innerHTML un Ēzelis

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213014
    Andress
    Participant

    usver wrote:


    Andress: vai Tu taisi lietas, lai pazīmētos, kāds programmētājs esi vai arī lai tās uztaisītu un strādātu? Protams, ka neuzkārsies – 1KB stringa apstrāde iekš JS prasa .. cik – papildus 10KB atmiņas? šausmas 😉 😉

    nerausties, 10min programmēšanas darbu uz sava rēķina Tu drīksti vilkt garumā, cik vien ilgi vēlies, kamēr esi ārpus ofisa 😉 😉

    Nu neesmu es JS specs, kā jau teicu, client-side ir mana vājākā puse 😉 Tapēc arī jautaju. 😉 Viss kas man nepieciešams ir lai viss pat uz draņķīga lēna pārbāzta browsera darbotos apskaužamā ātrumā un bez jebkadas aiztures 😉 U nevaru vilkt, esmu apts ieinteresets to pabeigt un nevilkt garumā 😀

    Evers +1 ; ja vien tas atrisinatu visas problemas 😀 😀 P.S esmu Opera fans 😉

    #213015
    Andress
    Participant

    [img]https://supermarkethq.com/pictures/0003/2546/medalla_oro_copia.jpg[/img]

    Mad zelta medaļa, works like a charm un bez liekiem rāmjiem un čakara 😉

    Edit: beigās izdarijos šitā apmēram-

    Code:

    document.getElementById(’container-1’).innerHTML = ‘‘;

    😉 Un jūs te man, jQuery, JSON… Heh…

    #213016
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Paskaties uz sevi, vai ta nav stulbi prasīt help, un pēc tam nolikt tos, kas tev saka variantus? Vienkārši liekas, ka vai nu nesaki neko, vai nu jāuzkodē tavā vietā.

    P.S. Iemetu tev arī kodu bez nekādiem jquery, plus tu pats minēji, ka tev libs jau stāv, tad, tur vispār nekādu problēmu nebūtu bijis.

    Bet nu lai jau paliek, prieks ka strādā un esi atradis to ko vajag.

    Minēšu, tev to vajadzēja priekš kaut kāda e-šopa?

    #213017
    Andress
    Participant

    Fox es jau nenolieku . Kur tu te tieši redzi nolikšanu? Varu palūgt komentāru? Es izceļu noderīgākās atbildes autoru un pārējiem dodu stimulu domat pašiem bez tūļu iekļaušanas . Nu jā, var teikt kautkam līdzigam, kā ē-šops 😉 Un otrkārt, kādus gan varantus jūs tur piedāvājat? . Masīvus tur kautkādus, splitus, lopus . Lai gan man taču tikai SELECT optionus vajadzēja nomainit un viss. . No jau esoša variabļa. . Nu ja gribi paspalvoties, tad salidzini Mad skriptu kautvai viņa linka sourcē un tos ko jūs man iedevāt. . Un tad vēlreiz pārjauta kāpēc Mad padoms arī tiek izmantots. Laikam jau tāpēc ka sastāv 1 rindiņas ? .

    P.S Nejau katrā lapā es to JQ izsaucu, tikai tur kur tas ir nepieciešams. Nav tā, ka kontaktu lapā jau zin headerī tiek iekliegti jau visi n-tie skripti un vel sazin kas . Ak jā, un darbs jau man ir labi pasen 😀

    #213018
    Foxsk8
    Participant

    Es jau augstāk minēju, ka, ja es esmu domu sapratis pareizi, laikam jau nebiju. Viss ok. 🙂 Laikam nebija garīgais, ka rakstīju to postu. 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā