Kā jūs izvēlieties jaunu tālruni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā jūs izvēlieties jaunu tālruni

  • This topic has 28 atbilžu, 20 voices, and was last updated pirms 12 years by Anonīms.
Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #284862
    Nettwerk
    Participant

    Pirmaam kaartaaam, es izveelos peec taa, cik eerti ir lietot, cik intuativa ir sisteema. Kaadi servisi straadaa standartaa, bez treso pusu atbalsta. Naakamais ir kaa tiek atbalstiita sinhronizaacija ar datoru, vai darbosies ar Win/MacOS X vai Linux. Un veel viens faktors ir vai sisteema sanjems atjauninaajumu un cik ilgi sanjems. Peec tam lasu IT portaalus, sekoju video review un tad jau arii taalaak izveerteeju par to vai iegaadaaties vai nee.

    #284863
    Raivix
    Participant

    Mums ir daudz kopīga, pat tālruņi vienādi. 😀 Man ir tieši tāda pati nostāja, ka, pērkot preci līzingā/kredītā/mazcenā, tiek lieki pārmaksāts + 2 gadus esi spiests maksāt pat tad, ja aparātu pazaudē/nozog jau pirmā pusgada laikā. Š aubos, vai vispār nākotnē iegādāšos kaut ko ar bankas starpniecību.

    #284864
    Mednieks
    Participant

    Palasu gan notepad gan ārzemju review un pēc tam aptaustu veikalā.

    #284865
    vrt56
    Participant

    Es arī šādi esmu izvēlējies, bet parasti ir arī sakritis tā, ka kādam paziņam ar ir šāds telefons, tad nu ir sanācis aptaustīt. Un esmu pircis tikai tad, akd vecais ir salūzis.

    #284866
    Foxsk8
    Participant

    Pavisam vienkārši, kas ir labākais uz doto brīdi, tad arī to ņemu. Savā mūžā esmu lietojis telefonu sākot SiemensA35 laikiem, ir arī aptaustīti vecie nokia pirmie ķieģeļi, bijuši visādi Sīmeņi, Samsungi, Nokijas vecās, un vienmēr esmu ņēmis tādu modeli, kas uz to brīdi ir pats labākais, jo man telefonu vajag šodien un uzreiz, nevis gaidīt pēc mēneša ka ienāks kāds jaunāks modelis un varbūt labāks, un par pieņemamāku cenu, ja pēc šādas metodes vadamies, tā var gaidīt mūžību.

    Pus gada laikā bija šāda telefonu nomaiņa, paņemu Nokia 5230, Tad nāca Nokia X6, sapratu, ka nav aršanas un paņemu Samsung Galaxy S II no bites pa tiešo, kad vēl viņus vispār netirgoja, un tagad esmu pilnībā apmierināts ar telefona, maza datoriņa funkcijām, nebiju kādreiz domājis, ka šāds viedīgais baigi palīdzēs darbā, bet tagad nevarētu iedomāties, kā būtu sēdēt ar telefonu, kam ir tikai zvanīt un sūtīt sms funkcijas.

    Ikdienā izmantoju gmail sinhronizāciju, google maps fīčas, kalendāru, plānotāju, wifi priekš mājas interneta utt…

    Man vienalga kādā krāsa ir telefons, zaļs, sarkans, zils, galvenais lai viņš ir moderns, ar daudz labāk fīčām, extrām, un uz to brīdi optimālākais labākais variants no visiem piedāvājumiem.

    #284867
    aidz
    Participant

    esmu uztic’igs Nokia mode’liem.Laigan biju’si ar’i citi LG.

    #284868
    msh
    Participant

    Wuu gadījumā būtu jāsaka “nelietotu”, jo jaunu varētu būt problemātiski… Man mans M55 sāk brēkt pēc jauna aķa, kaut kad būs jāatlicina kādi laši priekš jauna aķa, bet es pat netaisos meklēt citu x55 aķi, jo tas noteikti būs nostāvējies noliktavās entos gadus un diez vai būs labāks par esošo – tā vietā būs jāpameklē kāda jauna, ejoša modeļa aķi, kura gabarīti nav lielāki un spriegums arī daudzmaz atbilst – nu kas tad tur liels – pielodēt trīs vadiņus 😀

    #284869
    msh
    Participant

    Pievienojos. Par visiem saviem mobjiem esmu nolocījis piķi uz vietas. Jauns gan ir bijis tikai viens – 2006. gadā pirkts Siemens S65.

    #284870
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izlasu apskatus (angliski + latviski, ja ir, arī notepad) par kaut kur pavīdējušajiem modeļiem, palūru specenes, meklējot labu price/performance noteiktā budžetā.

    Pēc tam lietotāju viedokļa meklējumi, kādas ir tipveida vainas laika gaitā, atfiltrējot cimperlīgos modeļus.

    Un esmu to pulciņā, kam kādreiz bija pašsaprotami zvanīt, sūtīt SMS un lietot samocītu Opera mini, bet tagad Skype, normāls vebs un gūgles kartes telefonā liekas ierastas ērtības.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā