Jūsu iecienītākais alus?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Jūsu iecienītākais alus?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201813
    WerNeo
    Participant

    Mītavas alus ir tāds, uz garšas izjūtu. Specifisks alus. 🙂

    #201814
    grisha
    Participant

    Ceesu ir, vismaz bija pats labaakais prieksh manis pirms paaris gadiem. Ar jau savaa zinjaa deelj patriotisma, jo esmu Jaanjmuizhnieks.

    Diemzheel, tagad vinju dabuut iisti nevaru, taa ka jaaiztiek ar vieteejiem alus dzeerieniem.

    #201815
    Jaunzems
    Participant

    grisha, tev garšo Guiness? Tiesa gan, tas ir īru, ne britu alus…

    #201816
    Mr.Death
    Participant

    man vislabāk tīk “Plēšlācis” un cēsinieks :>

    [img]https://bildites.lv/images/mxxxl420s1doud95qey.png[/img]

    #201817
    grisha
    Participant

    Nee, visi vinji suslas, saliidzinot ar latvieshu alu, iznjemot Aldari, tas gan ir shampuuns. Nav jau liela izveele, ir jau mazliet importeetie ali, polju, chehu, bet tie manaa pusee ir diezgan daargi.

    No vieteejiem, CArlsberg, bet nu kaut kaa pieradis esmu pie meitenju dzeeriena, sidrs. Taapeec patiik Strongbow.

    Vai, jaa, par Laachpleesi ar biju piemirsis, vairs gan nav gluzhi tas, jo pilda burkaas, kad bija mucaas, tad bij varen labs… .

    #201818
    aoma
    Participant

    Secinājums viens – nu naf te neviena, kas kaut vienreiz mūžā būtu īstu alu dzēris, kopš alus pudelēs/bundžās vairs nemaitājas, visa alus maģiskā burvība ir zudusi… 🙁

    #201819
    WerNeo
    Participant

    aoma wrote:

    Secinājums viens – nu naf te neviena, kas kaut vienreiz mūžā būtu īstu alu dzēris, kopš alus pudelēs/bundžās vairs nemaitājas, visa alus maģiskā burvība ir zudusi… 🙁

    Tas, ka man dzīvais alus nav tuvākais, nenozīmē, ka neesmu to dzēris. Vai, ka kāds cits to nav dzēris 🙂 Pie tam, kam kas ir “īsts alus”..

    #201820
    aoma
    Participant

    Werneo

    Tādā gadījumā – visu cieņu! 😉 Cik atceros, vienu brīdi Užavnieks pretendēja uz pēdējā dzīvā alus statusu. Iespējams, tagad jau laiki ir mainījušies.

    Ek, tie labie laiki, kad viegli ieskābušu aliņu remontējām ar visparastāko metināšanas elektrodu. 😀

    #201821
    WerNeo
    Participant

    aoma… ir jau ir arī tagad dzīvie ali nopērkami. Tikai dikti jāseko līdz, lai nav “duļķains” 🙂

    #201822
    aoma
    Participant

    Werneo

    Tas gan. Tā kā atrodos “Sivēnam vien zināmā Sivēna vietā (zinātāji sapratīs), jāņem par labu tas, ko piedāvā tuvākās novada bodes. 🙂

    #201823
    ob1
    Participant

    Š odien TVNETā joks:

    Programmētāju grupas iesniegums alus darītavas direktoram: “Lūdzam jūs piešķirt izdalīto līniju ar ātrumu 0,5 litri sekundē.”

    😀

    #201824
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tfu blin, kad vectēvs taisija alu pats, tad dzēru cik līda, a tagad šitos draņķus ko veikalā pārdod nevienu par alu nevar nosaukt, nu nevienu, visi podaa lejami suslji.

    #201825
    bacdafucup
    Participant

    heineken

    #201826
    m*****
    Participant

    Užavas, Mītavas

    #201827
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Cēsu, dzimtenes alus jāciena 🙂


    Man ir tāda aizdoma ka tas ir tāds pats “dzimtenes alus” kā karlsbergam piederošais aldaris.

    Par tēmu – tērvetes sencītis.

    #201828
    Athlons
    Participant

    no šitiem izvēlos Tērvetes… bet patiesībā lietoju ar Cēsu un Aldara Luxus…

    Vislabāk no aliem man garšoja Amstel, ko dabūju noprovēt Amsterdamā, kur Rīgā tādu dabūt, vot i nezinu… (nu tip butilkās, lai var paņemti līdz uz vasarnīcu…)

    #201829
    dzhonsons
    Participant

    Ja budžets pietiekams, tad jau protams, ka jādzer “īsts alus”.. Tā kā ar naudiņām problēmas, tad jādzer “parastais”.. 🙂

    Ir dzerts i dzīvais, i visādi citi.. Kādas nu kuram tās garšas kārpiņas. Užavas, Tērvetniekus, Mītavas (pagaidām normāls) dzeru, ka prieks. Draugiem riebjas, jo rūgts esot.

    Edit: statistika liecina, ka tautās iecienīti “mazbudžetnieki” un Tērvetīte 🙂

    #201830
    StyleZ
    Participant

    azazul wrote:

    Užavas vai Brenguļu .. tie pārējie nav ‘alus’.


    +1 :devil:

    #201831
    Foxsk8
    Participant

    Plus jau jāskatās, kur tu to alu pērc.

    Atceros, ka iegrābos Cēsu alu, tikai tāpēc, ka 4-paka tika pirkta iekš SuperNāto.

    #201832
    rajah
    Participant

    tu gribi tikt ka superneto paši taisa savu cēsu alu?

    personīgi vienalga tikai ne vērmeļrūgtos, neesmu pārmērīgs alus cienītājs, ja pie kompja, tad labāk ar skaidru prātu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā