-2008 uzvarētāju Sony-Ericsson W910i, tas gan mazliet virs 200Ls (217.99, bet moš kur lētāk dabūsi). Biezums – 12.5 mm.

    https://www.simsim.lv/index.php?productID=108623

    #176105
    azazul
    Participant

    Nez .. es vismas esmu SE fans : w880i .. apmēram 170Ls. .. biezums 90mm ar kapeikām.

    edit: ui bļa,, linku ieliku pareizu, bet nosaukumu nepareizo .. heh

    #176106
    deivs001
    Participant

    azazul wrote:

    Nez .. es vismas esmu SE fans : w800i .. apmēram 170Ls. .. biezums 90mm ar kapeikām.

    Izlabo! Tas ir W880, nevis W800.

    W880

    [img]https://www.sonyericsson.com/cws/file/1.229890.1193031879/W880i_product_quality_image_2.png[/img]

    W800

    [img]https://www.sonyericsson.com/cws/file/1.234256.1193013522/W800i_product_quality_image_3.png[/img]

    #176107
    shady
    Participant

    W910i gan ir par dārgu.. Pa tādu naudu jau es varu nopirkt PC EEE laptopu:D

    Varbūt bišķi pa augstu norādīju..laikam jau ~150LS būs tas slieksnis, ko varētu maksāt pa telefonu.

    P.S. – 12,5mm ir biku pa biezu, jo man ir ~14mm un galīgi neapmierina.


    Hms..būs jānoskaidro vai tajā “elatā” nav feiks..w880i par 100Ls. Tālākie jau sākas ~ 150ls.

    Bet tā jau izskatās ņemams telefons.

    => https://www.cenugids.lv/?q=w880i&sm=&pf=&pt=&sc=1


    Ok – gaidīšu vēl kādus ieteikumus.

    #176108
    samurajs
    Participant

    Dari tā – ielien lepnā, dārgā telefonu veikalā, liec lai tev parāda tos, kuri patīk, un apčamdi pats savām rokām. Tam ir liela nozīme!!! specifications parasti arī ir uz vietas.

    Tad lien netā un meklē kur tavs sapņu mobis lētāk dabūjams 😀

    #176109
    Jonis
    Participant

    tātad: Nokia 6500classic (labākais)

    tad ir Nokia 5310 (pēc izskata jau it kā normāls)

    un vēl ir arī Samsungi (arī plāni), ko var skatīties jau pērkot veikalā, kas ir diezgan labi.

    pēc cenām vari skatīties pats, jo nezz vai ari savu prasīgo plānumu dabūsi zem 150 Ls :suck:

    un ja kas. tas plānais SE (kā vinsh tur bi W880 vai etc..) normali sux, lai gan nezz, kads tev ir pashreizejais, varbūt esi pieradis pie tādiem šrottiem. ;.

    #176110
    azazul
    Participant

    Jonis, man tiešām žēl tavu vecāku.

    #176111
    Sid
    Participant

    Joni, pamato, kāpēc SE sux? Anyway, man ir samsung e200, plāns, priekš manis, pietiekoši funkcionāls, un nav pārāk dārgs. Bet nu, ja gribas kaut ko ķipa krutu, tad skaties ko jaunāku, bet vispār samsungi ir plāni. ;>

    #176112
    Jonis
    Participant

    Sid wrote:

    Joni, pamato, kāpēc SE sux?


    Ja es te varētu tā paņemt un mierīgi tepat vienā postā pamatot (uzraxtīt) kāpēc SE sux tad tas nebūtu pietiekams pamatojums tāpat, lai es tos tā nodirstu.

    Un tāpat, esmu jau 10x iem reižu daudz kur rakstījis (kaut vai Datuvē var pameklēt k-kur tur) KÄ€PĒC sux (pēdējā laikā gan to nedaru, jo nav jēgas: tie kas to nesaprot, tāpat to neapjēgs, un tie kas zin kas ir vērtība , tiem neko nevaig skaidrot, vienīgi ir tādi, kuri par tām lietām neko nezin, nav interisējušies, tos ir vieglāk ”apgaismot”). Ko esmu secinājis, tie, kuri daudz ko saprot no telefoniem un citām tehnoloģijām, tā teikt nopietni vīri (gudri) izvēlas Nokia (tiesa viņi arī nenodirš SE, jo tas būtu nedaudz bērnišķigi (bet man tas rada gandarījumu, un neciešu citu stulbumu) [punkts]

    #176113
    memorex
    Participant

    Es arī neiesaku SE, viņi visi ir vienādi, parsvarā nēertas pogas, un problēmas ar garantiju, jau irc rakstiju ņem kādu ķīniešu zvēru.

    #176114
    shady
    Participant

    Quote:


    (…) lai gan nezz, kads tev ir pashreizejais, varbūt esi pieradis pie tādiem šrottiem.


    Emm…man kaut kāds alkatels, kuru pirms kādiem 2 gadiem jaunu (pa akciju) nopirku veikalā pa 15Ls, kurš kodēts uz ZZ.

    It kā jau normāls telefons, tikai pēdējo gadu pamazām iet dēlī…

    * mēdz restartēties zvana laikā

    * neuzrāda vairāk atskaites (jā, ir ieslēgts – agrāk uzrādīja)

    * tagad kursors ar pazuda – nevar normāli rediģēt sms..

    * dažreiz sāk čarkstēt skaņa, kad runā.

    * + vēl šis tas…

    Tāpēc nospriedu, ka vajag jaunu telefonu.

    #176115
    Jonis
    Participant

    njaa.. tad varbūt tev der arī jebkāds tikai jauns telefons, un nujā… plāns 🙂

    #176116
    samurajs
    Participant

    Varbūt kādam noder manuālis, kā tikt pie īpaši plāna telefona?

    1. Pērkam vienalga kādu modeli

    2. Liekam zem asfalta ruļļa

    3. Mums sanācis izcili plāns telefons!

    😀 😀 😀

    #176117
    Creep
    Participant

    botaa bija par tiem staipiigajiem telefoniem… varbuut ar taadu varees ko taadu dariib bet nu katraa zinaa parastaa gadiijumaa vinsh vai nu neies vai nu nebuus nekas izmeeros mainiijies 😀

    #176118
    karass
    Participant

    Samsung U100 plānakais pasaulē 5,9 milimetri

    [img]https://www.theurbanwire.com/stories/images/stories/wiredlife/samsung_5.9b.jpg[/img]

    #176119
    taure
    Participant

    Nu ja tu tā vēlies. Iesaku tev PLÄ€NU telefonu.

    #176120
    Creep
    Participant

    karass toch dikti plaans un veelpietam pa 95ls dabonams :):

    https://www2.220.lv/product?p=26097&lang=LV&ccy=LVL&host=220&ob=name

    #176121
    marr
    Participant

    Jonis wrote:

    Sid wrote:

    Joni, pamato, kāpēc SE sux?


    Ja es te varētu tā paņemt un mierīgi tepat vienā postā pamatot (uzraxtīt) kāpēc SE sux tad tas nebūtu pietiekams pamatojums tāpat, lai es tos tā nodirstu.

    Un tāpat, esmu jau 10x iem reižu daudz kur rakstījis (kaut vai Datuvē var pameklēt k-kur tur) KÄ€PĒC sux (pēdējā laikā gan to nedaru, jo nav jēgas: tie kas to nesaprot, tāpat to neapjēgs, un tie kas zin kas ir vērtība , tiem neko nevaig skaidrot, vienīgi ir tādi, kuri par tām lietām neko nezin, nav interisējušies, tos ir vieglāk ”apgaismot”). Ko esmu secinājis, tie, kuri daudz ko saprot no telefoniem un citām tehnoloģijām, tā teikt nopietni vīri (gudri) izvēlas Nokia (tiesa viņi arī nenodirš SE, jo tas būtu nedaudz bērnišķigi (bet man tas rada gandarījumu, un neciešu citu stulbumu) [punkts]

    es ļoti labprāt arī uzzinātu Tavu viedokli par to, kāpēc sux! var arī īsi un cilvēkiem saprotamā valodā pateikt, neticu, ka tas ir tik dziļi tehniski sarežģīts pamatojums, lai to tik sarežģīti būtu uzrakstīt. Ar teikumu, ka citur jau esi rakstījis, manuprāt, šeit galīgi nepietiek, jo man, piemēram, nav ne mazākās nojausmas kur un ko esi rakstījis… ja reiz tik ļoti slinkums rakstīt, vismaz linku uz saviem iepriekšējiem izteikumiem vari iedot?

    p.s. cik nu pašam telefoni vienmēr ir bijuši, visas bijušas nokias, tiesa tas ir tikai šobrīd otrais telefons 😀 kaut kā nepiederu tiem, kas telefonus maina reizi gadā…

    #176122
    ventolin
    Participant

    Motorola V8 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā