Kā jūs izvēlieties jaunu tālruni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā jūs izvēlieties jaunu tālruni

  • This topic has 28 atbilžu, 20 voices, and was last updated pirms 12 years by Anonīms.
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156380
    iKey
    Participant

    Sveiki, šis nebūs nekāds pavediens par un ap noteiktiem telefonu ražotājiem, programmatūru un tamlīdzīgiem iemesliem, lai notiktu šķēpu laušana.

    Š ajā aptaujā padalīsimies par to, kā mēs izvēlamies jaunu sakaru rīku, kurš jau kādu desmitgadi ir mūsu “piektā ekstremitāte”

    #284843
    fufcix
    Participant

    Kad vecais salūzt, jāņem jauns

    #284844
    Wuu
    Participant

    Manam jau 5,5 gadi! Gribēju mainīt, jo bačina neturēja, bet sapratu, ka nopērkot jaunu, akumulatorā laiks paliks vel sliktāks 😀

    #284845
    iKey
    Participant

    Man ir bijuši pāris eksemplāri, kuru variantu aizmirsu pievienot: “Dāvinātam zirgam zobos neskatās”

    Bet tīri normāli eksemplāri bija patrāpijušies, kad vēl deldēju skolas solus. Un sāku pats pelnīt nopietnākiem vērpjamajiem

    #284846
    Crow
    Participant

    Cits (bet komentāros nerakstīšu)

    #284847
    aoma
    Participant

    Kad apritējis termiņš, jauns mazcenieks, atkarībā no tā brīža garīgā vai nu pats pieticīgākais, vai gluži otrādi, pats resnākais.

    Manuprāt, ir stulbi pirkt trubas, (lai kā kārotos) veikalā, ja vienalga pēc neilga laika operators tāpat vismīļotos modeļus piedāvās par sviestmaizi.

    #284848
    Evers
    Participant

    Nav tač ne grūti ne dārgi eBay pasūtīt jaunu bateriju.

    #284849
    shady
    Participant

    Ir pilnīgi skaidrs, nekad nepirkšu tālruni, kuru nebūtu testējis.

    #284850
    Kualds
    Participant

    Neviens no variantiem. Izvēlos cenu diapazonu, kas ir pa kabatai un, tad meklēju ar vispiemērotākajām funkcijām.

    #284851
    Raivix
    Participant

    Pirms iegādājos pašreizējo tālruni, labu laiku lasīju visādus apskatus un testus par dažādiem modeļiem, bet priekšroka, protams, bija noteiktam ražotājam.

    #284852
    Nelabojams
    Participant

    Mainu, kad vecais nobeidzas… vienu arī pazaudēju. Skatos, lai dara to, ko man vajag un nedara to, ko nevajag (pēdējo šais laikos grūti); operatori manu vēlmju stila aparātus parasti piedāvā par piecīti. vēl skatos, lai baterija labi tur. Pašlaik lietoju kādu piekto aparātu kopš apm.1996. gada un vēl brītiņu netaisos mainīt.

    #284853
    dzhonsons
    Participant

    Izlasu to tālruņu aprakstus, kuri iekļaujas manā budžetā. Pērkot savu pēdējo, liela nozīme bija “comunity” lielumam un aktivitātei.

    #284854
    Kon
    Participant

    aomas variants, tik pa priekšu gsmarena, lai pārāko mēslu nenopērku. Tik neko krutu nepērku, beidzu dročīt uz telefoniem kādā 12. vai 11. klasē :>

    #284855
    Raivix
    Participant

    Un savādāk jau tu to nevarēji pateikt… Es ilgi esmu samierinājies ar šiem pretīgajiem izteicieniem, bet beidzot saņēmos uzrakstīt, ko domāju. Ja nevari uzrakstīt savu rakstāmo pieņemamā latviešu valodā, tad labāk neraksti vispār. Un, ja tev tas liekas smieklīgi, tad atvaino, tu tādā veidā tikai izrādi necieņu pret savu dzimto valodu.

    Varbūt daži domās, ka tās ir pilnīgas muļķības, bet tomēr es ieteiktu padomāt pirms rakstīt.

    #284856
    Raivix
    Participant

    Man ir gluži pretēji. Neuzskatu, ka pie operatoriem var kautko ietaupīt. Un man ne visai iet pie sirds katru mēnesi maksāt kaut kādu summu. Labāk samaksāju uzreiz visu summu, un dzīvoju ar mierīgu prātu.

    #284857
    Kon
    Participant

    Tu tikai tagad ievēroji, ka es necienu savu dzimto valodu un valsti? o_0 :S newfag detected :>

    #284858
    Crow
    Participant

    Vēl viens sasodīts platriots un nacikis…

    Cieņa tiek izrādīta tam, kas to nopelna. Lepnums ir par to, ko pats sasniedz.

    Dzimtā valoda un tautība neatbilst ne pirmajam, ne otrajam.

    #284859
    shady
    Participant

    A.Klizovskis ir teicis: “valdība ir tāda, kādu tauta ir pelnījusi”. Vienmēr vieglāk ir vainot kādu citu.

    Bet kungi, lūdzu ne mobilā tālruņa aptaujā panest tēmu par patriotismu, kultūru, utt.

    P.S. – Neesat savas mājas pagalmā, komunicējam kulturāli. Tā nav patriotisma prasība, tā ir NP vadības prasība!

    #284860
    Athlons
    Participant

    😀

    nobalsoju par otro variantu… bet parasti pa priekšu iet pirmais variants, tad pievēršos otrajam…

    gadās arī piektais variants, bet pēc tam noteikti seko augšminētā kombinācija… 😀

    #284861
    iKey
    Participant

    Tagadējais mans “mobiļņiks” ir veselu gadu lolotais sapnis Nokia N8 (pagājušā septembra beigāš paķēru) – atbraucu no komandējuma ar uzkrātu kāpostu, veikalā pirku par pilno cenu. nu nepatīk man līzingi un kredīti. jūtos droši, ja kādam neesmu parādā. Kā arī neiepērkos internetveikalos, jo var gadīties “pelecīši” un/vai arī jātne ar garantiju

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā