iesakiet proci Socket FM2

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU iesakiet proci Socket FM2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158109
    migors
    Participant

    Sveiki, vakar uz ātro īpaši nepievēršot uzmanību nopirku ofisam pc

    ar A4-5300 proci. Nu teikšu tāds sūds. Nabags pat nevelk vienkāršas ofisa programmas. it kā jaudas pietiek bet visu laiku aizrijas un kompis visu laiku nedauz iefrīzo. Rams 8 gb tā kā viņā nav problēmas.

    Kādu proci jūs ieteiktu priekš Socket FM2?

    Labi ka dateks nomainīs, tikai izvēle nav liela:

    AMD A-Series FM2, A8-5600K (4C, 3.6GHz, 4MB Cache, 100W)

    ?

    Esmu nopircis firmai tik daudz pc un pirmoreizi iekritu ar izvēli.

    #296505
    Peteris Skabarga
    Participant

    Š aubos ka problēma ir procesorā. Tie proči pēc benchmark rezultātiem ir diezgan vienādi, vienīgi A8 procim ir integrēta grafika.

    P.S. Pamēģini HDD notestēt, moš tas frīzo…

    #296506
    migors
    Participant
    #296507
    ruukjis
    Participant

    Interesanti kas tev tie pa testiem?! A4-5300 ir uz pusi švakāks kā A8-5600, turklāt A8 ir lielāks keš, kas atverot visādus dokumentus arī var nospēlēt savu lomu.

    #296508
    Crow
    Participant

    Arī apšaubu, ka problēma ir procī. Frīzošana un kāršanās parasti nozīmē kaut ko citu – tieši HDD, kā minēts. Turklāt nomainot uz 5600K iegūsi vēl divas kŠres, bet ātrums ta no tā nemainās (jebšu, kā smejies, 5300 ir 6.8 GHz, bet 5600 ir 14.4 🙂 )

    Nu bet izvēli jau esi izdarījis, ko tad nu vairs…

    #296509
    migors
    Participant

    Es teikšu ka vaina ir tajā ka nebija laiks iedziļināties Agrāk visu laiku ņēmu Phenom X4 vai x3 un nekad neesmu nožēlojis. Tagad nolaidu lažu. Vaina jau nav dateksā bet tajā procī.

    Jau vakar kad instalēju ar bažām skatijos uz to proci, bet kad palaidu visas ofisa progas kas ikdienā stādās sapratu ka nu ir ziepes. Jo vairāk ka tas dators būs vienam pro menedžerim kurš strādā kā raķete.

    Es dodu 99% ka vaina ir procī un 1% ka mātesplatē. Es pats strādāju uz pc ar Phenom X4 un man pietiek kā PS tā ofisam un visam pārējam, nekad pat neesmu redzējis pilnīgi noslogotu proci.

    Turpretī šis A4-5300 atgādina laikus prims 5-7 gadiem. kad vajadzēja visu optimizēt.

    šodien nomainīs un tad atrakstīšos.

    #296510
    Peteris Skabarga
    Participant

    Salīdzinājums bija domāts starp diviem procesoriem,kurus piedāvāja samainīt. T.i. Pirms raksts tika izlabots bija rakstīta izvēle starp diviem pročiem.

    #296511
    Faks
    Participant

    pēc ši stāsta spriežu teikt ka vaina var būt ramos 🙂 bija tāds ļauns joks uz am2+ mates plates pēc bios update vis iet normāli 🙂

    #296512
    Wuu
    Participant

    Pilnīgākās muļķības, man draugam portiks ar AMD 1.4Ghz x4 proci. Viņš spēles spēle un par kaut kādu offisu vispār nerunāsim. Par procesora trūkumu var sūdzēties tikai pie video apstrādes un kompilacijas, visiem pārējiem darbiem SSD un muti ciet.

    edit: Kas pa mātesplati? Varu derēt kā ieraudzīšu, apraudošās no smiekliem.

    #296513
    usins
    Participant

    čipsetam nepareizi draiveri. Nu ja office 2013 uz pentium 4 griežas normāli…

    HDD vai čipsets. nekas cits.

    BIOS SATA ir AHCI vai Natvie režīmā?

    Office minimālās prasībās CPU vispār iz ar 1GHz un Win 8 ar tikai 1.2 GHz

    Vienkārši meistaram līkas rokas. Tas ir 99% tik nezinu kurš tur instalēja, dateks vai pats vai baba toņa…

    #296514
    Crow
    Participant

    Plate Asrock FM2A55M-VG3. Smieties īsti nav par ko, jo kompīšī ~250 naudiņu cenā (ierēķinot “Intel nodokli”) ar tādām pašām vislētākajām “dibenklintīm” griežas perfekti.

    Nule varu apgalvot, ka Office 2010 arī uz man te vienas vecas S478 Selerijas griežas daudzmaz normāli, tāpēc patiesi… kaut kas tur vienkārši ir neriktīgi un tas nav procesors.

    #296515
    migors
    Participant

    Pc es intallēju jau gadiem, pec vienas manieres un nekad problēmas nav bijušas, Draiverus paņēmu orģinālos no ražotāja mājaslapas.

    Š im pc uzliku office 2013 un w7. Testam pieslēdzu savu gmail kontu pie outlooka. Palaidu outlook, dropbox, exeli, wordu un chromē atvēru kādus 5 tabus ar google drive spreadsheet dokumentiem. Ieslēdzu interneta radio uz mp+ Avast. Nu kā parasti birojā strādā menedžeri. Blin birojā jau stāv tādi 20+ pc un visi strādā normāli. Vienīgi šim ir viarāk rams.

    Es nebūtu uzreiz pamanijis bet man jau pēc windas installācijas kad liku Avast pc sāka aizdomīgi bremzēt. Procis uz 100%. Tad arī sāku pārbaudīt kā uzvedās.

    Nu kāda starpība, proci pirmdien nomainīs un tad redzēs. Ja kārsies tā pat tad vai nu man līkas rokas vai kāda cita vaina 🙂

    #296516
    usins
    Participant

    Vienkārši tik jaudīgs CPU nevar būt pie vainas…. Viens variants- rūpnīcas brāķis, bet pagaidām nav bijusi pieredze ar tādiem…

    #296517
    migors
    Participant

    Nomainja proci un šī problēma pazuda. Tagad klausoties mūziku uzleca zilais ekrāns :)? neuzspēju noķert. Tagad atkal viss ok. Mož mātesplate ?

    #296518
    Anonīms
    Neaktīvs

    CPU benčmarkot ar Ms Office = spēks, hell yaeh !

    #296519
    Crow
    Participant
    #296520
    migors
    Participant

    Nezinu kas tas bija, uzliku MP mūziku kamēr ar sievu čubinājos un divas reizes uzleca. Izjauca visu vakara idili 🙂 Tgad ieslēdzu lai saglabā BSOD un palaidu stresa testu un blin viss strādā normāli. Tempereatūras ir ok. kaut kāds murgs?!

    #296521
    nevertell
    Participant

    Nu tu stāsti, ka jau gadiem čakarējies ar instalēšanu.

    Nav drīzāk gļukains disks. CPU problēma tā nav. Vai arī līki draiveri.

    #296522
    Crow
    Participant

    Derētu gan noskaidrot, ko tie zilie teica… bet tāds nu ir swap atslēgšanas varbūt vienīgais mīnuss – minidump nesaglabājas. Event Viewerī gan noteikti ir vismaz kods.

    #296523
    migors
    Participant

    Te ir abi:

    Event filter with query “SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA “Win32_Processor” AND TargetInstance.LoadPercentage > 99″ could not be reactivated in namespace “//./root/CIMV2” because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

    Event filter with query “SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA “Win32_Processor” AND TargetInstance.LoadPercentage > 99″ could not be reactivated in namespace “//./root/CIMV2” because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

    swapu ieslēdzu. Nu nezinu kas vēl varētu būt par vainu.

    Palasijos forumos izskatās ka tas var būt saistīts ar to ka proci mainija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā