"Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Igaunijā pieņemts likums ļauj reģistrēt viendzimuma pāru attiecības" – viedokļi?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #311570
    Ralfie
    Participant

    Homoseksuālisms ir sens kā zeme.. tas, ka indivīdi likumdošanu grib piekārtot savām vēlmēm, dabīgi.. Svarīgākais ir, lai tas darbotos sabiedrības labā.

    #311571
    Nelabojams
    Participant

    Var iegooglēt par tēmu “Overtona logs” un daudz kas paliks skaidrāks. Tas neattiecas uz homīšiem vien, tas ir vispārīgs polittehnoloģijas princips, kā mazākums uzspiež savu gribu vairākumam.

    #311572
    nevertell
    Participant
    #311573
    Nelabojams
    Participant

    Vankšķis ar kapuci galvā… sevi pasniedzi? Izskatās, ka esi apstrādāts pēc pilnas programmas pēc Overtona loga principa.

    #311574
    nevertell
    Participant

    Man patīk tas, cik daudz jūs esat gatavi darīt, lai validētu savu aprobežotību.

    #311575
    Nelabojams
    Participant

    Mjā, rādās, esi pamatīgi, “cieti” nozombēts. Saukt citus par aprobežotiem ir palicis tavs vienīgais arguments. Citu tev nav, kamēr man ir.

    #311576
    Participant

    Diez Overtona logus izmantoja, kad cilvēce atļāva sievietei runāt, izglītoties un, nedod Dievs, balsot? Ar šo tavu polittehnoloģijas principu var attaisnot jebkādu progresa noraidīšanu, ne?

    #311577
    Participant

    Manuprāt, anti-homoseksuālisti izceļ vārdu “ānuss”, pie tam, katrā diskusiju reizē.

    Quote:

    netaisiet no tā reklāmu un nemēģiniet to uzspiest kā normu


    Reklāma būtu – “Esi homoseksuāls cilvēks, tas ir stilīgi un labi!”, taču šajā mirklī šī “reklāma” ir tādā veidā “reklamēta” kā “Ja vīrs tevi sit – sūdzies!” vai arī “Saudzēsim bērnus no vardarbīas ģimenē!”, tikai pretreakcija homoseksuālisma gadījumā ir daudz grandiozāka.

    Normas netiek uzspiestas, nekas netiek uzspiests, tavu dzīvi nekas nemainīs. Cīņa un diskusijas notiek par to, vai divi homoseksuāļi var dzīvot tieši tā, kā tu. Un neiedziļināsimies viņu dzimumorgānu nesaderībā, lūdzu. Tas kā arguments, lai šie cilvēki nevarētu veidot ģimeni ir galīgi nevietā. Nesaprotu, kā divas mīlošas sievietes bērnunama bērnu var izaudzināt absurdi un sliktāk kā bērnu nama “audzinātājas”, kurām mazās algas dēļ viss ir pie kājas.

    #311578
    Jaunzems
    Participant

    OK, klāj vaļā savu plašo argumentu arsenālu! Kādēļ tu neatbalsti viendzimuma attiecības?

    #311579
    nevertell
    Participant

    Tieši tā, man trūkst iemeslu diskriminēt cilvēkus, kas ir tieši tādi paši kā es.

    Maznozīmīgas atšķirības es vērā neņemu.

    Cilvēku definē tā izvēles, seksuālā orientācija nav izvēle. Un vispār, termins ‘seksuālā orientācija’ ir diezgan neprecīzs, jo homīši nedupsē citus homīšus tāpēc vien, ka viņiem patīk dupsēšana/dupsācija.

    #311580
    nevertell
    Participant

    Overtona logi ta logi, kā tie attaisno diskrimināciju un kretīnismu ?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā