Irek.lv: WEB lapu hostings

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Irek.lv: WEB lapu hostings

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #184686
    Wuu
    Participant

    azazul wrote:

    whatever , lieto ko gribi, bet nereklamē to sūdu citiem.


    Ko arī prasījās pierādīt…

    Tiko ierēcu! :: Jauni tarifu plāni: Avene, Zemene, Mellene

    #184687
    samurajs
    Participant

    Fox: par USA serveriem man jau drūmas atmiņas no pirmatnējiem Notepad laikiem; protams, ciest iznāca man – atjaunot veselu baru rakstu. Jā – kādam paplukušam bloģelim, kur parādās 1-2 raksti mēnesi un 3 unikālie dienā -šis varētu derēt.

    Par no.lv hostingu: katra prece/pakalpojums maksā tik, cik tam jāmaksā. Ja kāds kaut ko dod vēl lētāk par sviestmaizi, tad tas fakts vien aizdomīgs. Pat tad ja vēsturiskos sūdus tam džekam neņem vērā.

    #184688
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, nejauc divas dažādas lietas, par to, kur notepads sākumā hostējās, jo tad vēl nebija pat doma ņemt Lielo serveri ārzemēs + tas serverss nemaz nepieder man un par viņu nemaksāju, tikai palīdzu ar klientiem.

    Kā jau es minēju, kas grib, lai ņem, kas negrib, lai neņem.

    Vienkārši kaste mums tur stāv ar 700 GB, reāli vieta palik pāri, tāpēc arī nolēmām citiem dod iespēju piehostēties uz mūsu kastes. Galveno kārt šis viss izveidojās tikai tāpēc, lai pašiem nebūtu citur jākostē visādi projekti, būtu lielisks testa poligons un tā arī beigās vienam konts, otram konts, izveidojām arī mājas lapu, bet tagad nedaudz process apstājies pie papīriem.

    #184689
    deivs001
    Participant

    azazul wrote:


    P.S. pašķirstīju https://web.archive.org/web/*/https://hackers.lv , un man radās sajūta, ka kādreiz internetā cilvēki bija gudrāki :/

    Š is izskaidrojams ar to, ka kādreiz visiem nebija pieejams patstāvīgs interneta pieslēgums vai arī, ja bija, tad par tas bija dārgs prieks. Tagad tikpat kā katrs otrais pirmklasnieks var apgalvot, ka viņam mājās ir dators ar interneta pieslēgumu.

    #184690
    Loading
    Participant

    azazul, lūk, tavs pamatojums mani apmierināja 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā