Jauns telefons Samurajam – varbūt zināt ko labāku?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Jauns telefons Samurajam – varbūt zināt ko labāku?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #317278
    Y
    Participant

    No ko samurajs izdomājis. LG2 ņemt?

    Man ar tieši kā jaunu ievajadzējās, vecais andris dies, sekoju līdzi kādus variantus te apspriežāt. 😀

    #317279
    rizhee
    Participant

    Vienīgais, kas man nepatika G2 bija, ka bieži nedzirdēju, kad pienāk ziņas. Kabatā viņš ir kluss un vibrozvans arī nav spēcīgs, ja salīdzina ar HTC M7, kas zvanot var kādam piesaukt infarktu un vibrozvans kā nenormāls vibrē.

    #317280
    samurajs
    Participant

    Visticamākais būs arī G2. Pirkt relatīvi lētu arī ir pluss: ātrāk tikšu pie jauna 😀

    #317281
    Y
    Participant

    Tas, ka bateriju nevar izņemt bez ķirurģiskas iejaukšanās nerada šaubas par pareizu izvēli?

    https://www.wikihow.com/Remove-the-Battery-from-an-LG-G2

    + ko rizhee saka par skaņas problēmām. Kāpēc neviens iepriekš to neminēja? Līkroča problēma? Papētīju Google, daudz dažādu problēmu un risinājumu, bet jāpaņem pašam rokās, lai redzētu kā tas ir. Jāizčapo uz vietējo bites, lmt veikaliņu.

    Domāju, ka būtu labs, bet, ja sistēma pakarās, reizēm ir vieglāk bateriju out/in.

    Pameklēju specifikāciajs gan G2, G3, paskatījos review, komentarus. Kas tas ir, ka pat pašas LG lapā nav full specifications. Vienviet nekas nav minēts par 4G, citur ir, meh…

    Anyway, telefons baigais. Būtu ieteicams protection case paņemt. Nez, cik palasīju, šķiet, ka es nostāšos par labu G3.

    #317282
    Quagmire
    Participant

    Toties M7 kamera ir tik slikta, ka nekas to nevar atsvērt.

    #317283
    migors
    Participant

    Pats lietoju Lg G3 un esmu laimīgais lietotājs. Plus piepirku circle vāciņus.kamera ļoti laba ar lāzera fokusu. Galvenais ka nebremzē. S3 4 5 visi pēc kāda laika bremzē, tad jārooto un jāliek kāds slimcat roms. Lg tādu problēmu nav. Lg divi ir gandrīz tas pats kas G3 bet aķis tur ilgāk. Iesaku.

    #317284
    usins
    Participant

    ÄŒoms nesen paņēma G3. Monsters un bača ar 3 dienas tur ar ieslēgtu WiFi, pedometru utt. Žiperīgs bez gala. tikai man derdz atbloķēšanas poga, kas aizmugurē. tad jālieto ar oriģināliem vāciņiem.

    #317285
    Jaunzems
    Participant

    Aizmugurējā poga ir ļoti ērtā un loģiskā vietā. Žēl, ka citi ražotāji nav šo ideju pārņēmuši. Tā kā pats LG G2 lietoju Spigen korpusu, nav arī tā, ka aizmugurējās pogas traucētu vāciņu izstrādei no trešajām pusēm.

    #317286
    kasis1000
    Participant

    Jautājums Android lietotājiem, kas lieto maciņus.

    Jums ir kauns par savu telefonu?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā