Izveido pats savu Google Street View

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Izveido pats savu Google Street View

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #308306
    migors
    Participant

    Jā mani calrecorderis ir izglābis vairrākārt. Klients pa telefonu pasūta koka logus baltā krāsā. Pēc mēneša atvedam un šis saka ka pasūtijis brūnus, bļaustās lamājās, prasa atpakaļ naudu 🙂

    Ok, atveru appu un atskaņoju sarunu. Mute ciet 🙂

    Un tā ir bijis dažādās sfērās daudzreiz. Viens kolēģis ar lielu muti pina intrigas un kad es sanāksmē atskaņoju viņa sarunas tad izgāzās kā divplāksnis virs parīzes. Silti iesaku izmantot.

    #308307
    Participant

    Par sarunas ierakstīšanu nav jābrīdina?

    #308308
    RicoPico
    Participant

    Vispār jā- ir kāds likuma zinātājs? Kā pareizi/likumiski ir jāorganizē zvana ierakstīšana?

    Vai kādam ir tiesības celt prasību tiesā par to, ka ir ticis ierakstīts? Ja jā- kam un kādos apstākļos ir šādas tiesības? Kas draud par nesaskaņotu sarunas ierakstīšanu?

    Izklausās jau nu absurdi. Sak- gribu un ierakstu- kas kādam daļas ko daru demokrātiskā valstī?! Bet pieļauju, ka Latvijas likumdošanā tomēr ir aprakstīts kāds aizsargmehānisms, kas skar audiovizuālās informācijas dokumentāciju.

    #308309
    ruukjis
    Participant

    Ir likumīgi ierakstīt savas sarunas. Patiesībā tu pat šīs sarunas vari izmantot tiesā kā pierādījumu, protams, cits jautājums cik nopietni tiesneši uz tādu pierādījumu skatīsies…

    Amerikā ir aizliegts ierakstīt sarunas bez otra cilvēka piekrišanas.

    #308310
    migors
    Participant

    Jā LV ir atļauts, citur ārzemēs ir jāskatās vietējā likumdošana.

    #308311
    migors
    Participant

    Es lietoju CAF, iepriekš lietoju alsu bet bija visādas problēmas. Tas tiešām ir ierocis 🙂

    #308312
    migors
    Participant

    Ja kas tad man otra puse ir labāk dzirdama. Paspēlējies ar iestatijumiem. Es rakstu wav formātā.

    #308313
    Participant

    Es jautāju tāpēc, ka daudzi Latvijas uzņēmumi parasti brīdina, ka sarunas tiks ierakstītas.

    #308314
    Aldis
    Participant

    Izejot no offtopika.

    Principā savu Google Street View var veidot pat tiem kam nav Android. 🙂

    Lūk – izveidoju bildi ko pagājušo gad testējot nobildēju caur iOS! Galvenais lai būtu sfēriskā bilde – vēlams ar kordinātēm. Tādu var nofotografēt kaut vai ar Microsoft Photosynth aplikāciju, ar to tad arī šī bilde uzņemta. Kvalitāte jau nekāda, tikai tīri testiņš.

    Mans veikumiņš šeit:

    https://ej.uz/wtse

    #308315
    migors
    Participant

    Ricopico kad uzliki to slimcat tev rotos nepazuda? Es arī uzliku, un man patīk jo ir daudz stabīlāks par cm 11, bet ir viarākas problēmas.

    1. Pazuda root.

    2. Pārāk mazas ikonas. Es ar saviem resnajiem pirkstiem nevaru neko normāli uzrasktīt uz klavas.

    #308316
    RicoPico
    Participant

    Ar to Root ir tā, ka viņš ir jāeneiblo pie DEV settingiem… Bet es to, protams, pamanīju tikai pēc tam un norūtojos pa jaunu caur CWM. Tagad man ir ķekis pie Disable Root, bet Root tiesības ir. 😀 Bet SuperSU gan pašam jāinstalē no marketa.

    Mazas ikoniņas ir, jā, bet sāku jau pierast un patīk vairāk par resnajām ikonām- vairāk informācijas salien ekrānā. Resnumu var regulēt mainot Display pixel Density. Kaut kur settingos manīju…

    #308317
    migors
    Participant

    Es esmu iespējojis root tiesības iestatijumos, bet tā pat nekā. Nav un viss 🙁

    #308318
    RicoPico
    Participant

    Dīvaini. Nu ta noflašo sev Root tiesības caur CWM- tāpat kā es to izdarīju.

    Displeja tvīkošanai pamēģini Xposed Framework + GravityBox[KK] Module. Tur bez Roota neiztikt.. Nupat paskatijos- tur nav iespējas mainīt Pixeļu blīvumu (lai cik absurdi tas neizklausītos- tā šo tvīku sauc).

    #308319
    migors
    Participant

    Atrisināju abas problēmas. Lai palielinātu ikonas un fontus uzinstalēju textdroider un root atjaunoju noflešojot jaunāko supersu. Pagaidām viss iet smuki. Palietos nedaudz un tad redzēs kas un kā 🙂

    #308320
    RicoPico
    Participant

    Ja nu gribas to izdarīt Geek-way, tad var bakstīties pa taisno “build.prop” failā ar kādu teksta editoru. Modificējot šī faila saturu var iegūt (un arī sadirst) lieliskus rezultātus. Reku programmele, kura piedāvā ielūkoties šinī failā no sava interfeisa + pieeju kerneļa vērtībām ar iespēju tās modificēt.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.liberty.toolbox

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā