Jauns telefons Samurajam – varbūt zināt ko labāku?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Jauns telefons Samurajam – varbūt zināt ko labāku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160905
    samurajs
    Participant

    Tā kā esmu atkal sācis normālu darba dzīvi, šovasar jātiek pie jauna telefona. Nevajag nekādus dārgus vijebonus 400+ ebreju vērtībā; akcents tiek likts uz price/performance.

    Ko es darīšu ar gadžetu? Bez zvaniem un SMS/web saziņas būs interneta pārlūkošana (šeit augstas prasības, nedrīkst būt nekādas bremzes), kādu video paskatīšos, e-grāmatu palasīšu.

    Rūpīgi pārskatot piedāvājumu, paliku pie paveca flagmaņa LG G2 D802, ko ražo joprojām.

    Kāpēc patīk?

    * četri 2,26 GHz Krait 400 kodoli ar 2 GB RAM – vajadzētu pietikt visam

    * Ir 4G, NFC, visi iespējamie Wi-Fi veidi

    * Ļoti kompakts dizains bez maliņām; ar 5,2″ izmēri kā 4,7-collniekiem

    * Jaudīga 3000 mAh baterija

    * Izcils ekrāns

    * Lietojama kamera

    * Cena tikai 233 ebreji

    * Speciālais maciņš QuickWindow ļauj atbildēt zvanu bez maciņa atvēršanas

    * Būs oficiālais Lollipop atjauninājums; var uzlikt jaunāko CyanogenMod

    Kas nepatīk?

    * nav microSD slota. Priekš filmām izeja ir lietot fleškas ar microUSB ligzdu… ierīcei ir OTG atbalsts.

    LG G3 ir par lielu, nevienā kabatā 5,5″ lāpsta nelīdīs. Un nah man tas 4K ekrāns?

    Vai kāds zin ko izdevīgāku?

    #317259
    root
    Participant

    LG G3. Visās kabatās tā lāpsta līdīs un arī 4K noderēs. Noderēs arī microSD, Papildus tam, G3 piedāvā mainīt bateriju.

    #317260
    elvisburdajs
    Participant

    Pievienojos par labu G2. G3 taču īsti nevelk to QHD (nevis 4K :D) izķirtspēju. Man, kā power-userim tas būtu nepieņemami.

    #317261
    Aldis
    Participant

    Nav ne vainas LG trubām, tiešām! Samsung-u pēc LG, it īpaši flagmaņa palietošanas galīgi negribās! 🙂

    #317262
    shady
    Participant

    Es ieteiktu aci uzmest arī Lenovo telefoniem…, piemēram, LENOVO P70.

    Par gaumi jau nestrīdas – LG jau nav ne vainas:)

    #317263
    Lcs006
    Participant

    Apsveicu ar G2 izvēli. Ļoti labs telefons, rekomendējas, pats lietoju pusotru gadu un neprasās neko citu!

    #317264
    usins
    Participant

    G2 tas pats Nexus 5, tikai bez gļukainās skaņas un problemātiskās skaņas, plus vēl nedaudz niknāka bača. G2 ir pareizā izvēle. Pašam Nexus 5 . Nevar sūdzēties, ātrums, tīrība utt. Bet nu G2 ir pabeigtāks Nexus 5, protams nedaudz dārgāks.

    #317265
    quizzical
    Participant

    Price/Performance ziņā iesaku Huawei Acend P7. Visas tās baumas ko par Huawei runā ir baumas. Nav tā kā Samsung, vai Iphone, kur cenas lielāko daļu sastāda zīmols

    #317266
    cesedy
    Participant

    Š…em Nexus 5.

    Ir pieredze, ka LG G2 pēc pāris mēnešiem bildes vairs nefokusē, kaut kameras stikliņam viss kārtībā.

    #317267
    Ralfie
    Participant
    #317268
    Jaunzems
    Participant

    Pats tikko pensijā aizlaidu LG G2. Fenomenāls telefons… kamēr tas darbojas. Super patīk dizains, mazās apmalītes padara telefonu ar lielo ekrānu nemaz tik lielu, un, ak dievs, tā baterija…. Ja pacenšas, var izlobīt pat pāri 7h SOT. Arī ar Lollipop darbojas nevainojami ātri – ir jau iznācis aprīļa beigās.

    Bet… kamēr darbojas. Tur iekšpusē viss ir nenormāli salīmēts, baterija, ekrāns, pat dažas šleifes. Tas ir izdarāms, bet jābūt ķirurgam (un es tāds neesmu 🙂 )

    ROMu izstrāde tam ir diezgan plaša, KitKat laikos bija gan oficiāls AOSPA, gan CM, gan Omni, gan PAC. Tagad var atrast BlissPop, CM12, un daudzas citas variācijas, un rūtot arī nav sarežģīti – izdarāms ar vienkāršu .bat failu caur USB. Obligāti iesaku uzlikt kameras modu, kurš ļauj uzlikt 720@120fps vai 4K@30fps video.

    Bet LG G2 ir stikla lielgabals – ja paveicas, gadās viens no labākajiem 2013. gada tālruņiem, bet, ja nepaveicas, ir problēmas ar didžitaizeri (var būt neaktīvas joslas – video), stiklu nācās mainīt, un tā ir plaša ražotāja problēma, kas gadās zināmai daļai stiklu.)

    Tas vēl aizvien ir mūsdienīgs tālrunis, jo tam ir Snapdragon 800 (kurš zināmās modifikācijās ticis izmantots arī visu 2014. gadu), bet man nav ne jausmas, vai LG turpinās to atbalstīt arī pēc Lollipop.

    Es pats šo tālruni vēlreiz neņemtu (esmu nosolījies tālruņus bez izņemamas baterijas vairs neņemt, it īpaši ar tādu, kura ar spēcīgu līmi pielīmēta pie tālruņa šasijas), bet par šādu cenu nevar teikt nē – jo, galu galā, gandrīz tādā pašā cenu līmenī kā visi šitie Samsungi un Justi.

    Ja gribi kaut ko mūsdienīgāku, un esi gatavs pagaidīt, tad šovasar vai ruden ir jāiznāk nākamajam OnePlus modelim, kurš būs par 400€ (tas varētu arī nozīmēt OnePlus One pricedropu), kā arī Nexus franšīzes atgriešanos LG rokās – iespējams, būs jauns Nexus 5. Praise be to Duarte!

    BTW LG G3 nav 4K ekrāns, bet gan 1440p 🙂

    #317269
    ExDec
    Participant

    Vot par to stiklu un didžitaizeri piekrītu par visiem 100%. Pašam ar Optimus L7 bija tieši tas pats. Sāka atteikties ekrāns un didžitaizeris randomā spaidījās pats no sevis. Par laimi bija garantija vēl telefonam, LMT pat neko nečīkstēja un servisā tās padarīšanas nomainīja.

    #317270
    Aldis
    Participant

    Atradi ar ko salīdzināt, L7 tur problēmas ir ļoti daudz citas. Pamaz RAM, vājš procis, utt…

    #317271
    Aldis
    Participant

    Jaunzem, tu saki ka neņemtu vairāk LG G2? 😀 Vai gadījumā Tu nerunā par to pašu G2, kuru tu vinnēji man blakus stāvot LG Press pasākumā?! 😀 Es gan ņemtu, ja pat taga vinnētu! 😀

    #317272
    Jaunzems
    Participant

    Jap, tas ir tas pats 🙂 Ja pašam būtu jāpērk 2013. gadā, arī ņemtu, bet tagad, 2015. gadā, es vairāk izvēlētos LG G4 vai Moto X…

    #317273
    richijs
    Participant

    vo vo bija tāds, murgs!

    Okey sviestmaize vēl bija ciešama, bet pēc atjauninājuma uz želejas pupu vispār telefons, kāras dēļ tā ka bija maz ram. Piemērs tev ir konts google veikalā, gmail ar to pietika, lai brīvais ram būtu ap 70mb ieslēdzot muziku jau tikai 50mb.

    Līdz ar to bieži vien nepildīja savas pamatfunkcijas zvanīšanu, katru 10 reizi iesala uz melnu ekrānu zvanīšanas laikā palīdz tikai izslēgšana, katru otro reizi tev zvana bet tu nevari pacelt, jo telefonam melns ekrāns jāgaida līdz 5 sekundēm kamēr kaut kas parādās.

    Uzliekot CM ar google app tas pats, bet bez google app palika lietojams pēdējo gadu tā arī viņu nolietoju ar pliku cm bez liekām aplikācijām, vismaz normāli varēja pazvanīt

    Murgs ne telefons nez vai visi 512 mb ram telefoni tādi paši?

    #317274
    iKey
    Participant

    Pašam jau vairāk nekā gadu ir Sony XZ1. arī varu ieteikt.

    Nav pārbāzts ar nejēdzīgām programmām, kuras, cilveks bez IT zināšanām, nevar izravēt. Nebaidas no ūdens, ir MicroSD atbalsts un citas flagmaņiem raksturīgas fīčas.

    Iekš notepad.lv jau bija raksti, par Sony pretīmnākšanu modderu lauciņā. Un runājot par modiem, XZ1 var uzlikt XZ2 un XZ3 ekskluzīvās fīčas + CM atbalsts.

    Nepatīk, ka ir neizņemama baterija un tizli izdomāts ekrāns, ka saplēšanas gadījumā, digitaizers nereaģē virs zemākās plaisas.

    #317275
    ExDec
    Participant

    Nu tas jau ir cita līmeņa telefons, tur pielīdzināt G2 viņu galīgi nevar, tas jau skaidrs kā diena. Tikai fakts, ka LG ekrāna problēmas ir visnotaļ izplatītas.

    Par to kāršanos – nezinu, man šams skrien tīri labi. Problēmas ar iefrīzošanu patiesībā nav, kā te biedrs richijs minēja, bet nu RAM trūkumu just var.

    #317276
    Foxsk8
    Participant

    Galvenais, ko es nākošam telefonam skatīšos, lai kamerai, tas ir vāciņam kameras vieta būtu aizsegta, atsevišķi uztaisīta, nevis kameras stikliņš bez vāciņa. Pēc 3-5 mēnešiem aktīvi dzīvojoties kabatā, viskaut kur, kamera ir nelietojama, gan front, gan back, viss izplūdis, un jāmaina kamera, stikliņš. To esmu novērojis samsung telefoniem. Samungam ir labi dispelji, pats šobrīd staigāju ar S3 mini, ar pusgraustu, sašķīdušu ekrānu, viss strādā, lietot var, laikam no tā vecuma esmu off, ka vajag tur S6, iphones, utt… 🙂 Sievai paņēmu LG L70 par kaut kādiem 100 eiro, nekādi tur 2 gadi, nekādi pieslēgumu, lieto. Ir kamera, nekas nevelkas, spēles iet, facebookā ieiet var, un ir ok. Pats ar domāju tādu ņemt, man nevajag tur qaud cores, mega ramus, utt.. galvenais ir zvani, sms, uztaisīt kādu svarīgu foto, ieiet internetā un retu reizi kādu vienkārši trulu, debīlu, atkarīgu spēli uzspēlēt.

    #317277
    Aldis
    Participant

    Nu es dzīvo uz L9, ar jau vecs, pa kabatām tiek bružāts, kamerai lēca nav nobružājusies… itkā budžetnieks, bet pagaidām pietiek! Vienīgi laikam aķis būs jāpamaina, nu jau sāk turēt knapi diennakti… Vēl testēju, vai tam saistība ar kādu softu, vai tiešām aķis..

    Kā te pieminēja ka ar digitalizeri problēmas, itkā neesmu manījis, reāģē uz pieskārieniem perfekti! 🙂 Kaut gan, tas laikam no lietotāja atkarīgs – kolēģim arī tāds pats, bet bremzē, neiet, utt… ko šams sainstalējis un salicis – nezinu… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā