Ikariam administrācija likvidē aliansi!

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Ikariam administrācija likvidē aliansi!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 41 līdz 48 (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197363
    dzhonsons
    Participant
    #197364
    dzhonsons
    Participant

    Un napik iepriekšējo postu nevaru palabot?

    #197365
    dzhonsons
    Participant

    Ķipa edit: izgāzos tomēr 🙂 devill jau urakstīja noteikumu..

    #197366
    WerNeo
    Participant

    ÄŒaļi… TÄ€ IR TIKAI SPĒLE!!! Jeb nē?

    #197367
    dzhonsons
    Participant

    Ir, ir..

    Bet tomēr, ja cilvēks spēlē pavadījis daudz laika un/vai maksājis par to, tad kāpēc gan neizpaust savu nostāju?

    #197368
    Wallaby
    Participant

    Maris77, ieteiktu uzrakstīt Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Strasse 8, 76131 Karlsruhe, un paskaidrot situāciju. Ä€rzemniekiem ļotiu nepatīk, ja viņu proktus izmanto personīgo ambīciju apmierināšanai. It sevišķi bans par šo topiku – šeit ir iemesls iesaistīt Latvijas tiesībsargājošās instances.

    #197369
    msh
    Participant

    Maris77 wrote:

    Nav ko teikt par šo topiku es ikariam dabuju banu

    11.05.2009 – 14.05.2009

    maris77 smags insults (skywalker)

    skywalker tā arī man nespēja paskaidrot kur un kad es esmu viņu apmelojis vai apvainojis, bet tāpat lika atsaukt šo topiku. Tā kā es nekur neesmu samelojis, bet tikai uzrakstiju savas domas un novērojumus spēlējot šo spēli jau gandrīz gadu , neko atsaukt netaisos, par ko arī mani sodija.


    Vispār insults ir asinsizplūdums smadzenēs, šajā gadījumā nav vienīgi skaidrs, kuram 😀 😀

    #197370
    msh
    Participant

    devill wrote:

    nu man nav tiesību atbildēt uz tadu jautājumumazliet piekrītu tev vēlāk tev PM uzrakstīsu.bet tiešam mēs pildam tikai to noteikumus kas rakstīti mums viņi nav jāfilozofē. un pie tam viens pants izsaka visas tavas aizdomas

    Komanda patur tiesības mainīt noteikumus, ja uzskata to par nepieciešamu. Forumu izmantošana ir privilēģija, nevis tiesības. Administratoriem ir tiesības rīkoties tā, kā pēc viņu domām, ir labāk forumam, tas ietver sevī arīlietotāju bloķešanu.

    un pats pēdējais tik līzd kāds ieraudzīs ka te ir rakstits par forumu tā darbojas šis likums

    2.21 Publiska spēles komandas darbību apspriešana, komandas aizvainošana aizliegta. noteikuma pārkāpšana – mūžīgs bans forumā.


    Droši. Man kā reiz liekas ka mans patreizējais paraksts šeit ir novecojis – to varētu nedaudz izmainīt 🙂

    Starp citu, tu zini kāpēc tie noteikumi ir tādi, kādi tie ir[nu tie, kurus tu piesauc]? Jo tos ir izstrādājuši vācieši ārkārtējiem gadījumiem, latvijā diemžēl ir tāda ārkārtēja ikdiena 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 41 līdz 48 (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā