Ja sāksies karš, mums izsniegs tualetes papīru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Ja sāksies karš, mums izsniegs tualetes papīru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161645
    samurajs
    Participant

    Neticat? Mūsu mīļotā valdība tikko pieņēmusi pasaulvēsturiskus Noteikumus “Par iedzīvotāju nodrošināšanu ar pirmās nepieciešamības precēm valsts apdraudējuma gadījumā”. Super! Kad bumba nāks uz galvas, būs ar ko atslaucīties pēc pied*rstajām biksēm!

    https://www.lvportals.lv/visi/preses-relizes/276067-apstiprinati-mk-noteikumi-par-iedzivotaju-nodrosinasanu-ar-pirmas-nepieciesamibas-precem-valsts-apdraudejuma-gadijuma/

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_tua_1.jpg[/img]

    #322228
    dolārzīme
    Participant

    Visvairāk man interesē, likumu pieņem, bet paši nezin no kura ‘budžeta’ ņems naudu ja vajadzēs. 😀 Ķip atkal lai Eiropai varētu pablatoties ka mums ir ‘rīcības plāns’ pieņemts uz papīra ja nu kas notiek.

    Bet realitatē pieņemts ir tas, ka tie pamuļķi pirmie ar rudo reaktīvo privāto Solivitas ļočeni aizlaidīs uz kādu siltu drošu vietiņu un skatīsies kas notiek Latvijā, Euronews ziņās strebjot alkoholiskus kokteiļus un sauļojoties.

    #322229
    Crow
    Participant

    Mnjā. Jebkādam bikšu pied*ršanas cienīgam gadienam ieilgstot medicīna un pirmās palīdzības līdzekļi būs krietni svarīgāk par galda piederumiem. Vēl tur porcelāna tasītes aizmirstas. Nu labi vienīgi, ka dakšiņa arī ir. Kā saka, один удар – четыре дырки.

    Bet pie ziepēm savukārt aizmirsts par striķi.

    #322230
    Aldis
    Participant

    Trauki ir… a vai ta Valstij pastāv kādas pārtikas rezerves nebaltai dienai? 🙂 Ziemā no šķīvja ar gardu muti varēs ēst sniegu.. a ko vasarā? 🙂

    #322231
    dolārzīme
    Participant

    Vai šaj valstij vispār ir kas ‘nebaltai dienai’ ???? Viss tiek iztērēts līdz sauss un katru gadu ento demišu miljonu pārpalikumi tiek sadalīti brangās ziemassvētku prēmijās un taisītas brangas ziemassvētku balles.

    Kamēr Iedzīvotāji knapi velk galvu virs ūdens.

    😉 Iesaku labāk pašam gādāt par kādu bundžiņēdienu rezervi, pmp aptieciņu un ‘traukiem’ jo ja normālā valsts struktūrā no valsts neko nedabūt un nesagaidīt tad ĻOTI Š AUBOS, ka šādā ekstrēmā gadījumā no šīs banānu republikas kādu reālu palīdzību varēs sagaidīt. Uz ‘ES’ palīdzību vienīgais var cerēt, bet ne ‘valsts’ palīdzību!

    #322232
    Crow
    Participant

    Quote:

    Iedzīvotāji knapi velk galvu virs ūdens.


    Š o gan apgalvot īpaši svētku sezonā būtu mazliet nekaunīgi. Veikalos nevar pat apgriezties un no otras puses spēt vien plauktus piepildīt. Tā varbūt ir kāda cita tauta, kas tur apgrozās?

    #322233
    Haiduk
    Participant

    Nevaru saprast. Atgādās ar helihopteri vai tanku man tās lietas?! Kad sāksies iepirkšana? Kādi termiņi – kad saņemšu?! Ja neseņemšu laikā vai vispar – varēšu tiesā sūdzēt latviju? 😀 Kā un ar ko sazinaties, lai man piegādā un kādi cilveki to darīs? Viņi saņems algu par to? Viņiem tā alga vajadzēs?

    #322234
    Crow
    Participant

    Ai, nu tas jau tāds savdabīgs memorands par godu Zīgeristam 😀

    #322235
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, tās ir tās 2/3.

    1/3 kas raujās un kautko ražo

    1/3 kas parazitē uz to pirmo trešdaļ.

    Un no tām 2/3 ne1 neredz to atlikušo 1/3 kura dzīvo nabadzīgi. Pat tad kad tās 1/3 pārstāvji ir acupriekšā (piemēram tajās kasēs, veikalos kur iepērkas)

    #322236
    Andron MacBeton
    Participant

    Samūrs, kā vienmēr, vecas ziņas atgādina.

    Bet nu šitādu tēmu ar šejienes lohiem apspriest nau jēgs. Tas pac kas tvnets…

    #322237
    albertino
    Participant

    kaartigi meisteri un profini vienmer labi pelna es ka celtniekmeisters pat nopeln 900eur menesi Riga

    kaartigi IT meisteri firmaas ari sanem labas algas… comahs programmetajs 1400eur uz rokas

    jau redzej ka mes sance stroika

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B5LOSExqjz4[/youtube]

    #322238
    Nelabojams
    Participant

    &^%%, celtniekmeistars ar pirkstu taisītais… būtu pie manis šitā griestu profilus salikuši – izsviestu no mājas un vispār ne centa nemaksātu!

    #322239
    Crow
    Participant

    Parā man vien attīstīt valst, kurā tā nau!

    #322240
    Nelabojams
    Participant

    Piekrītu, izskatās smieklīgi. Taču tā ir regulas prasība, kurai jābūt vietējā likumdošanā. Man kāds reiz skaidroja tieši par konkrēto regulu – neatceros vairs, kas un kā, bet patiesībā tur bija diezgan nopietna loģika iekšā. Banāni mums gandrīz visiem garšo. Smieklīgi ir vienīgi tas, ka jābūt normatīvam, kas attiecas vien max. uz pāris uzņēmējiem valstī – lielajiem importētājiem kādu mums vispār nav (taču nevar izslēgt, ka uzrodas). Tāpēc noteikumi ir ļoti īsi un vispārīgi, satur tikai obligātās daļas un nekādu detalizāciju. Tas pats attiecas uz vēl vienu otru lietu, kas pirmajā acu uzmetienā mums šķiet smieklīga vai pat idiotiska. Tiesa, ja parādās tādas kā, piemēram, normatīvs par drošību kalnu tuneļos, tad gan pašmāju bāleliņi ir aizmirsuši sagatavot pamatojumu, kāpēc mums tāds regulējums nebūtu vajadzīgs.

    Lai gan – kas zina, varbūt veikli džeki taisās rakt tuneli cauri Gaiziņkalnam 😀

    #322241
    dexsters
    Participant

    Absolūti tups plāns un vēl tupāk ir iedomāties iepirkt ,,vielas,,tikai tad kad jau ir sācies karš.Piemēram uz Rīgas nomet ātombumbu un tiek pieņemts lēmums ka nu ir laiks……….

    #322242
    SWC
    Participant

    Ko cepas, tas tak normāls turista komplekts, tādu mājas katram vajadzētu pašam iepirkt nevis diņģet no valsts,

    #322243
    Draxo
    Participant

    Kas tieši tajā sarakstā ir tik pārspīlēts un absolūti nevajadzīgs? Saprotams, ka šejienes speciālisti zina visu un par visiem labāk, tomēr vismaz man sarakstā izskatās pārsvarā tieši pirmās nepieciešamības preces (ko vismaz par tādām uzskata lielākā daļa sabiedrības).

    #322244
    Crow
    Participant

    Kad pienāks moments, tad varbūt tirliņiem atleks. Diemžēl tad dēļ jūsu stulbās rīcības, kur tagad rezko raut to, kas patiešām būs vajadzīgs – pirmā palīdzība, medicīna, dzeramais ūdens un pārtika -, būs krietni vien lielākas problēmas nekā no tiem, kas tās bumbas virsū metīs. Varēsiet savu stulbo “mans pirmais restorāns” komplektu rokās nest un piešķirt kilogramu zobu pastas labākajam sitaminstrumentu ansamblim.

    #322245
    Afrohead
    Participant

    Somiem deva bises ar patronām, mums dod tualetes papīru. Varēsim aizdedzināt un mest uz tankiem.

    #322246
    Draxo
    Participant

    Zinot mūsdienu LV sabiedrības “augsto” intelekta līmeni un saprātu, dot ieročus būtu tas pats, kas pērtiķiem granātas – ātrāk sašaus sev kājas vai dabūs zilu aci no atsitiena nekā trāpīs kādam ienaidniekam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā