Js Slīdošā reklāma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150182
    krisis32
    Participant

    Esmu uztaisijis pēc parauga “Slīdošo reklāmu” .

    Lieta ir tāda ka es nevaru norādīt attēlu javascript failā! ÄŒalima, kas veidoja pamācību kā viņu izveidot bija lietojis kādu linku kas aizved uz to bildi. Bet kā to dabūt gatavu?

    PASTE.PHP KODS

    #221489
    ob1
    Participant

    O! Es jau sen kādam gribēju pajautāt – kā sakonfigurēt FF, lai šamējais nerāda tās slīdošās reklāmas. Varbūt Tu zini?

    #221490
    krisis32
    Participant

    Kautkur biju redzējis. Bija viens FF plugins.

    EDIT: Lūk kur ir: ADDON

    #221491
    Crow
    Participant

    Kā sakonfigurēt Internetu tā, lai šamējiem dalec, ka tās reklāmas visiem konkrēti besī, bet reklāmdevēji turpina sponsorēt [cheapshit] weblapas bez citiem ienākumu avotiem gaišās nākotnes vārdā?

    Autoram – iepeisto kodu ar linebreak’iem, lai es Windows vidē varu normāli skatīt.

    Vai arī gaidi, kad ielīdīs Robis Andress… viņš ir zvēru detektīvs ķerts speciālists.

    #221492
    krisis32
    Participant

    Kodu tu vari nokopet un “iemest” programma ko sauc par NOTEPAD

    #221493
    Crow
    Participant

    Negribu. Tev vajag, ne man, matjvinjob :>

    #221494
    drono
    Participant

    Man viss iet.

    Vai tu neesi aizmisis norādīt pareizu attēla un klikšķināmās saites adresi?

    Tur, kur šobrīd ir

    Code:

    background: url(http://URL.**/link.PHP”+zoneid+”)

    Tev te ir jānorāda pareizu bildes adresi, piemēram,

    Code:

    background: url(reklamas_bilde.jpg)


    Savukārt

    Code:

    http://URL.**/link.PHP”+zoneid+”&cb=123

    Vietā pareizu linku, kas atveras, kad klikšķini uz bannera.

    Un neaizpirsti arī, ka tās 2 rindiņas ir JavaScripts, tātad tām ir jāatrodas iekš

    tagiem

    Rezultāts apmēram šāds: https://paste.php.lv/ed42915c0cc85e10de45d77cac9c727e

    #221495
    ob1
    Participant

    krisi32, paldies, bet tas nav tas ko domāju. Ar Adblock pašam ir jāseko līdzi un jābloķē reklāmas. Es gribēju tādu addonu, kas automātiski aizvāc visas slīdošās reklāmas.

    #221496
    drono
    Participant

    ob1: atslēdz JavaScript 😉

    #221497
    krisis32
    Participant

    Nu tadu nezinu. Un paldies tev DRON. Paskatisos kas sanaks!

    EDIT: Dron nepalīdz tavs vairants! Viss ir norādīts pareizi!

    #221498
    ob1
    Participant

    drono, ja atslēgšu Javascript, dažas lietas nestrādās… 🙁

    #221499
    krisis32
    Participant

    O paldies DRON. Viss aizgāja. Biju pats kļūdu pieļāvis!

    #221500
    Aldis
    Participant

    Un nu internets palika netīrāks!

    #221501
    usver
    Participant

    ob1: vai ir kāds pārlūks, kuru var “sakonfigurēt”, lai prot? atbildi sev uz jautājumu, vai tu spēj automātiski atpazīt blokus, kurus javaskripts pēc lapas ielādes sāks kaut kur pārbīdīt?

    Ir vismaz 2 varianti:

    * lapām, kuras apmeklē regulāri,var atrast bloķējamā objekta ID un ar https://nobody.lv/soft/filtri_draugiem stila izteiksmēm nobloķēt to rādīšanos. Nevis pēc urļa kaut ko, bet lapā pēc ID. un neparādīsies vispār tāds. blakusefekts reizēm – mirgošana.

    * Ja izdodas atpazīt kaitīgo kodu – rakstīt savu greasemonkey skriptu, kurš lapās meklē aizdomīgās lietas un tās disāblē.

    Teiksim – document.getElementById(“sbb”).parentNode.innerHTML = ”; hārdkodēti novāktu drono piedāvāto reklāmu.

    #221502
    ob1
    Participant

    Tāpēc jau prasu speciem, es web programmēšanu nepārzinu. Biju cerējis, ka ir kāda kopēja pazīme tām slīdošajām reklāmām pēc kuras var atfiltrēt.

    #221503
    usver
    Participant

    Kādreiz, kad JS lietošana vēl nebija modē, pietika atrast un izvākt visus marquee elementus. 99% slīdošo reklāmu pazuda, atlikušais 1% bija GIF bildes :>

    Tagad slīdošās reklāmas lieto tos pašus mehānismus ko citas animācijas lietas.

    Dotajā piemērā ir izmantota style.backgroundPosition maiņa, tāpat var lietot paša objekta atrašanās vietas maiņu lapā. Lai šādus atrastu, pietiek sameklēt setInterval() un while(){ } izsaukumus lapā, un potenciāli iekšā būs kods, ko mākslīgais saprāts vai cilvēks spēj atpazīt kā reklāmas bīdošu.

    Automātisku šādu lietu neesmu redzējis. 1x pēc FF instalācijas uzliekot sakarīgus AdBlock filtrus, ir pie kājas, ko šobrīd reklamē iekš inbox.lv, tvnet.lv, datuve.lv, draugiem.lv un boot.lv – tāpat reklāmas neuzrādās.

    #221504
    Professor35
    Participant

    ob1

    tu taču lieto addonu NoScript

    un iekš Adblock Plus esi atķeksējis filtrus ko tas piedāvā

    #221505
    ob1
    Participant

    es šobrīd lietoju tikai vienu addonu – flashblock.

    Adblock ir jāapmāca pašam. Es ta varētu, bet useri to nedarīs…

    #221506
    Professor35
    Participant

    ob1

    silti iesaku izmeiģini NoScript tavas reklāmas pazudīs pie tam iekš viņa var ielikt izņēmumus

    un tad vajadzīgie skripti strādās

    Adblock bloķē arī flash un piedāvā vesalu kaudzi filtru kas automātiski atjaunojas nekas nebūs jāapmāca

    #221507
    usver
    Participant

    ob1 wrote:

    es šobrīd lietoju tikai vienu addonu – flashblock.

    Adblock ir jāapmāca pašam. Es ta varētu, bet useri to nedarīs…

    nafik jūzeriem tas jādara, ja savus adblock filtrus vari ielikt viņiem 1:1 ? preferences -> add filter;

    Ja vēlies – takš publicē vebā savus filtrus, lai visiem jūzeriem atjaunojas pēc tavām izmaiņām ar 1 pogas spiedienu – “filter subscription” saucas. Minētais nobody.lv links ir dzīvs piemērs, kā tas strādā. Atliek to tikai pamainīt uz servera.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā