ir atgriezies fano.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma ir atgriezies fano.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150115
    vardiite
    Participant

    Fano Bittorrent Trakeris ir atsācis savu darbību, laipni lūgti vecajā adresē https://fano.lv visi vecie profili ir saglabāti.

    #220106
    _Mo3_
    Participant

    nu tas jau te kādu laiku atpakaļ tika apziņots 🙂

    #220107
    Kon
    Participant
    #220108
    _Mo3_
    Participant

    nu tik rupji varbūt nevajadzēja 🙂

    #220109
    WerNeo
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    nu tik rupji varbūt nevajadzēja 🙂

    Nesatraucies.. Viņš par sevi. 🙂

    #220110
    RicoPico
    Participant

    Niideejam vienkārši nav savādāka veida kā izpausties. Lūk arī gānās uz visām pusēm. 🙂

    Par tēmu- Fano administrācijai vajadzētu iztīrīt lietotāju listi, un dzēst liekos kontus, lai varētu reģistrēties tie, kuri to patiešām vēlas. Savādāk uz šo brīdi statistika rāda, ka lietotāju limits ir sasniegts, un reģistrēšanās ir tikai ar ielūgumiem. Bet ielūgumi maksā punktus, kurus tikpat labi varētu apmainīt pret upload GB, lai celtu ratio.

    #220111
    Aldis
    Participant

    Mjā, varēja patīrīt tos lietotājus, jo nu tagad sēžu bez šī trakera! 😀 Iespējams bij man tur accaunts, bet kas lai to seno vēsturi atceras! 🙂 Manis pēc dzēšiet neaktīvos accauntus, un ļaujiet piereģistrēties jauniem, paši redzēsiet ka arī tā lieta ātrāk iekustas! 🙂

    #220112
    Maris77
    Participant

    Reģistrācija būs tikai ar ielūgumiem, tā ka nav ko demagoģiju dzīt. Priecājaties, ka nav par maksu kā pie olgalvjiem. Ja esi labs notepad lietotājs, es ielūgumu iedošu. Ja ne pārāk, tad arī fano tāds pats āksts būsi un ielūgumu tāpēc neredzēt. 🙂

    #220113
    elvisburdajs
    Participant

    Mans vecais konts vēl strādā.. 🙂 Izmantojis gan esmu ļoti reti.

    #220114
    shadowmen
    Participant

    paldies par info…

    #220115
    Maris77
    Participant

    Ceru visi jau zin?

    #220116
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #220117
    Maris77
    Participant

    Mopsis wrote:

    Atmetat lūdzu ielūgumu uz [email protected]

    Nosūtīts.

    #220118
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #220119
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #220120
    WerNeo
    Participant

    Tev informātikā jāliek būtu 2!

    #220121
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #220122
    gojinx
    Participant

    Vai kads nevaretu atsutit fano.lv ielugumu uz [email protected]? Paldies!!!!!!

    #220123
    caks2
    Participant

    atsutiet kāds lūdzu ielūgumu fano.lv uz [email protected] ?Paldies :)))

    #220124
    BERILS
    Participant

    ja driikst paluugt ielugumu uz fano? atdoshu bonusa punktus ar laiku 🙂

    [email protected]

    paldies 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā