innerHTML un Ēzelis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149675
    Andress
    Participant

    Situācija šada: ir lapa lapa.php, ir lapa apstrade.php un ir j-skripts skripts.js. atverot lapa.php redzama forma ar labu kaudzīti select boksu, onChange eventam piekabināta funkcija no skripts.js, kura ar AJAX izsauc apstrade.php un ar get vars padod šai info, kādus selecta opšenus vajag atdot (arī to ir daudz). Tad nu skripts.js ņem un innerHTML ceļā ievieto atgrieztosiekš nepieciešamajiem select boxiem. Itkā stulba struktura, bet ir viens bet – optioni un values dinamiski mainās, tā kā nakas grekot un caur xml req prasīt optus no php skripta un ievietot pa taisno html ar visprastāko innerHTML. Bet ir viens bet- uz visiem pārlūkiem tas darbojas, bet uz Ēzeļa ne 😀 Izrādās Ēzelim bags, kas neļauj ar innerHTML ievietot datus formās (cik sapratu, tieši select boxos). Tā kā neesmu JS un tamlīdzīgu client side draņķu pārzinātājs, jautāju Jums, varbūt kādam ir gadijies saskarties un ir zināms, kā to elementari atrisināt, lieki negruzot pārlūku ar kaudzi skriptu? 😉

    Īstenībā pirmo reizi saskaros ar tādu problemu, ka uz visiem iet bet ēzelītis tikai auzās….

    #212995
    Mr.Death
    Participant

    kas pie velna ir eezelis? o.0 tu dziivniekam JS taisies iebarot?? :>

    #212996
    Andress
    Participant

    InternetaĒzelis AKA InternetExplorer

    #212997
    Mad182
    Participant

    Neko nezinu par šo bugu un kā to parasti labo, bet ja nevienam nav gudrākas idejas, tad mož var šādi izlīdzēties: https://s.exs.lv/hardcore/innerhtml.html

    Otram variantam it kā vajadzētu strādāt. Tiek pārrakstīts viss selekts ne tikai option’i.

    #212998
    drono
    Participant

    No šī arī varbūt kaut kas noder – https://www.mredkj.com/tutorials/tutorial005.html

    #212999
    grisha
    Participant

    Quote:

    Kā jums, deviem patīk Ēzelis?

    Labi ka beigaas tika paskaidrots, kas ir eezelis. Kas ir deviem?

    Man ir ceturtais variants: Man taada nav, neko nezinu.

    #213000
    Andress
    Participant

    grisha wrote:

    Quote:

    Kā jums, deviem patīk Ēzelis?

    Labi ka beigaas tika paskaidrots, kas ir eezelis. Kas ir deviem?

    Man ir ceturtais variants: Man taada nav, neko nezinu.

    Tas nav īpaši gudri… Vēl joprojām reāli ne pēc kautkādiem saspēlētiem datiem 70% interenta lietotaju izmanto IE

    #213001
    usver
    Participant

    https://www.mredkj.com/tutorials/tutorial005.html

    var selekts = document.getElementById(‘selekts’);

    var opt0 = new Option(” defaultais “,0)

    var opt1 = new Option(“Pirmais”,1)

    var opt2 = new Option(“Otrais”,2)

    // write them

    selekts.options[0] = opt0;

    selekts.options[1] = opt1;

    selekts.options[2] = opt2;

    #213002
    Andress
    Participant

    Lieta jau tāda ka tā jau protams varētu, bet apr cik tie opti ir dinamiski un tiek ieguti no cita faila ar xml obj tad šis nu gluži nederēs

    #213003
    usver
    Participant

    elementāri – laiks iepazīties ar iterācijām! 😉

    ja kaut kas ir jānodod, tas JSON rulez.

    #213004
    Andress
    Participant

    Mad variants laikam bus vis sakarigakais, tikai japielago mazliet 😉 Bet princips der 😉 Pateicos.

    Usver “lieki negruzot parluku” es domaju… Ja es gribetu lai man meklēšanas rezultati paraditos pēc 5-10 sec ne momenta, tad noteikti vērstos pēc JSON 😉

    #213005
    Foxsk8
    Participant

    Nez, tur jau Jqyery visu varēji sen mierīgi atrisināt, protams, ja nav zināšanu, nav rezultāta 🙂

    #213006
    Andress
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nez, tur jau Jqyery visu varēji sen mierīgi atrisināt, protams, ja nav zināšanu, nav rezultāta 🙂

    Tu taču zini, ka man patīk pa laikam (lasīt- vienmēr, ja ir fiziski iespejams) visu darīt pašam, neizmantojot frameworkus ja to tik tiešām nav nepieciešams darīt 😉 un ar JQ vienalga to neizdarisi, tada doma jau tika apsverta, par cik jau tiek izmantots jq min libs 😉

    Lab, darbošos ar select revrite 😉 Paldies Mad

    #213007
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Nu nesaki viss 🙂 Protams es ar neesmu nekāds JS guru, bet nu ja es to visu tavu rakstīto esmu sapratis pareizi, tad to mierīgi var izdarīt. 🙂 Bet ja jau tev risinājums ir rokā, vēlu veiksmi 🙂

    Man ir bijis tā, nedēļu domā – 5 min ko saveidot 🙂

    #213008
    usver
    Participant

    Andress: nestāsti muļķības par JSON lēnumu. Dzīvs, strādājošs piemērs:

    https://paste.php.lv/fe372c51f12fb99357ebd552ecff85bb?lang=html4strict

    Strādā uz FF, IE8, Opera utml pārlūkiem.

    #213009
    Foxsk8
    Participant

    Code:

    #213010
    grisha
    Participant

    Andress wrote:

    grisha wrote:

    Quote:

    Kā jums, deviem patīk Ēzelis?

    Labi ka beigaas tika paskaidrots, kas ir eezelis. Kas ir deviem?

    Man ir ceturtais variants: Man taada nav, neko nezinu.

    Tas nav īpaši gudri… Vēl joprojām reāli ne pēc kautkādiem saspēlētiem datiem 70% interenta lietotaju izmanto IE

    Nu un? (Piedod Samuraj par rupjiibaam, kuras buus turpinaajumaa). Deelj taadiem idiotiem kaa Tu, Andress, veel arii tas monopolists microsoft eksistee. Nav IE pasaules naba Nav. Sen to gljukaino dabas briinumu vajadzeeja aizmirst.

    P.S. tik daudz saspamoji ka pat veelarvien nespeej salabot cilveeciski savu topiku. Atkaartojos, kas pie joda ir deviem?

    #213011
    Andress
    Participant

    grisha wrote:


    Deelj taadiem idiotiem kaa Tu, Andress, veel arii tas monopolists microsoft eksistee. Nav IE pasaules naba Nav. Sen to gljukaino dabas briinumu vajadzeeja aizmirst.

    Ä€ un ķip man tagad dēļ tāda idiota kā tu būtu vajadzīgs aizmirst par tiem 50-70% IE lietotāju, potenciālo klientu un turpināt dzivot tā itkā nekas nav bijis? Nejau es vainīgs, ka tu tik gudrs būdams vēl joprojām neesi nodibinājis kustību “pret-IE” un iemācijis vismaz vairāk kā 30% no tiem puspasaules i-neta lietotājiem lietot kautko citu 😉 Un neba izstrādatājs vainīgs pie tā, ka klients prasa pēc saderības ar visiem pārlūkiem…

    Usver tu garantē ka pie 50-100 optiem uz lēna pc ar lēnu IE lapa apstrādes laikā neuzkārsies? Tas pats arī foxa gadijumā… Lab, Mad varinats still paliek vislabākais, paņemt, pārrakstīt visu selectu 😉

    Dev = (short.) Developer, also web-developer or programmer. Cmoon…

    #213012
    Evers
    Participant

    Ieliec webā kautko tādu: “Recomended to view in Firefox” , zem kā slēpjas download links

    #213013
    usver
    Participant

    Andress wrote:


    Usver tu garantē ka pie 50-100 optiem uz lēna pc ar lēnu IE lapa apstrādes laikā neuzkārsies? Tas pats arī foxa gadijumā…

    Andress: vai Tu taisi lietas, lai pazīmētos, kāds programmētājs esi vai arī lai tās uztaisītu un strādātu? Protams, ka neuzkārsies – 1KB stringa apstrāde iekš JS prasa .. cik – papildus 10KB atmiņas? šausmas 😉 😉

    nerausties, 10min programmēšanas darbu uz sava rēķina Tu drīksti vilkt garumā, cik vien ilgi vēlies, kamēr esi ārpus ofisa 😉 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā